Darbs junior/mid PHP programmētajam

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Darbs junior/mid PHP programmētajam

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158917
    root
    Participant

    Aicinam mūsu komandai pievienoties ar loģiku un PHP5 OOP prasmēm apveltītu programmētāju. Darbā lieti noderēs arī HTML5/CSS3 un Javascript prasmes. Vēlams uz “tu” ar Linux sistēmām, jo strādājam tikai uz Linux platformas. Darba laiks pēc vienošanās. Ko nezini – pastāstīsim, ko neproti – iemācīsim. Dodam iespēju mūsu paspārnē un ar mūsu atbalstu realizēt arī savus projektus un idejas. Atalgojums adekvāts spējām un izdarītajam darbam. Lai pieteiktos, sūti CV un motivācijas vēstuli uz [email protected]

    #302845
    Jurchix
    Participant

    Firma reģistrēta 24. oktobrī un jau tik daudz darbus padarījuši. Sadales tīkls, Lattelecom, Valsts Nekustamie īpašumi. 😀 Viena aktiera teātris, tā izskatās.

    #302846
    root
    Participant

    Ja vēlies, vari atnākt pie mums un par to parunāt klātienē. Biroja adrese ir kontaktos. 😉

    Ja būtu pacenties palasīt ilgāk kā 2 minūtes pirms tēlot CSI un nesties uz Lursoft, būtu nonācis līdz informācijai, ka no 2012 līdz septembrim Marolind bija tikai brends. Tas gan nenozīmē, ka šajā laikā nekas netika darīts cita uzņēmuma ietvaros. 🙂 Vēl kādi jautājumi?

    Tu gribēji pieteikties vai arī tukši vāvuļot un izrādīt savu nespēju interpretēt publiski pieejamus datus?

    #302847
    Jurchix
    Participant

    Es netēloju CSI, tikai norādu, ka uzņēmums bez vārda grib no sevis tēlot nezin ko. Esat gatavi maksāt? Sakiet cenu! Ja vajadzēs, pamācīsim jūsu labākos programmētājus, par attiecīgu samaksu.

    #302848
    root
    Participant

    Tiešām pamācīsiet? Esmu ar mieru, es pat pats arī labprāt pieteikšos. Dod kontaktus un ko tieši piedāvā mums mācīt? 🙂

    #302849
    faq
    Participant

    Ser, algu piedāvātajam amatam lūdzu uzrakstiet.

    Un nekādi PM un CV.

    #302850
    root
    Participant

    4.5 – ??? Eur stundā.

    #302851
    Faks
    Participant

    iskatās interesants piedāvājums :).

    #302852
    root
    Participant

    Jurchix, es to kontaktinformāciju un apmācību piedāvājumu gribētu saņemt vēl pirms nodot kompānijas vadību mazbērniem…

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā