Gimp (problēma)

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

web33
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1051
Pievienojies: 02 Nov 2009, 14:51
Reputācija: 1

Gimp (problēma)

Post no web33 » 04 Dec 2010, 12:26

Sveiki .
Man Gimp programmai visu laiku pazūd Rīku logs jeb angliski Tool,kas notiek ?
Ar Ctrl+B neliekas atpakaļ.
Otrs logs ar pazuda kurš atrodas labajā pusē wtf ?
Image
life is a torment

Svens
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 255
Pievienojies: 01 Apr 2009, 00:01
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no Svens » 04 Dec 2010, 13:36

Darbojos uz latviešu valodas interfeisa, tādēļ Tev nāksies izdomāt, kā būs tulkojumā, bet nu:
Dodies uz iestatījumiem, zem sadaļas Logu pārvaldība (2. sadaļa no beigām), klikšķini uz "Atstatīt saglabāto logu stāvokli uz noklusēto.
Un vēl vari mēģināt zem sadaļas "Logi", pie "Nesen aizvērtie doki" pameklēt zudušos logus tur.

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 04 Dec 2010, 19:22

manšet, jei bogu, kur palika nokačātais photoshop? :D

Par tēmu: GIMP ir bezmaksas laža, ko trūcīgi studenti iesaka tādiem kā tu. Labi, varbūt kļūdos un sen jau esi normālākas bilžu apstrādes programmas īpašnieks, pats pirms vairākiem gadiem kaimiņu lielpilsētā iegādājos Photoshop 7 par nieka smieklīgiem $ un tagad nezinu - smieties vai raudāt - jaunākajai CS5 nav nemaz tik daudz to fīču, kas man, kā standarta jūzerim būtu nepieciešamas.
viegls rokenrols pa radio

root
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2173
Pievienojies: 16 Mar 2010, 15:26

Post no root » 04 Dec 2010, 20:33

aoma, ta gluži nebūs. Ar taisnām rokām Paint.NET pārsit nabaga fotožopu. Tā pat kā GIMP.

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 04 Dec 2010, 20:43

Arī no manis plusiņš Paint.NET, tiesa man tās vajadzības ir krietni vien mājsaimnieciskas, samainīt bildei izmēru & shit

web33
Reģistrēts lietotājs

Post no web33 » 04 Dec 2010, 21:03

aoma
Kko nejauc.
Kas tāds manšeta?!?
Arī patīk gulēt un sapņot .
Abi labi gan Gimp gan Photoshop + piemočā klāt plugus rozīnīte.
life is a torment

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 04 Dec 2010, 21:12

Nīdējs un vel viens pluss par pluginu sistēmu FTW )

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 04 Dec 2010, 23:02

robers, kā tur vēl, tava mate un visi pārējie: nu nevar salīdzināt pašu knapāko fotožopu ar pārējām interneta h*ņām, ko piedāvā plašais tīkls, ja kaut pusstundu būtu pastrādājis, tad saprastu.

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 04 Dec 2010, 23:05

Esmu strādājis i stundu i dienu i nedēļu i mēnesi. Apps ar hardcore slēptu access no ārpuses ir un paliek apps kuru nav jēgas modificēt pēc saviem ieskatiem.

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 05 Dec 2010, 00:28

oki, lai Roberts būtu root :) A tev pašam nekad nav ienācīs prātā, ka ka šāda tipa loginus/lietotājvārdus (mēs visi labi zinām, ko root nozīmē) izvēlās puiši, kas grib izlikties superveči, lai gan īstenībā, ir apguvuši pašus kodēšanas pirmssākumus, toties izlasījuši pāris lētās internetgrāmateles par hakošanu?
Es arī varētu tavām smieklīgajām lapelēm uztaisīt uzbrukumu, bet tas ir zem mana goda un brīdināšu arī pārējos potencionālos **dritvai kociņ** - ne jau vienmēr visas šitās h u*ņas beigsies ar to, ka nevienam nebūsiet tik svarīgi, lai kāda drošības iestāde par jums interesētos, ķipam pārbaudīsiet, vai manam šķūnītim atslēga pārāk vāja jūsu muskuļotajām ekstremitētēm, sanāks iepazīties ar dzīves rūgto patiesību...

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 05 Dec 2010, 00:37

aoma atkal piemāvies :nuke:
Дебилы, бл*ть...

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 05 Dec 2010, 01:37

vārna - diagnoze +fig viņzin, cik te drīkst likt :)
No vienas puses ta man pie di*sas mazas ragutiņas, ja nobanos atkal, vismaz jaunumus izlasīt varēšu tā vai tā

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 05 Dec 2010, 02:53

aoma wrote:oki, lai Roberts būtu root :) A tev pašam nekad nav ienācīs prātā, ka ka šāda tipa loginus/lietotājvārdus (mēs visi labi zinām, ko root nozīmē) izvēlās puiši, kas grib izlikties superveči, lai gan īstenībā, ir apguvuši pašus kodēšanas pirmssākumus, toties izlasījuši pāris lētās internetgrāmateles par hakošanu?
Es arī varētu tavām smieklīgajām lapelēm uztaisīt uzbrukumu, bet tas ir zem mana goda un brīdināšu arī pārējos potencionālos **dritvai kociņ** - ne jau vienmēr visas šitās h u*ņas beigsies ar to, ka nevienam nebūsiet tik svarīgi, lai kāda drošības iestāde par jums interesētos, ķipam pārbaudīsiet, vai manam šķūnītim atslēga pārāk vāja jūsu muskuļotajām ekstremitētēm, sanāks iepazīties ar dzīves rūgto patiesību...
Ja tu vēl mūsu pailgā dialoga rezultātā neesi sapratis:
- Mani absolūti, kas ko un kāpēc izvēlas. Mana izvēle ir tāda, kāda tā ir. Pretenzijas rakstveidā uz pasta kasti, izskatīšu 3975 dienu laikā.
- Laužņošanu ar kaut kādu durvju laužšanu un atslēgām salīdzināt var tikai nekompetents idiots. Piedod. Nav tur nekāda sakara ar fizisku ielaušanos. Pat teorētiski ne.
- Par to uzbrukšanu. Nu nesmīdini. Par daudz alus. Pat es pašlaik neesmu tik daudz izdzēris lai paķertu šito nopietni.

Svens
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 255
Pievienojies: 01 Apr 2009, 00:01

Post no Svens » 05 Dec 2010, 23:45

web33 - labāk pastāsti, vai Tev līdzēja tas, ko ieteicu. :)

web33
Reģistrēts lietotājs

Post no web33 » 06 Dec 2010, 00:19

Svens wrote:web33 - labāk pastāsti, vai Tev līdzēja tas, ko ieteicu. :)
Nop,nācās pārinstalēt Gimp,to Tavu variantu Es jau biju izmēģinājis pirms rakstīju .
life is a torment

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Re: Gimp (problēma)

Post no azazul » 06 Dec 2010, 09:45

web33 wrote:Sveiki .
Man Gimp programmai visu laiku pazūd Rīku logs jeb angliski Tool,kas notiek ?
Ar Ctrl+B neliekas atpakaļ.
Otrs logs ar pazuda kurš atrodas labajā pusē wtf ?
To logu paslēpt/parāda ar TAB taustiņ u.
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 06 Dec 2010, 18:23

Protams ja tu mēģināsi aizvērt gimp spiežot krustiņu uz tā labā loga, tad tu aizvērsi tikai logu.
Ja gribi šo logu dabūt atpakaļ spied vidējā loga rīkjoslā izvēlini Windows -> Recently Closed Docs - > Layers, Channels, Paths ... uttt.
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 07 Dec 2010, 01:01

Atvaino, Matīsiņ. Acīmredzot dažos morāles jautājumos mūsu uzskati kardināli atšķiras, vecu runci pelnos di*st neiemācīsi, tāpēc tālākai diskusijai nav lielas jēgas :)

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 07 Dec 2010, 08:27

Nano-pelni FTW
:D

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 07 Dec 2010, 12:53

aoma .. par lokalo flame war: fotožops protams ir labāks, ja nodarbojas ar profesionālu datorgrafiku, bet cik šeit tādu profu ir ? Lielākā daļa phptoshop šeit izmanolai, lai resize'otu bildes priekš daugiem.lv

Besides .. IMO priekš html/css griezšanas Gimp ir dikt' ērtāks un ātrāks.
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

Genādijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 546
Pievienojies: 07 Mai 2008, 14:14
Atrodas: Limbaži

Post no Genādijs » 07 Dec 2010, 13:23

root wrote:aoma, ta gluži nebūs. Ar taisnām rokām Paint.NET pārsit nabaga fotožopu. Tā pat kā GIMP.
To mēslu paintnet var ieteikt tikai lūzeris kar nekad mūžā neko sakarīgu nav uztaisījis grafikas ziņā! Pāris ārkārtīgi nepieciešamu funkciju paintnetā ir caur govs ānusu veidotas - kas attiecas uz gimp lietošanu, identiska bilde!
Šis ir teksts, kuru varat pievienot visām savām publikācijām. Šim tekstam ir 300 zīmju ierobežojums

Toms
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 440
Pievienojies: 10 Mar 2007, 16:41

Post no Toms » 07 Dec 2010, 13:30

Es zinu cilvēkus, kas ikdienā strādā Gimpā un ir ļoti apmierināti.

Man šķiet, ka visu nosaka attieksme un gribēšana.
Uz mežu malku neņem līdzi.

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 07 Dec 2010, 14:07

Genādij, būdams grafikas profesionālis tu taču spēsi man tūlīt pat uzrādīt kādu interesantu blender projektu? :)

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 1024
Pievienojies: 10 Jūn 2008, 15:08
Atrodas: Reiga

Post no TrakaisKursis » 07 Dec 2010, 14:13

Gimp ir ciešams. Un ir lietas, ko tajā var izdarīt ātrāk un ērtāk nekā iekš PhotoShop. PhotoShop, protams, ir nesalīdzināmi lielāka izstrādātāju komanda un inovāciju potenciāls, tomēr darbs, ko snieguši 30-40 brīvā laika entuziasti, nav nemaz tik peļams kā dažam labam te šķiet. Tehnoloģiskā atpalicība ir 1,5-2 gadi, grafiskā saskarne nekad nav bijusi pirmajā vietā, taču arī tas tiks labs labots ar nākamo laidienu, kas gaidāms decembrī. Pārējais ir gaumes jautājums. Vienam patīk apziņa, ka lieto grafiskās apstrādes programmu līdera garabērnu (par kuru iespējams ir maksāts, a iespējams nē), citam - ka lieto bezmaksas produktu, ar kuru var izdarīt visu to pašu, bet citādāk. Ja kādam ir problēmas ar "citādāk", tad tās ir viņa un viņa tuvāko cilvēku problēmas.

Genādijs
Reģistrēts lietotājs

Post no Genādijs » 07 Dec 2010, 14:32

Blender un open source sūdus principā nelietoju. Bez maksas pat siers nav slazdā! Un nevajag muldēt par tēmu ka var izdarīt visu to pašu ko ar PS. Pilnīgas muļķības."citādāk" labi ok, bet kapēc tas "citādāk" obligāti ir jāveido acu lāzerķirurģijas caur dubenu stilā? Paintnetā darboties ar tekstu ? uuuu kādam daunim jābūt lai ieviestu opciju ka teksts uzreiz pēc ievadīšanas tiek rasterizēts?????!!!! Gimp ar saviem triljons iznirstošajiem logiem var iedzīt kapā, kapēc nevar uztaisīt civilizētu interfeisu?! Es te visu dienu varu minēt argumentus kapēc tas par ko tu maksā ir labāks ne kā tas ko tev tipa iedod pa free. Kas nevar atļauties PS tas te gudri pļūtī par paintnet izcilajām iespējām un fīčām.
Šis ir teksts, kuru varat pievienot visām savām publikācijām. Šim tekstam ir 300 zīmju ierobežojums

Toms
Reģistrēts lietotājs

Post no Toms » 07 Dec 2010, 14:52

Ir pietiekami daudz web developeru, kas strāda uz linux un ikdienā ar Gimpu veidu grafiskos elemntus.

Nopietnai fotoapstrādei/manipulācijai gan labāk izvēlēties fotošopu.

Pats esmu strādājis abās vidēs, tomēr par labu izvēlējies fotošopu.

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55

Post no Aldis » 07 Dec 2010, 15:23

GIMPs nav slikts. Mani pilnībā apmierina. GIMPs tieši man šķiet vairāk ir domāts zīmēšanai u.t.t.. stuff.. Photoshops ir domāts fotomontāžai. Ir vēl Adobe Ilustrators, tas ir logo veidošanai, e.t.c...

Vsp. Stulbi neliekas, salīdzināt foto editošanas progu ar vairāk "zīmēšanas" novirziena progu kā GIMP?

Mož vēl pakasamies, kas labāks - notepad vai paint :D vai nu arī pirksts vai baznīcas tornis?! :D

Katram taču vajadzības atšķiras. :) Pimēram nestrādāju ar foto gandrīz vsp. man pietiek ar picasa - noņemt sarkanas acis, uzlikt varbūt kādu mazu efektiņu, so man pirkt fotošopu nemaz nevajag. Un lai kaut ko izveidotu, man tas tīri sanāk uz GIMP. Nesaprotu, par ko cepties.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 07 Dec 2010, 15:30

Tā jau domāju. Cirvis vispār nejēdz par ko runā. Ka tik runāt. PDN tā pat kā Gimpsis ir tikai platforma, kuru var modificēt pēc savas gribas un labpatikas. A pamēģini pajāt PS sources līmenī.

Toms
Reģistrēts lietotājs

Post no Toms » 07 Dec 2010, 15:33

Kā uz to skatās. GIMPs anyway ir rastragrafikas programma gluži kā fotošops. :)

Home vajadzībām pilnīgi pietiek ar Picassu vai kādu citu rīku, kur vajag pakoriģēt krāsa, drusku korekciju, asumu. Tā lai ieliktu draugos, tviterī - pilnīgi pietiek.

Genādijs
Reģistrēts lietotājs

Post no Genādijs » 07 Dec 2010, 15:38

Vispār jau jautājums bija par citu tēmu. Tik daži superspeciālisti sāka flūdot par tēmām no kurām neko nejēdz - tapēc arī nevarēju neizteikties :)

Genādijs
Reģistrēts lietotājs

Post no Genādijs » 07 Dec 2010, 15:48

Jā kad es nodarbojos ar fotomontāžu - man nenormāli vajag vēdiskais source līmenis. Domā ko runā doh..

Pievienot atbildi

Return to “Audio/Video programmatūra ”