TP-LINK rūtera problēma

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas TP-LINK rūtera problēma

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162653
    YeaX
    Participant

    Sveiki, ir radusie problēma ar rūteri (tplink wdr3600) vis bija jauki līdz brīdim kad vairs nav tik jauki. 🙂 Pa lielam ir tā ka visu laiku zūd savienojums, tas ir, uz pāris sekundēm vis apstājas un tad atkal aiziet tālāk internetlapas, pat ir tā ka opera sako “not responding”, pāris sekundes un vis notiek. IZmēģināju arī chromi, ugunslapsu, msEdge, visiem vienādi, kaut ko izmet par DNS kļūdām. Pamēģināju piespraust pa taisno kompi pie vada kas iet uz rūteri, tad viss iet kā nākas, internets ātrs bez problēmām. Rūtersi atjaunots uz pēdējo softwāri, defaultie iestatījumi pa piecām reizēm likti, pat ir rūtots uz citu modi, visiem vienādas problēmas. Tad nu nevaru izdomāt jāpērk jauns rūteris vai arī ar šim vēl ir kas glābjams.

    Internets nāk no lattelecom optikas.

    Pat tagad saglabājot rakstu uzmeta šito:

    [img]https://www.bildites.lv/a/76uyj7nh#3zmf72w6″>https://www.bildites.lv/images/3zmf72w6/37493/thumbnail.png” alt=”Failu hostings” border=”0″>[/img]

    #328459
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Ar citu PC caur citu WiFi karti mēģināji? Izmantot mazāk aizņemtos kanālus mēģināji?

    #328460
    Andron MacBeton
    Participant

    Temporary paroli un IP adresi man skaipā.

    Tur var būt dažādas problēmas, sākot ar triviālo – piedirsts Windows,

    un beidzot ar pārceptu proci. Vai arī nesenais jājamzirdziņš – rogue DNS.

    TP-link firmware mainīšana neko nedod, jāuzliek DD-WRT, jāpalaiž kompis no LiveCD un tamlīdzīgas darbības. Viss pārējais ir 1kārši ākstīšanās.

    Cik kompji kačā torrentus caur to routeri un cik ātrs nets? Gadijumā nepieslēdzi caur nesen DEPO pirktu lēto kabeli?

    Bij te nesengadijums. Kadrs izvilcis kabeli, nu tur nieka 15-20metri. Aizeju uzkniebt galus. Kaukas bremzē. Links ir, ssh sertifikātu norunā, pēc tam nepingojas. Pa retam netdiscover parāda. Izrādijās DEPO kabelim dzīslas pa šauru! Konektorā kontakti aizspiežas garām un strādā kā bākugunis – ir/nau/ir/nau.

    #328461
    YeaX
    Participant

    macbeton, biju uzlicis ari ddwrt- taspats. Kompis ir viens, plus 2 telefoni plus xbox. Arī xbox nevar vairs tik viegli pieslēgties wifijam, kautko izmet ka nav tīkls ad atkal ir.. Kabelis nav mainīts kopš pieslēgts lattelecom, ~3 gadi, iepriekš tač viss bija ok. Un no modema līdz rūterim kabelis ir metru garš. Tikli ir uzlikti uz automātisko, bet biju arī uzlicis uz 7 tas tāpat čakarējās.

    #328462
    YeaX
    Participant

    Cits laptops man nav, bet liekas ka ar telefonu ir līdzīgi simptomi, uz brīti uz karas. Kas ir cita wifi karte? Pieslēdzos pie kaimiņu wifi, liekas ka ir līdzīgi ,bet tā īsti nevar saprast. Nav kāda adrese vai kāds veid kā pārbaudīt vai mans wifi īkls ir vienmērīgs, vai kā savādāk saprast kas notiek?

    Vēl piebildīšu rūteris raida 2 tīlus 2,4 un 5GHz, atsevišķi pa vienam mēģināju – taspats. Tik liekas mistiski ka pc uzspiežot uz wifi tīkla simbola (tur kur pulkstens labajā apakšējā stūrī), brīžiem rāda daudz pieejams tīklus brīžiem tik manus, kompis stāv vienā vietā.

    #328463
    Andron MacBeton
    Participant

    Quote:

    biju uzlicis ari ddwrt- taspats.


    Tu nespēj pat pāris teikumus uzrakstīt bez kļūdām. Kautvai iOS tu tur būtu uzlicis, tas neko nedotu 😀

    Es tev jau pateicu, kas jādara – skype://macbeton?chat

    P.S. No normāla skaipa versijas, nevis kaukādas 17.

    #328464
    Andron MacBeton
    Participant

    Routeris sakonfigurēts. 5min vietā, pusotra stunda attālināti klārējot.

    Kompji jāpārinstalē (ko jau es zināju uzreiz).

    Secinājumi: Darīt uzreiz tā kā es 1mēr esmu teicis – atvest man un samaksāt par darbu.

    Update: Kadrs pēkšņi iedomājās ka viņš esot datorspec, un kompjus pārinstalēšot pats 😀

    #328465
    YeaX
    Participant

    MAC ja tu nebūtu tāds iedomīgs tūplis mošk kādā tukšā bārā es tev uzsauktu aliņu.

    #328466
    YeaX
    Participant

    Tātad ja godīgi tūpļa vizīte manā rūterī vakar pilnīgi neko nedeva, kamēr kompis pieštepselēts pie rūtera nav problēmu, kā izrauju vadu un caur wifi pieslēdzas tā sākas bremzēšana, visādas huiņas ar dnsiem un serveriem kas neatbild, blablabla. Š orīt pārinstalēju atpakaļ no win10 uz win8.1 (jā to es māku tūpli) ar cerību ka vaina winā, nekādas izmaiņas, rūterim ieliku atpakaļ stock firmwāri, nedaudz labāk, bet tāpat karas. Rīt doma braukt meklēt citu rūteri, ja vaina rūterī, tad mano var dabūt pa kapeikām kurš solīs vairāk 🙂 Nez kas vēl var būt par vainu.

    #328467
    Mehatronozaurs
    Participant

    Mums firmā bija tāds rūters ofisā. Kaut kāds speciālists kaut ko tur tirinājās nedēļām, beigās sagādnieks prosto nopirka jaunu.

    Stāstija ka Pasta ielas mazajā bodītē esot pat atlaidi dabujis, jo atdevis veco rūteru detaļām.

    Tas T-links zaprosta izskatās pēc brāķa modeļa.

    #328468
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu kā jaunais routeris? Viss strādā super, ja? Ar diplomētā datorspeciālista windows80 😀

    #328469
    Andron MacBeton
    Participant

    Tā teikt – BUMP!?

    Samurajs varētu padzēst ārā 3Dpļūtijumus un MeistarVerveles, kā arī pacelt šo tēmu augstāk (pin?)

    Š ī varētu būt pamācoša tēma.

    #328470
    darklight
    Participant

    Š itik daudz trokšņa par 99% defektīvu rūteri! Bet arī gribētos galējo atrisinājumu uzzināt 🙂

    #328471
    Andron MacBeton
    Participant

    Teu a vel nedalec? Routerim nekas nekaiš! Maksimums jāuzsēdina radiators uz proča. Tas arī viss.

    1kārši nejēgas klauni izgāzās un tagad kaunās atzīties.

    #328472
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Ja tu tik gudrs pasaki kur bija vaina!

    Sadirsts Windows izraisa WiFi problēmas arī telefonam? Pārkaršana notiek tikai caur WiFi, bet ne caur kabeli? Radiators salabos defektus čipa tranzistoros? Debīls kas debīls!

    #328473
    YeaX
    Participant

    Rūteris ar gan jau gāja uz galu, bet vainīgs nebija. Nopirku citu. Nekas īpaši nemainījās 🙂 Nomainīt kompī wifi adaperi, no kaut kāda atheros uz Intel 7260- voilā. Pagaidām viss darbojas. Vismaz tā gribētos domāt. MeistarsUnVergs, varbūt tas, ka nets kārās telefonā, bija tikai doma galvā visu vainu novelt uz rūteri 🙂

    #328474
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vienīgais klauns no šitā bara ir BETONS.Izgāžas kā veca sēta ,bet tik un tā tēlo viszinīti.Star citu nav jau slikti ja ir klauns .kādu mēnesi nebija sastopams,bija gandrīz vai neinteresanti lasīt.Klauns nav KLUCIS.Klucis ir stulbenis kurš tēlo pamuļķi,bet betons jau no dabas ir klauns .

    #328475
    Anonīms
    Neaktīvs

    AK vai SAMURAJ .Varbūt tiešām pacel šo tēmu augstāk ,lai klauns paskaidro kas te tik pamācoš.Mankādīgi nepielec.KLAUNS IR ATPAKAĻ.Jautrība var sākties.

    #328476
    SWC
    Participant

    Nju vispar jau klauns esi tu, betons skaidri un gaiši pateica ka problēma nav ar ruteri, problema kompi, Vis ticamak ka autors neko nejedz no kompjiem un Win10 uzlicis WiFi draiverus kreisus( kuri n;ak mikrosudam līdz), tapec ar kartes nomaiņa palīdz;eja. atrakais risinājums diagnostikai būtu novilkt Linux Live CD un iebūtoties ar to parbaudīt. 99,9% ka ar Linux tā ateros karte strādātu bez problēmam.

    #328477
    ruukjis
    Participant

    Izlasi visu no sākuma līdz beigām, kreisais draiveri. Un pie reizes nocitē to vietu, kur Betons kaut ko saka par kompi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Tēma ‘TP-LINK rūtera problēma’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā