Video klipu veidošana.

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Video klipu veidošana.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145865
    usins
    Participant

    Gribu pajautāt, ar kādu programmu var taisīt video klipus (izņemot moovie maker). Ja jums ir kāda pieredze lietojot šāda veida programmas, tad padalieties un būtu ieteicams links uz vietni, kur var iegūt šo programmu.

    Jau iepriekš pateicos.

    #169066
    Mr.Death
    Participant

    Mana pieredze:

    1) Sony Vegas – ļoti ātra, priekš sava apjomīguma un ērta programma, līdzīga uzbūves ziņā Adobe Premiere. Var izveidot pasšu vellu un es to uzskatu par vislabāko (tieši 5 programmas versiju).

    2) Adobe Premiere – jaudīga programma videoapstrādei, taču uz mirstīgo datoriem darbosies diezgan lēni.

    3) Ulead Video Studio – vienkārša un efektiem bagāta video veidošanas / rediģēšanas programma

    4) Pinnacle Studio – programma kuru es videoapstrādei lietotu pēdējo, jo tā “iejaucās” dažreiz datora dzelžos un ir bijuši gadījumi kad strādājot ar to no jūsu datora korpusa parādās balti dūmi. Tā savādāk – gļukaina, lēna, jaudīga un iet tāpat kā Win Vista tikai uz noteiktas “sērijas” datoriem, bet šo to padarīt var.

    Ceru ka pietiks ;)

    #169067
    Jonis
    Participant

    Adobe Premiere PRO

    Pinnacle man liekas pilnīgs shits, neieteiktu. :grr:

    Neprotu izteikties latviešu valodā!

    #169068
    Tvinky
    Participant

    Pinnacle man nepatika, es montējos ar Sony Vegas, tikai laikam versija lielāka bija mazliet par 5. Ar Adobe Premiere nesanāca pastrādāt, manējais PC nevelkt tādu jauduli, bet šķiet, ka tā ir labāka ;)

    #169069
    usins
    Participant

    Es izraku Sony Vegas 6.0c versiju- tā par 5.0 ir labāka ar to, ka ir video priekšskatīšanas funkcija.

    #169070
    shady
    Participant

    “Virtual Dub”

    => https://www.virtualdub.org/

    Bezmaksas softs, kurš ir konkurents maksas video apstrādes programmām – tāpat kā gimps fotošopam.

    Ja kādam ir laba pieredze, tad lai uzraksta rakstu notepadam.

    #169071
    doInsky
    Participant

    Vēl var noderēt Adobe after effects.

    #169072
    Tvinky
    Participant

    shady wrote:

    “Virtual Dub”

    => https://www.virtualdub.org/

    Bezmaksas softs, kurš ir konkurents maksas video apstrādes programmām – tāpat kā gimps fotošopam.

    Ja kādam ir laba pieredze, tad lai uzraksta rakstu notepadam.

    M$ nebija uzbraucis Virtual Dub developeriem par wmv? Tb, ja nemaldos, tad man viņs bļāva par wmv failiņiem, bet varu maldīties. Cik biju pats izmantojis, tad tikai lai ērti no cita videoklipa izgriestu konkrētus gabalus, bet ja kāds uzrakstītu aprakstu būtu labi :)

    #169073
    Mr.Death
    Participant

    VirtualDub arī īstenībā nemaz tik īpašs nav. Daudzi sūdzās ka tas ir lēns turklāt arīvēl sarežģīts.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti