Apple "patentu troļļi" uzbrūk Polijas pārtikas tirgotājam

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple "patentu troļļi" uzbrūk Polijas pārtikas tirgotājam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157129
    samurajs
    Participant

    Uzvarējuši nozīmīgajā kaujā pret Samsung, Apple juristi tagad var mierīgi var ķerties klāt “mazajām zivtiņām”. Tā lielu pārsteigumu izraisīja Polijas patentu pārvaldes (Urzad Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, UPRP) paziņojums, ka Apple uzsācis tiesvedību pret pārtikas internetveikalu http://www.fresh24.pl, kas ir lieluzņēmuma A.pl meitasfirma.

    Prasības pieteikumā, pēc UPRP pārstāvja teiktā, A.pl jau tāpat skanot līdzīgi Apple plus vēl meitasfirmas http://www.fresh24.pl logotipā esot divdomīga simbolika, ar ko varētu izmantot Apple reputāciju saviem mērķiem.

    Protams, ka veikala īpašnieki uzskata prasības par absurdām, jo uzņēmums tirgo tikai un vienīgi pārtiku. Tomēr viņi gatavi vajadzības gadījumā piekāpties un logo nomainīt.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_samochod1_1.jpg[/img]

    Avots 1, 2

    #290065
    dzhonsons
    Participant

    Ahahaha, Apple tādi mudaki :> Skatās, ka drīz neaizliedz audzēt ābeles.

    #290066
    cakeluv
    Participant

    Nav vairs ko teikt, tik lielu idiotismu sen neesmu redzējis. Kaut visi tie puvekļi nosprāgtu b** n****

    #290067
    kaqp
    Participant

    Lūk tas ir mārketings bērni, katru dienu runas par Apple. ÄŒaļi reklamējas godam

    #290068
    Evers
    Participant

    Gribu vemt. Labi, produkts vieniem patīk, otriem nepatīk, bet man pašcieņa neļautu būt viņu produkta lietotājam.

    #290069
    Stormbird
    Participant

    Evers, tieši tā, man jau būtu kauns tādu telefonu vilkt ārā no kabatas 😀

    #290070
    piwchix
    Participant

    Jūtu “iframe” ar drīz būs jāpārdēvē.

    #290071
    delta128
    Participant

    Bet loģika ļoti vienkārša – reklāma, kuru labākajā (no apple puses) gadījumā 100% apmaksā “patenta pārkāpējs”, sliktākajā – relatīvi nelielas izmaksas par neveiksmīgu tiesu pašiem.

    #290072
    Nelabojams
    Participant

    +100

    #290073
    Willis
    Participant

    🙂 Slēptā reklāma .

    #290074
    piwchix
    Participant

    Tu tiešām uzskati, ka šāda veida “reklāma” veicina pieprasījumu pēc Apple produkcijas? Varbūt kļūdos uzskatīdams, ka efekts ir pilnīgi pretējs.

    #290075
    opengraybox
    Participant

    Diezgan pastulbi no Apple puses, comon cik tālu var iet un cik zemu nolaisties !

    #290076
    BERILS
    Participant

    par katru jūsu izteikto vārdu apple , šī kompānija saņem 300usd. marketings.

    #290077
    Kon
    Participant

    Veicina, un kā vēl veicina. Jo biežāk patērētājs dzirdēs vārdu “Apple”, jo dziļāk tas viņa zemapziņā iesēdīsies. Un kārtējo reizi mainot telefonu tas nevilšus paskatīsies uz Iphone pusi/nemainīs zīmolu.

    A tas, ka būs kauns no kabatas vilkt ārā .. skan bērnišķīgi.

    #290078
    valters.vasilis
    Participant

    Code:

    I-Torque samazina degvielas patēriņu par līdz pat četriem procentiem. Savukārt I-Shift transmisijai paredzētā I-See programma saglabā informāciju par ceļa slīpumu. I-See un I-Shift sistēmas autopilotam līdzīgā režīmā pārslēdz pārnesumus, lai ietaupītu degvielu, braucot augšupceļā vai lejupceļā.


    Jūtu, ka Volvo arī klāsies plāni par patentu pārkāpumiem (I-Torque; I-See; I-Shift). Gaidam tiesas prāvas un jauno Volvo FH modeļu pārdošanas aizliegumus 😀

    https://www.volvotrucks.com/trucks/latvia-market/lv-lv/newsmedia/pressreleases/Pages/pressreleases.aspx?pubId=13587

    #290079
    Aldis
    Participant

    Piekrītu Kojānam!

    Godīgi sakot es nepērku preci skatoties uz to kā rīkojas viņu troļļi, bet gan pēc kvalitātes un lietošanas…

    #290080
    Stormbird
    Participant

    Jo vairāk es viņu dzirdu jo vairāk man vēmiens no viņa nāk, tieši no visiem šiem patentu tiesāšanās gadījumiem… Pats trakākais ka paši no citiem ir nozaguši visvairāk…

    #290081
    valters.vasilis
    Participant
    #290082
    maris2912
    Participant

    uztaisīšu savu firmu “zemene” sākšu visiem piesieties, ka visas zemenes, ko pārdod ir tīrākā kopija un mana uzņēmuma nosaukuma un brenda izmantošana…. Būšu ātri bagāts. :D:D:D:D:D

    #290083
    Evers
    Participant

    Tas jau tad daudziem auto ražotājiem, tas pats i-vtec hondai. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā