Page 1 of 1

skype neatcerās setingus pēc skaņas draivera nobrukšanas

Posted: 28 Mar 2009, 19:53
no blackened
Sveiki, netieku skaidrībā kas notiek ar Skype :( mans XP (32 bit) sāka ļoti lēni strādāt, paņēmu nod32, izskanēju, vīrusu nav... problēma palika! beigās attiecās skaņa, ok, pārinstelēju draiveri Realtek AC97 skaņas kartei un skaņa tagad ir, bet kā ielēdz Skype tā kompis atkal sāk lēnu strādāt un Winamam raustās skaņa!
kāds varbūt ir saskāries ar ko līdzīgu?

Posted: 28 Mar 2009, 19:54
no drono
Kāda Skype versija? Jaunākā?

Posted: 28 Mar 2009, 19:58
no blackened
sāka gļukot uz jaunākās, uzliku 3.8.0.188

Posted: 28 Mar 2009, 20:08
no blackened
aaa.. un vēl skype neatcerās settingus! ne paroli, neko citu

Posted: 28 Mar 2009, 21:01
no samurajs
Ko Task Manager saka?

Posted: 30 Mar 2009, 09:44
no Aldis
jau 2.5 skaipes laika shis saakaas.. :D :D - task managerii buus briiinumi.. ka piemeram skaipe apeed resursusus 30% no PC :D nju.. tas okei.. pie reizes iesaku pachekot neta trafficu - skaipe diikstaavee meedz njammaat gluzhi kaa taads utorrents darbiibas rezhiimaa :)

Vnk.. iesaku padomaat, vai tiesham - to ka jus caur skaipu varat pachatot, varbut pazvaniit, ir jeega atdot tik daudz resursus no PC, atlaut neprognozeejamai programmai apdraudet drosibu.. u.t.t. skype iespejams ir lielakais messenger, bet ne labakais! :)

Posted: 30 Mar 2009, 11:06
no samurajs
Aldis wrote:pie reizes iesaku pachekot neta trafficu - skaipe diikstaavee meedz njammaat gluzhi kaa taads utorrents darbiibas rezhiimaa :)
Lūdzu iepazīsties ar Skype darbības principiem! Tas mīklainais softs pataisa tavu PC par serveri, caur kuru iet svešas Skype sarunas. Tāpēc arī rij trafiku.

Posted: 30 Mar 2009, 13:17
no Aldis
Un kur es minēju ka es to nezinu? :D Zinu ka Client<->Server aplikacija! (Kautgan, lai netransletu cita sarunas, to var skaisti apgraiziit/limiteet un to arii rekomendeju cilvekiem ar pilsetas DSL, un triatel internetiem (triatelim vel jo vairak, limitets traffic)

Pie reizes pretii iesaku iepaziities ar Skype nelegalajiem darbibas principiem, un nekur iipashi iepaziities ar skype protokolu nevareesi - kaa tikai pavakteet piekluvi, permissions citaam programmam - mozillai, un daudzam dinamiskajam bibliotekam, ko reali skaipei darbiibaa nevajadzetu izmantot.. :)

Vnk.. izsakoties, ar sho softu ir jabut ljoti uzmanigam, ja stradajat kadaa valsts iestadee, noziimigaa darba vietaa e.t.c... (Ne par velti daudzkur skype vnk ir blokjets, ne jau pa labiem darbiem, un "cmukajam" podzinjaam) :)

Posted: 30 Mar 2009, 13:19
no samurajs
Jā, Aldi, un tāpēc Skype ir nahrenizēts no mana PC :)

Posted: 31 Mar 2009, 02:03
no elvisburdajs
Pēc šito faktu uzzināšanas man arī sagribējās viņu izravēt no kompja.. :devil: Es nezināju ka skaips izmanto manu datoru kā serveri, nav brīnums ka pa skaipu runājot sarunas tik bieži pārtrūkst.. :lala:
Viņas laikam pārtrūkst tāpēc ka uz tā servera caur kuru iet mana saruna tiek izslēgts skaips, vai ne? :D