shady neprofisionalitātes apspriešana.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais shady neprofisionalitātes apspriešana.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162907
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tātad rakstīšu ka ir.Apmeram nedēļu atpakaļ es rakstīju Shady ,.Pat nezinu kā lai saprotami paskaidro,jo tas mauka manu vēstuli ir izdzēsis.Tātad lai nu kā es esmu dzērājs un dēļ tā parasti pa piektdienām vai sestdienām es sevi nekontrolēju(dēļ dzeršanas) un sarakstu vissādas muļķības ,Kaut vai par piemēru ņemot BETONU,Nu labi tagad es arī esmu šmigā,un tādēļ rakstīšu kas man nepatīk BETONÄ€ .Kaut arī nē ,es par betonu nespriedīšu,jo tas tipiņš ir tik visszinīgs tik lieligs tik stulbs un tai pašālaikā nav atbildejis praktiski uz nevienu jautājumu ka uzskatu ka vīņš neko nezina un viņu tā pat kā mani izmanto priekš foruma tracināšanas.Tātad es rakstīju lai vīņš mani nobloķē ,izdzēš nēauj rakstīt utt.,bet viņš man atsūtīja atbildi ,ka tā nēsot viņa problēma un lai es pats tiekot galā ,un kas seviški interesanti lai es tiekot galā ar savu darbu.Un diez pajoliņkas tev zināms par manu darbu,un kāda tev vispār darīšana par to .Tik drausmīgu neprofesionāli es nēsmu redzējis,tātad es drīkstu jus lamat un brukt virsū.LŠªDZU IZSAKIET SAVAS DOMAS PAR Š O TIPINU NEGLAIMOJOT.

    #330075
    SWC
    Participant

    izbeidz vecas rabarberu lapas pīpēt

    #330076
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Iesaku Notepad apvienot ar Datuve.lv

    #330077
    shady
    Participant

    Nākošais klauns uzradies 😀

    #330078
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu bet viņš blakus tēmā arī izsaka vēlmi lai viņa kontu dzēš. Izdzēs!

    Izdzēs visus bezjēdzīgos klaunus, ar visiem viņu ierakstiem!

    Tagad ir īstais brīdis savākties un padarīt forumu profesionālu un noderīgu. Jo konkurentu nav!

    #330079
    shady
    Participant

    Jā, laikam tev taisnība. Konts tam klaunam dzēsts. Postus gan atstāju, jo gan jau visa pastāvēšanas laikā bija pateicis arī ko noderīgu. Izvērtēt viņa komentāru lietderību man nav laika.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Tēma ‘shady neprofisionalitātes apspriešana.’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā