BD-ROM read/write problēma

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Cashalot
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 10
Pievienojies: 17 Jūl 2010, 23:39
Reputācija: 0

BD-ROM read/write problēma

Post no Cashalot » 04 Sep 2010, 14:51

Sveiki... Man ir Asus dators ar Matshita UJ-120 BD-CMB. Viss gāja labi, tad ilgāku laiku nekas īpaši netika lasīts, rakstīts, un, kad savajadzējās, vairs nebija iespējams neko nolasīt un ierakstīt, iesākumā CD, bet tad arī DVD.

Pārbaudīju ar visu iespējamo, un secināju dīvainu lietu, ka viņš lasa rūpnīcās veidotos draiveru diskus, kā arī visus, kas nāk klāt žurnāliem utt, bet nelasa pašu rakstītus, arī bootable diskus. uzrāda, ka disks ir tukšs, un, ja kādā tukšā mēģina ierakstīt, vienmēr izmet kļūdu (0xc0AA0301), kas tulkojumā skan kā

(The write failed because the drive returned error information that could not be recovered from.)

vēl viena dīvaina lieta ir tā, ka OS diskus nolasa tikai sistēmas startup'ā, bet pēc logon uzrāda kā tukšu... (t.i es varu pārinstalēt OS, bet "my computer" disku uzrāda kā tukšu)

draiverus pārliku vairākas reizes, efekts =0 , diskdzinim ir divi lāzeri, viens cd/dvd otrs bd, domāju, ka varbūt pats lāzers nodedzis, bet tad arī nelasītu rūpnīcās rakstītos diskus, ne? + iesākumā tikai cd nelasīja, ar dvd bija kārtībā.

ceru, ka pietiekami saprotami uzrakstīju, jo aprakstot kaut ko ar IT saistītu latviski ir ļoti grūti pareizi noformulēt saprotamus teikumus...
Mad User

Pievienot atbildi

Return to “Pārējās Hardware lietas”