Kamolā tinējs Betonlauztuves ielā?

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Kamolā tinējs Betonlauztuves ielā?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162994
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Ir kādam nummurs?

    Aizdomas ka nojāts dzijas kamols, dēļ kožu-tauriņu kāpuriem. Vajadzētu pārbaudīt. Bija Betonlauztuves ielā 69 kaukāds kamolā tinējs, kurš tiešām izprata dzijas kamolus. Bet no googles slēpjās.

    Pašam nepietiek poņas (un čuja), lai saprastu kas noticies.

    Vilna itāļu (mohēra), AXIS-line bija sapinies, jau otro reizi, bet tagad caur adāmmašīnu arī uzrāda over-tightening. Idejas?

    Pa pavedieniem vienādi 5mm, mezgls itkā nau.

    #330794
    SWC
    Participant
    #330795
    Andron MacBeton
    Participant

    Es vakar pēc pišas ar poļu pana (kurwasbērna) sapistu OpenWRT, ievilku 1 vilcienu labas mantas, un vienalga nebiju tādā lidojumā kā tas ukru mudaks. Laikam vaidzēja acetonu paostīt.

    #330796
    MeistarsUnVergs
    Participant

    pis pis, kropli!

    Tādiem pārnēsātiem dap1steņiem nekas nav jālieto, jo tāpat jau ir dullums. Paskaties savu oriģinālo postu https://notepad.lv/forums/20247/motoru-partinejs-cukura-iela/ un padomā, kāpēc tava iepriekšējā tualetes telpa Datuve.lv aizgāja pa burbuli.

    #330797
    Andron MacBeton
    Participant

    Un tādu sūdeli ukru pezdelistvā ciena?

    Debīlie ukri.

    #330798
    GuntOn
    Participant

    Pēc topika nosaukuma jau sapratu, ka būs abu “mīlnieku” netīrās veļas diena.

    #330799
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Interesanti, cik bieži Liepājas dzērājam tiek likti bani šeit?

    #330800
    theluckymike
    Participant

    Meistar, domā, ka esi labāks ? 🙂

    Ja jūs abus nobanotu, tad 90% no notepad.lv komentāriem apstātos.. nu nevar šaut sev kājā.

    #330801
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Kur es saucu kādu par dauni, izņemot betončiku, viņa klonu SJW un dažreiz arī Rūķi un citus virtuālos ekshibicionistus? Kur es izplatu debīlismu, pasniedzot WindowsXP kā lielāku svētumu nekā bībele? Kur es dzenu pilnīgu offtopiku, izņemot parodijas tēmas, kuras ir Copy-Paste no Liepājas dzerošās jaunavas izveidotajām tēmām?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā