VLC pleijera mms striima paartraukums

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09
Reputācija: 0

VLC pleijera mms striima paartraukums

Post no drunk_lizard » 09 Jūl 2009, 20:54

te samurais baigi noreklameeja jauno versiju, mhhhh

pienaacis arii man laiks uzdot jautaajumu :>
taatad lietoju linuxveidiigo un vlc pleijeri mms apluukosjanai. viss ir jauki un labi iznjemot TV5 striimu no
mms://stream.grafton.lv/live_tv5
probleema sekojosja, striimosjanas saakumaa ievietota tvnet reklaama, kurai beidzoties aciimredzot striims uz briidi apraujas. VLC sjo stelli saprot kaa faila beigas un uzskata darbu par pabeigtu, pieverot piesleegumu.
izmantojot Gxine pleijeri sjaadi nenotiek, diemzjeel Gxine kvalitaate ir visai apsjaubaama :>

testeejot 1.0.0 uz windas analogjiska probleema.

jautaajums, kaa to noveerst? grafton admina roku izlauzsjana atkriit, nepaziistu es jamo :>

drono
Lietpratējs
Atbildes: 706
Pievienojies: 14 Mar 2007, 15:59
Atrodas: Liepāja

Post no drono » 09 Jūl 2009, 22:03

Winamps un Gom pleijeris arī apstājas pēc reklāmas parādīšanas.
Tā kā nav te ko vainot VLC. Nāksies vien palikt pie roku izlaušanas ;)

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43

Post no grisha » 10 Jūl 2009, 10:14

Shito joku jau sen noveeroju. Man uz 0.8... versijaam jau tas ir. Shitaas, jaunaakaas versijas kaa sugu esmu aizmirsis, drausmiigi drankji, pat nerunaajot par dizainu. Skjiet Mpplayer speeleeja, nav man shis uz bridi uzinstaleets, nevaru paarbaudiit.
KAut ko agraak intreseejos par sho lietu pie pirmavota, cik praataa ir palicis, tad shie teica ka jaalietotjot WMP, bet nu varu sameloties. Gan esmu atmetis veelmi iedziljinaaties probleemaa, jo nekam citam to neesmu noveerojis, jo pa TV5 taapat nav ko vairs skatiities. Tos stulbos krievu seriaalus?

Pievienot atbildi

Return to “Audio/Video programmatūra ”