Kas visvairāk pirkts Ziemassvētku dāvanās?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kas visvairāk pirkts Ziemassvētku dāvanās?

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159197
    samurajs
    Participant

    Lielākais internetveikalu tīkls Amazon publiskojis informāciju, ko cilvēki visvairāk pirkuši, lai apdāvinātu savus tuviniekus Ziemassvētkos. Veikalnieki var būt apmierināti, jo pirmdien, 23. decembrī pārspēti visi rekordi: vidēji nopirktas 426 preces ik sekundi. Īpaši populāras bija Xbox One un PlayStation 4 spēļu konsoles, ko pirka 1000 reizes minūtē.

    Antipopularitātes rekordu uzstādījis Apple: 26. decembrī pieprasījumi pieņemt preci atpakaļ saņemti no 750 iPad Air un 250 iPad Mini pircējiem. Tai pat laikā pretenziju par Android planšetēm saņemts 5 reizes mazāk. Iemeslus Amazon nenorāda, tāpēc nekādu analīzi veikt nav iespējams.

    Pa preču grupām pieprasītākās minētas sarakstā. Uzreiz duras acīs, ka šeit vainīgas konkrētu ražotāju atlaižu un reklāmas kampaņas. Vispārējo situāciju tirgū šis sortiments nekādi neatspoguļo.

    * Planšetes: Kindle Fire HD; Kindle Fire HDX 7”; Kindle Fire HDX 8.9”

    * Televizori: Samsung 32” Smart LED HTDV; Samsung 40” LED HDTV; Samsung 22” Slim LED HDTV

    * Portatīvie PC: Samsung Chromebook; ASUS Transformer Book; Acer Chromebook

    * Digitālās kameras: Canon EOS Rebel T3i; Canon PowerShot A2500; Fujifilm Instax Mini 8 Instant Film Camera

    * Videospēles: Call of Duty: Ghosts – Xbox 360; Just Dance 2014 – Nintendo Wii; Grand Theft Auto V – Xbox 360

    * Mūzikas ieraksti: “Artpop” by Lady Gaga; “Wrapped in Red” by Kelly Clarkson; “The Marshall Mathers LP2 (Deluxe)” by Eminem

    * Videofilmas: “Despicable Me 2” (Blu-ray + DVD + Digital Copy); “Star Trek Into Darkness” (Blu-ray + DVD + Digital Copy); “Man of Steel” (Blu-ray + DVD + Digital Copy)

    * Vīriešu apģērbi: Levi’s Men’s 501 Jean; Levi’s Men’s 505 Straight Fit Jean; Levi’s Men’s 550 Relaxed Fit Jean

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ipadiphonechristmasornamentse1323798532407_1.jpg[/img]

    Avots 1, 2.

    #304928
    garaisezis
    Participant

    es sevi apdāvināju ar 50mm f.1.2 foto objektīvu… pārējiem figa…. esmu Ziemassvētku Grinch

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā