Iesakiet switchu!

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Iesakiet switchu!

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152517
    bumbulis
    Participant

    Tātad vakar vakarā pazuda internets – switch nogļukojis. Pārstartēju switchu, viss ok – uz 10 minūtēm – pēc tam atkal internets pazūd. Switch 48 portu 3com`s (Baseline 2250). Pagaidām ķēdītē saslēdzu 2 8portu un 1 16 portu switchu,, bet tas jau protams ilgi neizvilks. Izmantoti tiek ap ~32 porti. Nedaudz neskaidrība par managed vs unmanaged. Vai tur ir kāda būtiska atšķirība, ja netiek veikts port mirroring vai trafika ierobežojumi (trafiks tiek ierobežots rūterī, kas ir pirms switcha). Varbūt varat ieteikt kādus konkrētus modeļus/ražotājus, pēc pieredzes. Budžets ~230ls. Skatijos šo pašu modeli, itkā cena pieņemama (ap tiem 230 ls), bet tik vienā vai divās vietās atradu un garantija ar pieklājīga – 3 gadi. Lieta nav marinējama, vajadzētu jau rīt, vai labākajā gadījumā jau šodien pasūtīt.

    Paldies jau iepriekš!

    #251347
    memorex
    Participant

    Nu es ņemtu pārbaudītas vērtības, piemēram Cisco SRW248G4-EU

    #251348
    bumbulis
    Participant

    memorex wrote:

    Nu es ņemtu pārbaudītas vērtības, piemēram Cisco SRW248G4-EU


    Paldies par ieteikumu, izskatās zolīds. 🙂 Meklēju kādu info par ir/nav ventilators, bet tā vietā uzdūros 5 gadu garantijai, tad jau laikam par plīšanu pārāk nevajag iespringt!? Btw, kā ir ar tām ražotāju garantijām? Veikalā reiz uz austiņām redzēju “lifetime” garantiju, bet kad jautāju pārdevējam, viņš paskaidroja, ka veikals dodot tikai divus gadus, pēc tam es varot kontaktēties ar ražotāju.

    #251349
    bumbulis
    Participant

    Anyway, paldies par ieteikumu, switch`s šodien tika pasūtīts. Varat taisīt ciet tēmu.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Tēma ‘Iesakiet switchu!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā