WiFi signāla pastiprināšana

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas WiFi signāla pastiprināšana

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163070
    ius
    Participant

    Hi! Man jau kādu laiku ir spēcīga wifi signāla trūkuma problēma. Telekom rūteris ir novietots privātmājas otrajā stāvā, kur darbojas ļoti labi, bet pirmajā stāvā zonas vienkārši nav. Lai to labotu nopirku jaunu rūteri (TP-Link) ar kuru gribēju noķert signālu no 2.stāva un palaist pa 1.stāvu.

    Nu un te sākās problēmas:

    Kad pieslēdzos signālam, tā uzreiz augšējais telekoma rūteris vairs neļauj pieslēgties internetam, wifi signāls ir, bet neta nav (ar kabeli tā pati roblēma). Esmu pārliecināts, ka neesmu kaut ko nokonfigurējis. Tikai ko?

    Help!

    #331340
    Andron MacBeton
    Participant

    Kārtējais XY-problemsolving…

    Pirmkārt Telekoma aparāts jāliek tur kur mājā ienāk telekoma kabelis, tā lai samazinātu līnijas garumu cik vien iespējams.

    Otrkārt, no telekoma routera jāvelk kabelis (cat5, 15centi metrā) uz otru stāvu, kur jāuzliek dajebkāds routeris no pārpalikumiem, vēlams ar DD-WRT/OpenWRT, kā Access Point.

    Kanāli dažādi, SSID vienāds, un varēs pat ķemertiņā tweetot cik lielu kluci izspiedis.

    Nekādi repeateri nav risinājums. Tas viss ir priekš klauniem.

    #331341
    shady
    Participant

    Nu man tas pats bija, bija ielikts provaidera rūters 2.st. (man mājai ir 3 stāvi – doma lai ķertu visur, bet tas galīgi nestrādāja :D)

    Tāpēc, kā jau betons teica – uzliec to ISP rūteri 1.st, kur ienāk līnija. Tālāk vai nu velc vadus vai izmanto Power Line adapteru, pēc pieredzes varu teikt, ka strādā normāli. Nevajag tikai pirkt lētākos variantus “noname ķīniešus”. Ja nezini kas tas ir, tad tā ir iekārta, kas padod interneta signālu pa elektrības vadiem. Tātad, tev vajag kitu (2 gabalus) – 1 ko pieslēgsi pie ISP rūtera, otru, ko ieliksi 2.stāvā. Pēc tam pie 2.st. adaptera pieliec AC vai rūteri (AC režīmā).

    Ar wifi extenderiem mēm būt problēmas, nezinu cik tev stiprs signāls tur un kas tev tur darās. vads tomēr paliek vads – ar vai bez PW-L. Un tev nevajag rūteri (router mode) likt 2.stāvā – tas tev taisa visticamāk arī tos gļukus. Ja nopirki rūteri – nāksies pārkonfigurēt.

    #331342
    Andron MacBeton
    Participant

    Nekādus AC, nekādus powerline!

    Ja nu tiešām mājas īpašnieks ir debīls, bet mēnešmaksa laba, nu tad powerline, bet tādu kuram jau AP ir iekšā. Taču arī risks, var gadīties ka wireless puse ir sūdpaura kompilēta, un roamings gļukos.

    #331343
    shady
    Participant

    Kas tev pret Power Line adapteriem? Vienas privātmājas ietvaros parasti viss strādā normāli…

    #331344
    Andron MacBeton
    Participant

    Pret? Apmēram viss.

    Pareizi ir izvilkt tīkla kabeli. Un pret to argumentu 1kārši nav.

    #331345
    SWC
    Participant

    Kartējai pamuļķēns kurš uzskata ka mums latvijā ir ļoti kvalitatīva elektrība un var izmantot PowerLine adapterus, noteikti ka māja visi vadi no PSRS laikiem, un kā pierubī čaiņiku ta sak pazust links, bet nee vainīgs taču ir ISP pie tā, nevis pats.

    pasauc normalu elektriķi lai tev nodemonstrē tev kas tev līnijā notiekas, vairs savu mušu negribēs ieteikt neko kas pado signalu caur elektro instalaciju.

    #331346
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu man lētais šnabis tā neiedarbojas, ka Sweetam. SWC, palasi ko shady teica un kur viņš tagad atrodas!

    Nav tik traki ar powerline adapteriem, BET, neesmu redzējies nevienu māju kurā nevarētu izvilkt kabeli. Izņemot dzīvokļus 80-to gadu Padomju projektos.

    1.variants – remonts tikai vel būs – laikus izvelkam kabeli, remonta laikā ieliek viņu sienā un pārkniebj galus. Nedirst par kabeļa bojājumiem! Par tiem atbild “būvuzraugs/brigadieris”.

    2. variants – remonts jau ir bijis – paskaidrojam mājas īpašniekam kapēc viņš ir debīls, jo trūkst kabeļi. Smuki izbuksējam kabeļus pa brīvajām vietām sienās, JO – viss taču ir būvēts pēc “KODA”. Ja nau – ne mūsu vaina – urbji un špahtele!

    3. variants – patērējam stundu izpētot kā pajols Džamals/Karluščz/Kavačz slēdzis elektrību, savienojam pareizi, pieslēdzam Power-line adapterus, nopisamies kamēr izprotam wireless parametrus. Strādā. Tinam prom. Dzeram. Zvans, jo atkal nestrādā. Taksi apmaksā klients. Sakonfigurējam. Tinam prom. Pohainā rīta zvans – a es nevaru tur TV pieslēgt! Braucam ar taksi (jo pohaini). Konstatējam ka vajag kaukādu atsevišķu VLAN (un multicast!) izveidot. Konstatējam ka caur power-line to nevar izdarīt pat firmare pārkompilējot (SPI=2MB). Atgriežamies pie 1./2. varianta.

    Kas uz to jebļu nopelna? Taksists un Stat/Shell-oils? Kas ir izšķērdējis naudu? KLIENTS!

    #331347
    3Dklucis
    Participant

    He man čaiņiks pastiprin internet signāl-viņš tāds metālisks ar svilpīti-laikam viss noslēpums ultraskanās!!!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā