Nokia prezentē Lumia 920 ar Windows Phone 8

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nokia prezentē Lumia 920 ar Windows Phone 8

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157103
    samurajs
    Participant

    Š īsdienas centrālais jaunums nešaubīgi ir Nokia jaunā flagmaņa Lumia 920 ar Windows Phone 8 sen gaidītā prezentācija. Par to vēl netrūks tuvākas informācijas, testu, bet patreiz īsumā: jaunums darbojas ar 2-kodolu 1.5GHz Qualcomm Snapdragon S4 procesoru, tā displejs ir 4,5 collas liels (768×1280). Displejā izmantota jauna tehnoloģija Pure Motion HD+, kura ātri kustošos sižetos palielina kadru frekvenci, līdz ar to attēls nav izsmērēts. Bez tam krāsas tonis un spilgtums automātiski pielāgojas ārējam apgaismojumam.

    Nav skaidrības par solīto PureView tehnoloģiju – šeit nav 41 MPix kameras kā modelī PureView 808. Ir tikai 8,7 MPix kamera. Nokia saka, ka ar PureView te domāta “floating lens” tehnoloģija attēla stabilizācijai, kas esot labāka nekā spoguļkamerās.

    2000 mAh akumulators lādējams bez vadiem, ar indukcijas lādētāju. Par to, cik stundas tas turēs, vēl nav datu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_920_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_9201_1.jpg[/img]

    Avots

    #289833
    janculis
    Participant

    Nu lūk, šo aparātu es gribu.

    #289834
    Raivix
    Participant

    Tieši tas, uz ko biju cerējis. 🙂

    Bet tā bezvadu lādēšanas fīča gan prezentācijā izskatījās kaut kas varen iespaidīgs.

    #289835
    Aldis
    Participant

    Nu re, pirms pāris komentāriem jau teicu.. 😀 Ka Nokia ir kārdinošākie telefoni aiz visiem zaļajiem monstriem 😀

    #289836
    alfons
    Participant

    Ja man vajadzētu jaunu telefonu, jaunās Lumias domājams būtu mana saraksta augšgalā.

    #289837
    BERILS
    Participant

    katram savas prasības , gaume. Š o lietu salīdzināšana 21 gs. jau ir tas pats , kas salīdzināt mūzikas žanrus. Un mūsdienu pops tiešām s*kā.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā