apvienot divus wifi tīklus/rūterus vienā tīklā

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas apvienot divus wifi tīklus/rūterus vienā tīklā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162269
    albertino
    Participant

    nu tāa ir modems/rūteris no LTC https://mrserge.lv/assets/TG789vnv3UserManual.pdf

    un otrs rūteris

    https://www.tp-link.com/en/products/details/cat-9_TL-WR940N.html

    LTC rūterim jau ir wifi tīkls, kā tam klāt pieslēgt to tplink rūteri lai tas būtu kā wifi tīkla paplašinājums no LTC rūtera?

    #326518
    russo
    Participant

    Nu mani abi maršrutētāji ir pieslēgti pie trešā.

    Pirmajam (tam kuram pienāk i-net) LAN ir 192.168.1.1. otrajam 192.168.2.1. un trešajam 192.168.3.1.

    Otrais un trešais ir pieslēgti ar vadu pie pirmā un abiem ir piešķirtas statiskas WAN IP adreses 192.168.1.2. un 192.168.1.3.

    Papildus pirmajā DHCP norādījis ka IP izdalīt sākot no 192.168.1.10 līdz ar to ir izslēgts potenciāls konflikts.

    Gateway otrajam un trešajam ir 192.168.1.1.

    DNS izmantoju 8.8.8.8 un 8.8.4.4.

    Vēl jau arī ir Repeater mode, kad var saslēgt ķēdē izmantojot tikai WiFi, bet nezinu vai Tavi maršrutētāji to atbalsta un arī es pats to neizmantoju.

    Vienīgais mīnuss manai pašreizējai konfigurācijai ir tas, ka otrais un trešais rūteris viens otru neredz, līdz ar to nevaru normāli nošārēt resursus, bet mani tas īpaši netraucē.

    #326519
    Mini3D
    Participant

    kāpēc otro un trešo ruteri vienkarši neatslēdzi DHCP tad visi tris roteri būtu ka viens un signals ari katra majas nosturē-pats galvenais lai labs ruteris ir pie kura inets pieslegts

    #326520
    russo
    Participant

    Hmmm… Vai tad tam ir kaut kāds sakars ar DHCP? Pamēģināšu.

    Pirmais rūteris ir standarta Tele2 HUAWEI 4G mēsls.

    #326521
    albertino
    Participant

    kas ta mana gadijuma jadara , lai vinjus apvienotu?

    kā primāro lieku LTC techicolor. Tad savieno no tehcnilor lan porta uz tplink wan portu un kādi konfigi kur jaraksta… vai tehnicolor un tplink signāls būtu kā viens?

    #326522
    Mini3D
    Participant

    Quote:

    Pirmais rūteris ir standarta Tele2 HUAWEI 4G mēsls.

    Tev tad Tele2 vai tikai izmanto to ka roteri.dažos gadījumos viņš deres citiem pieslegumiem,bet parsvarā vins tikai der kā jau minēji paplašinājums !un ja ir tele 2 tad adresei jabū 192.161.8.1

    un ja abus ruuterus pievienji ar vadu tad vienkarši abiem rūteriem bija jaaceļ DHCP-tad visi tris rooteri strādas ka viens….tie divi būs ka bezvadu sviči ar saviem WI FI signaliem kas mājā izvietoti tā lai katraa maajas nostuure buutu pietiekams signals !

    Nu tas roteris pie kura ir inets..tas peimeram mājas vidu…otru kuru tu ar vadu piesledzi palaid uz majas labo pusi,trešo palaid uz kreiso pusi….un slēdzies klāt tam atkarība no sitvācijas-labakais vareants vispar viniem nelikt paroles uzlikt MAC filtru un vazajoties pa majas teritoriju iekarta pati automatiski pieslegsies stiprakajam signalam

    #326523
    Mini3D
    Participant

    signals būs katram savs….pievieno to tplink pie lan tam ltc un tpilinku nokonfigure lai vins ir viekarsi ka bezvad svičs”aceli,izsledzi ieks TPLYNK DHCP”…..tas ja ir ar vadu savienots un vieno LAN pret LAN ,tipilinkam neiedomajies stuķēt WAN porta kautgan ka kuram roterim,bet parasti iekš LAN …Te jau var spēlēties dažadi….ka tik aparaturas ir!

    Nevaig nekadu nenormali dargo roteri…pietiek ar parastiem 15ero ruteriem-atkarīgs cik jaudīgs internets un cik sēd uz vina….Man jau maajas šmurbuliem ir iedalītas IP un pat atrums lai kačajot 30GB speles nepievāc visu atrumu-to ka skaidroju lai ieks Utorent uzliek atrum ierobežojumu neviens nemaz negrib dzirdēt—-nu tad jarīkojas no manas puses….

    Augstāk kludijies ar tele 2 IP parasti šiem ir 192.168.8.1

    #326524
    albertino
    Participant

    tur vai tad IP adreses nav jakonfigure taja tplink routeriii

    #326525
    Mini3D
    Participant

    Nu blēd!………….tev teic aceli DHCP ieks TPlynka rotera tad nekas nav jakonfigurē-ta jau būs ta konfigurēšana….tavs tiplinks stradās ka bezvadu svičh konfigurējot ruteri aiz rutera tu tikai padarīs to būsanu vēl piņkerigaku un lēnāku…

    Var konfigurēt to tipilinku ka ruteri iepis ieks statisko IP kadu no latelekom ruteri un valē….,bet ja vaig ka WIFI palasinātāju tad dari ka teicu jobani rod

    #326526
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Hiperaktivitāte, izlutināti indigo bērni kopā ar spaisa pīpēšanu ne pie kā laba nenoved. Š eit ir uzskatāms piemērs. Pirms ķerties klāt aparātam tā kā vajadzētu iemācīties izpratni par IP tīkliem. Par elementāru pareizrakstību, lai citi arī spētu saprast, nemaz nerunājot.

    #326527
    Mini3D
    Participant

    Ja tu par manu pareizrakstibu te aizrādi tad es seit un ne citur netaisos piekopt kralisko ideotismu,,,ja kads nesaprot par ko iet runa tad tas mani galīgi neintresē-ko tads konfigurēs ja nav pat bišku izpratnes, ka jau teici par IP…. pateicu jau paša sakuma kas jaizdar… Ja ar vadu savieno tās apriktes ko arī iesaku darīt ,ja tik nav kāds pedants pret vadiem ja nepatīk…lai tad pats cakarē aiz savam kajulīstēm tos vadus!:)

    #326528
    albertino
    Participant

    tas tplink routers janoreseto pirms liksanas klat, jo tur tagad stav cita tikla wifi iestadijumi

    #326529
    Mini3D
    Participant

    Tv vienkarši jaizsledz tplynkam šis https://lv.wikipedia.org/wiki/DHCP lai vinš pats nedal dinamisko IP -busi izsledzis ieks tplynka to automatu vins vienkarsi bus turpinājums tavam latelekom ruterim cerams ka latelekom automatiski uzlikts -tam tad toč jabus ieslegtam DHCP…jobani rod ka nesaprot!Man liekas ka tevi pasu vaig noresetot pa nulleem 🙂

    #326530
    Mini3D
    Participant

    Mekle ieks tplink ko lidzigu un naxuj iznem to noladeto ķeksi vai ieķekse ka kuram ta atslegšana izpaužas https://failiem.lv/u/s4qrs9ry#/view/Untitled.jpg bļeeed raini,kas ir ka nepielec

    #326531
    albertino
    Participant

    es jau izsledzu tplink dchp, vienalg man rāda divus atseviskus wifi tīklus nevis vienu

    te konfiga redzems ka IP 0000

    https://www.bildites.lv/images/n61e8e0dmigt29btapce.jpg

    #326532
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Man agrāk bija aizdomas, ka albertino un Mini3D ir viena un tā pati persona. Tagad es par to esmu pārliecināts, ka tik tiešām tā arī ir!

    #326533
    ruukjis
    Participant

    Aklais kurlo ved /© Betons/.

    #326534
    Mini3D
    Participant

    Tu esi pauts! WI FI jau būs atsevišks,bet ja izslegsi to piizdainoDHCP tu busi automātiski vienā tīklā tiši to jau tev vislaik skaidro-ja pieslegsies pi tipilinka kuram atčakarēts DHCP tu jau automatiski būsi piesledzies cavam jlattelekom sūdam-visi kas pie tipilinka pieslegusies un jatelekom rooter visi viena tīkla ….bļed kas nav skaidrs vēl

    #326535
    Mini3D
    Participant

    Ko tu vari tur aizdomāties ,viens Ilmārs otrs Rainis….:)

    #326536
    Mini3D
    Participant

    Nēēēē kurlais aklo ved……

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā