Virtuālā tīkla topoloģija ar Mikrotik?

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Virtuālā tīkla topoloģija ar Mikrotik?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157128
    palmidze
    Participant

    Man ļoti patīk Cisco packet tracer programma, ka tur ir iespējams izveidot virtuālo tīkla topoloģiju un to administrēt, bet tur, loģiski, ir tikai Cisco rūteri.

    Vai kāds zin kādu līdzvērtīgu programmu cisco packet traceram, bet ar Mikrotik rūterīšiem?

    #290051
    Piskadrons
    Participant

    Tā saucas – SMADZENES!

    Atradies, ***, kārtējais “provaiders”. ***!

    #290052
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ko tāds neapmierināts Piskadron? Nedabuji seksu, sieviete tevi p….. neizdrāza ar dildo?

    #290053
    Piskadrons
    Participant

    Ja tu nesaprati šī pavediena tupumu, tad pats esi tik pat *** ***kā pavediena sācējs. Tādiem ***ir jāizmirst, lai šij zemē uzlabotos situācija.

    #290054
    palmidze
    Participant

    Naivi domāju, bet cerēju, ka tieši betons man iedos sakarīgu atbildi… Starp citu, neesmu ne ar naga melnumu saistīts ar provaideri, bet vēlos mājas apstākļos atsvaidzināt zināšanas un ko iemācīties jaunu – tas tā.

    Vai kāds bija spēlējies ar GNS3? Izskatās, ka tur izmantojot virtualbox varētu mēģināt kko “piešūt” klāt

    #290055
    akms47
    Participant

    Piskadrons tevi par dauni nosauca tāpēc: )ka vai nu tā ir taisnība; 2) tu esi pataloģiski slinks.

    Būtu kaut vai tai pašā mikrotikšķu lapā aci iemetis.

    Varbūt šis tev derēs?!?

    #290056
    jurgenz
    Participant

    Es arī gribēju par slinkumu rakstīt. MikroTik’am tak pašam sava tīkla monitoringa programma ir, kuru tu jau esi norādijis.

    #290057
    palmidze
    Participant

    Ja būtu tīkls ar Mikrotik rūteriem, tad Dude derētu, bet man ir tikai PC….

    Katram gadījumam tikko pie GNS3 izmantojot qemu sanāca pievienot Mikrotik

    #290058
    Piskadrons
    Participant

    Viss tavs teiktais, katrs teikums, katrs vārdu salikums, liecina ka tu esi daunis. Nu kapēc tu mēģini darīt kautko tik sarežģītu? Izslauki kādu ielu, varbūt nokrāso kādu žogu, dari lietas ko pat daunis var izdarīt!

    #290059
    palmidze
    Participant

    Piskadron, argumentē savu kritiku. Savādāk tukšs komentārs vien ir…

    #290060
    piwchix
    Participant

    Beidz, “pajols” ir betona stiprākais arguments. Neuzprasies uz to.

    #290061
    Piskadrons
    Participant

    Ko teu *** pamatot? Izlasi savus tekstus vienreiz! Pilnīgs *** .

    #290062
    akms47
    Participant

    Nav ko dirsties, ja nemāki lidot. 😀

    #290063
    Anonīms
    Neaktīvs

    Te jau saprotams ka provaiders pats nokonfigo r’uteri, mana gadijuma pat paroli nevajag piesledzu un nakosa rita izdarits, naktis parasti maina mainiga ip velak no rita puses bus izdarits. es vel uzliku jaunako firmveir.

    Labak ir palikt pie provaidera ietiekta rutera ja kias nomainis.

    #290064
    akms47
    Participant

    Vēl viens topogrāfiskais ….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā