Kādam nav uploaded.net premium konts?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kādam nav uploaded.net premium konts?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162908
    LooNeY
    Participant

    Vajag no šī host servisa ‘nokačāt’ vienu 4gb failu(karti, navigācijai) vai kādam nav https://uploaded.net/ premium konts? Kurš varētu nokacat un man atmest civilizetā vietā(google draivā vai tamlīdzīgi) linku?

    Bezmaksas kontā, pa daļām jākačā aptuveni nedēļu. :lool: :thumbsdown:

    PM me ja kādam ir.

    Paldies!

    #330080
    Andron MacBeton
    Participant

    Tiešām nau nevienā torrentā? Kaukādu svaigāko 2017Q2 TomToma karti meklē? Tajā Krievijas forumā skatijies?

    #330081
    LooNeY
    Participant

    Tomtom nē, auto integrēto navigācijas karti. (Honda accord 2007g)

    Torrentā ir tik vecas 2015,2013, 2010 gada… tadad naf.. nav vajadzīgas. Vienā uzticamā forumā(kur ņemu tomtom kartes) ir 2017 gada, bet uzhostēts uz uploaded.

    #330082
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu, dari godīgi, samaksā 69$. Tik drīz jau mums te nekas nemainīsies. Ja nu tikai Lietuvas Polijas robeža.

    P.S. Klau, vienam darba devējam bij Lexus, ar Navtech, laikam, kartēm. Tur ar, iekšā karte no kaukāda ~2011. gada, pie tam bez LV/LT/EE, nu nekam vairs neder. Jauna maksā tik, ka lētāk pārdot Lexus un nopirkt citu Lexus 🙂

    Es meklēju, lasiju kas un kā, un tad izrādijās ka Rīgā ir veči, kas to pa 35Ls vai pat 35€ (neaceros, sen tas bij) izdara, un ar garantiju, ka nenojās kompi. Tas ir vispār “za djoshu“, nau jēgas mudjīties. Tajā cenā iekšā ir ne tikai aktuālā karte, bet cik sapratu, arī firmwares NOKRAKOŠ ANA, un pēc tam vienkārši iebrauc pie viņiem pa kaukādu cēneri, vai cik tur, nopērc svaigāku DVD. Vispār nau jēgas tērēt ne 10min lai kautko pats atrastu, un ta vel nokautu borta kompi, tfu tfu tfu…

    #330083
    ruukjis
    Participant

    Vai vēl labāk nopērc telefona turētāju, auto lādētu un beidz jāties ar auto GPS, kurš tāpat ir sūds, jo īpaši jau 2007. gada accordam.

    #330084
    LooNeY
    Participant

    Būtībā NEVIENA integrētā auto navigācija nav nekas spīdošs! Pat 50k€ vērtā 2016 gada audi. Pēc pieredzes esmu sēdējis tādā ‘premium’ mašīnā, bet tā navigācija likās anyway patizla un bremzīga.

    Ne jau tagad klausīšu Rīgas centrā visu ko rādīs, vienkārši ir vēlme sačinīt ‘lai būtu’ ja jau autiņam ir tāda fīča….

    Ikdienā lietoju waze, ārpus LV ir pieejams Tomtoms…

    #330085
    LooNeY
    Participant

    Var taisīt ciet!

    #330086
    web33
    Participant

    Man tas aizņēma 2min Links

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Tēma ‘Kādam nav uploaded.net premium konts?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā