Page 1 of 1

Par kārtrdžu uzpildi, attiecas uz liepājniekiem.

Posted: 12 Jūl 2007, 14:11
no Roma
Tātad ir nepieciešams uzpildīt printera kārtridžus. Vēlos uzzināt kur netālu no "Kurzemes", vai blakus, atrodas kāds veikals kur to var uz vietas izdarīt.
Pirms tam uzpildīju veikalā, kas atrodas pāri ielai no Liepājas Datoru Centra(LDC) un man tajā veikalā teica ka kaut kur pie "Kurzemes" varot uzpildīt kārtridžus.
Un veikala pārdevējs aizsūtīja vienu no darbiniekiem, lai uzpidla tos kārtridžus. Pēc aptuveni pāris stundām varēju jau savākt uzpildītus kārtridžus.
Ceru, ka kāds palīdzēs. Paldies.

Problēma atrisināta. Veikals atrodas blakus Š autrai.
bildes - http://www.sinerta.lv/upload/files/253/ ... oja_lv.jpg

Posted: 12 Jūl 2007, 15:14
no Tvinky
Nu principā daudzos datorveikalos var to izdarīt. Es nedzīvoju kurzemē, bet kad es pildīju, to darīju Jēkabpilī. Var arī Daugavpilī. Kādos Livengof veikalos (to pa pilnam Latvijā). Vienīgais viņiem varbūt nebūs licenzes vai kā tur, tieši uz konkrēto printera kartridža pildīšanu, bet man bez tās piepildīja. Neteiktu, ka piepildot tas pildīs labāk savu funkcionalitāti nekā pirkts veikalā, vismaz man sanāca beigās pārmaksāt, jo vienu bija sapildījuši netā. Bet tas viss atkarīgs no tā, kas pilda un ar kādu kvalitāti ;)

Posted: 12 Jūl 2007, 18:04
no samurajs
Es daru tā: Liepājā, Pasta ielā ir "Arcus" datorveikaliņš, tur tirgo alternatīvos kārtridžus par smiekla cenām. Piem. priekš lētā Canon Pixma iP1000 jauns krāsu kartridžs maksā 2 Ls, melnbaltais 1.70 Ls. Izvēle ir solīda. Mazliet sliktāki ir par oriģinālajiem, bet tikai mazliet.

Posted: 12 Jūl 2007, 20:01
no Tvinky
Man kartridžš maksā 14ls apmēram un iepildīšana izgāja uz 6ls :(

Posted: 12 Jūl 2007, 20:22
no foxsk8
Arcus labs veikals. Agrāk tur pats strādāju. Piebesīja tikai viens krievs, kas visu laiku neparko ēdās virsū. Maksāja diezgan maz, par datoriķa darbu. 1 Ls = 1 stunda.