"The shocking truth about Antivirus Software" Rick Burns ebook

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

ar4man
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 22
Pievienojies: 17 Jūl 2009, 11:09
Reputācija: 0

"The shocking truth about Antivirus Software" Rick

Post no ar4man » 12 Feb 2013, 18:47

Ralfie
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 613
Pievienojies: 15 Aug 2008, 10:00
Atrodas: Rīga

Post no Ralfie » 12 Feb 2013, 23:48

http://www.docin.com/p-9124243.html

daļa patiesības tur ir.. bet bļē.. beigās jbans reklāmbuklets citiem veciem mēsliem..

nafig tev?

ar4man
Reģistrēts lietotājs

Post no ar4man » 13 Feb 2013, 14:17

izglītoties.
Vispār notika tā, ka gribēju uztaisīt system restore, bet antivīruss traucēja. Tad mēģināju viņu uninstall, bet nesanāca, tagad viņš nav aktīvs un repair nesanāk, uninstall nesanāk, jaunu antivīrusu arī nevar uzinstalēt. Un 2.lieta - ārējajam cietajam diskam, kur ir visi draiveri, kaut kas notika. A tos draiverus vajag, ja gribu pārinstalēt OS.
Tad nu mēģināšu viņus atrast internetā tagad.
"Nevienā galaktikā nav tādas stīgas, kas spētu radīt labāku skaņu par to, kāda skan cilvēka dvēseles dziesmā." /Anastasija/

prusaks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 262
Pievienojies: 26 Feb 2007, 20:34

Post no prusaks » 13 Feb 2013, 15:03

1. no kā ienāca prātā superīga doma taisīt random system restore? Liek domāt ka kaut ko sadirsi un gribi atkopties.
2. antivīrusu novākt nav tik vienkārši, jo viņiem parasti ir aizsardzība no programmām, kuras var mēģināt viņus pilnībā izravēt.
Raksti googlī: antivirus remover <av>
Tas ka tev neļauj system restore taisīt liek domāt par inficētiem restore points.
3. Tava izcilā grāmata ir tīra reklāma. Lai arī tu izdomāsi ka AV ražotāji taisa vīrusus, tu vienalga viņu lietosi lai neuzrautos uz kādu mēslu.

ar4man
Reģistrēts lietotājs

Post no ar4man » 13 Feb 2013, 17:36

1. jā
2. jau mēģināju ar viņu pašu rīku, bet nesanāca, jo pirms tam ar unlocker mēģināju izdzēst :D
3. laikam ir reklāma, nezinu, vai izcila, bet es gribu viņu izlasīt. Zinu arī, ka daži cilvēki neizmanto AV un dators dzīvs. Bet vīrusi, visdrīzāk ir tādiem datoriem tāpat.
"Nevienā galaktikā nav tādas stīgas, kas spētu radīt labāku skaņu par to, kāda skan cilvēka dvēseles dziesmā." /Anastasija/

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 14 Feb 2013, 01:52

Pasaki maģisko av.... un konkurentu izstrādātājiem ir labāki atinstalēšanas rīki :) tas ir pierādījies.
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

ar4man
Reģistrēts lietotājs

Post no ar4man » 15 Feb 2013, 12:59

bitdefender 2013 free edition
viņš skaitās labākais nez kādos tur rādītājos :)

prusaks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 262
Pievienojies: 26 Feb 2007, 20:34

Post no prusaks » 16 Feb 2013, 02:50

Sen nav sanācis čakarēties ar windows problēmām, bet vari mēģināt instalēt pa jaunam. Pie instalācijas vajadzētu atpazīt esošos failus no av un piedāvāt repair. Sanāk tā stulbi - install, restart, uninstall, restart. Ja tas neizdodas, tad dodies uz bitdefender forumu un stāsti viņiem kādās problēmās esi ticis ar viņu producktu, Tur noteikti kāds no darbiniekiem zinās kas tieši ir jādzēš no reģistra.

Pievienot atbildi

Return to “Antivīrusi un FireWall ”