Apple prezentējis iPhone 5

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple prezentējis iPhone 5

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157132
    samurajs
    Participant

    Ja salīdzinām tikko prezentēto iPhone 5 ar 2007. gadā izlaisto pirmo modeli, dizainiski tikpat kā nekas nav mainījies. Salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli 4S jaunums kļuvis mazliet garāks un ievērojami plānāks – 7,6 mm iepriekšējo 9,3 mm vietā.

    Vēl iPhone 5 varētu piesaistīt ar pilnīgo tīklu klāstu, kurā tas spēj darboties: GPRS, EDGE, EV-DO, HSPA, HSPA+, DC-HSDPA un LTE (pēdējā interneta ātrums var sasniegt 100 Mbps), kā arī 2-kanālu Wi-Fi ar ātrumu līdz 150 Mbps.

    Un tas arī ir viss. Vairāk neko inovatīvu, kā dēļ gribētu iPhone 5 iegādāties, es nesaskatīju.

    Interesentiem – neliels ieskats galvenajās specifikācijās:

    Procesors – divkodolu A6

    Displejs – 4″ (1136×640)

    Svars – 112 g

    Kamera – 8 MPix

    Atmiņa – 16, 32 vai 64 GB.

    Darbības laiks no baterijas:

    * sarunu režīmā līdz 9 h

    * web pārlūkošana (3G/Wi-Fi) līdz 8/10 h

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ip5_3.jpg[/img]

    Avots

    #290095
    LooNeY
    Participant

    https://www.engadget.com/2012/09/12/iphone-5-whats-changed/

    Ļoti laba saite!

    Būtībā kārtējais apple mēsls… 😀 Modernizē vienu vai 2 funkcijas un izlaiž kā jaunu mobīlo…. OMFG…. CIK ilgi šitas turpināsies? Debīlie zombiji…. 😀

    #290096
    BERILS
    Participant

    noskatijos 5. itelefona reklāmu. 6 minūtes stāstija par apstrādāto maliņu un unlikālo dizainu. kautkā nestāv.

    nopirkāt 4. , pērciet krutāku par tādu pašu cenu 👿

    sasmējos.

    #290097
    Kalviitis
    Participant

    Dizainu jaunu notiekti viņi vēl kādu laiku nemainīs.

    #290098
    m_janis
    Participant

    Kas attiecas uz dizainu – arī nevajag neko mainīt – pagaidām ideālākais mobilā vizuālais izskats – riebjas tie spīdīgie, noapaļotie plastmasas atkritumi. Nu vēl kaut cik Xperia varētu nosaukt par izskatīgu. Cerēju uz jauno Lumia 920 – bet tāds pats plastmasas mēsls kā Samsūda lāpstas, vienīgais pluss – nav zaļā ķēma OS. Kopš Simbas norieta jau izņemot WP vai iOS nekas lietojams nav palicis.

    P.S.

    Nē, neesmu Apple fans, nav un nav bijis neviena viņu izstrādājuma, bet dzirdot vārdus Samsung un Android (vienalga, kopā vai atsevišķi) gribas doties uz tualeti.

    #290099
    alfons
    Participant

    Parasti jauns iPhons bija inovācijām pilns. A šis? Panorāmas foto? Tad nu gan jaunums mūsdienās. Plānāks, bet ne plānākais.

    Samsungs tak teicās ka iesūdzēšot Apple ja jaunajā iPhone būšot LTE.

    #290100
    samurajs
    Participant

    Baidos, ka tur nekas nesanāks. Samsungam gan ir 800 ar LTE saistītu patentu, Applei – 400.

    LTE modemu čipus ražo Quallcomm (visi standarti vienā SoC korpusā), kam ir visas vajadzīgās licences. Nopērkot gatavus čipus un lietojot tos AS-IS (bez pārprogrammēšanas utml.), visas patentu lietošanas tiesības pāriet pie pircēja. Tā likumā.

    #290101
    akms47
    Participant
    #290102
    Brutto
    Participant

    7-ais būs sarullējams un ieliekams lūpukrāsas korpusam līdzīgā “maciņā”.

    #290103
    meatball
    Participant

    Bija iPhone4 un 4s. Patika, bet tad nācās nomainīt uz jaunu telefonu un iegādājos Samsung Galaxy S2. Pēc pus gada lietošasna sapratu, ka ir mēsls salīdzinājumā ar iPhone. Piekrītu apple prezentācijā teiktajam radīts tā, lai būtu ērti lietot turot rokā. Materiāls no kā izgatavots ir teicams. Stikls un metāls. Kas var būt labāks par šo? 🙂

    Galaxy S2 man nepatīk ļoti daudz iemeslu dēļ. pārāk daudz ko izvēlēties un nekas nav tuvu ideālam. kaut kas vienmēr nestrādā tā kā gribētos. Visvairāk mani kaitina jobenais auto sūds. nezinu kā, lai labāk pasaka to. Ikdienā paŠ—vietojos ar auto un mašīnā ir dokingstacija, kas piestiprināta pie stikla. Vienmēr kad ielieku telefonu dokā automātiski ieslēdzas tajā jobenajā auto režīmā. Tajā brīdi telefonam ķipa vajadzētu tev palīdzēt viņu viegklāk izmantot, bet tā tas nav! visu laiku vajag slēgt to sūdu ārā.

    Ir vairākas e-pasta pastkastītes – pāris darba (exchange 2010) un pāris privātās (hotmail un gmail). vienmēr kad gribu izveido jaunu ierakstu kalēndārā vajag nomainīt jobeno gmial konta kalendāru pret to kuru man vajag. Visbiežāk tas ir darba vai hotmail. Es nevaru uzlikt piemēram darba vai hotmail kā noklusēto kalendāru. Vienmēr tas ir gmail kalendāsr kuru es nekad neizmantoju. Ar iPhone tā nebija problēma!

    Klausos mūziku. Izmantoju orģinālās samsung austiņas. Nezinu kādēl, bet ar austiņu “pulti” nevaru pārslēgt dziesmas. Protams telefons ir aizsargāts ar PIN. vienmēr vajag atbloķēt telefonu, lai pārslēgtu nākamo dziesmu.

    Runājot par PIN. Man besī, ka vienmēr vajag spies ok, kad ievadīst PIN. Protams var uzlikt kaut kādu tu GO locker appu, bet tas nestrādā jo korporatīvais e-past man liek izmantot iebūvēto PIN aizsardzības mehānismu. Ar iPhone šāda problēma nebija.

    Š īs ir tik dažas problēmas kuras man ir lietojot šo telefonu.

    Kas man visvairāk nepatika iPhone bija iTunes. reiz pa reizeij gadijās, ka bez iemesla pazūd internets, bet tas bija sīkums salīdzinājumā ar to kādi sūdi man ir ar Galaxy S2.

    Gribu sev atkal iPhone un uz to arī eju 🙂

    #290104
    faq
    Participant

    Man, manā tupajā pierītē skatoties uz šo visu nāk prātā tikai viens, Idiocracy.

    #290105
    cakeluv
    Participant

    Vai tas ir trollis? Grūti saprast vai normāls cilvēks kaut ko tādu būtu spējīgs pateikt!

    #290106
    akms47
    Participant
    #290107
    Jaunzems
    Participant

    AAAAAA kādam ir atšķirīgs viedoklis no manējā! Idiots! Trollis! Nogalināt viņu!

    #290108
    jonjs
    Participant

    Var jau mani par Trolli nosaukt, bet es domāju, ka es nepirku un arī nepirkšu Apple produkciju. Un ceru, ka tādu kā es būs arvien vairāk. Bizness protams ir bizness, tomēr Apple bizness man vienkārši izraisa vēlmi nepirkt viņu produktus.

    SORRY Apple. Smieklīgi no malas, bet fakts. Liels ceļojums sākas ar vienu soli. Es ir pirmais solis 😀

    #290109
    Crow
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā