Pārdodu steam acc.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu steam acc.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160559
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pārdodu steam account. https://steamcommunity.com/id/gatewayzs

    Cenu vēl nēesmu izdomājis, piedāvājumus metam man skype – dnb.good

    Accountu atdošu tad, kad būs ienākusi nauda kontā. (Swedbank)

    Iemesls pārdošanai: Steidzami vajag naudu.

    https://steamdb.info/calculator/76561198146709529/?cc=de

    #314131
    Oskars D
    Participant

    Izmetis 700 eiro par spēlēm, no kurām pusi nav spēlējis.

    Bagāti vecāki?

    #314132
    Crow
    Participant

    Reportēts Valve. GL.

    #314133
    Naasdegunis
    Participant

    Š…emot vērā atlaides, cena visam 173 EUR. Vēl – daudz spēles bijušas pieejamas bez maksas.

    Droši vien, ka ne visas ir pirktas tikai Steam. Tātad patiesie izdevumi ir krietni mazāki.

    #314134
    akms47
    Participant

    Nav nekā ko gribētos. Kontra… haha (CS fans). Es ar tos nacistiskos dino d-day tiko uzliku, tāpēc, ka par velti. Iepatikās. Atgadina vecos šuterus, bet naivs un tīri ko paīsināt laiku, kura jau tā nav. 😀 Nu ne vairāk kā 20 eur, bet arī par to cenu tādu kontu negribu. Būtu kāds CoD varētu parunāt. Pagaidām iztikšu ar BF3 un 4 savā Origin.

    #314135
    piwchix
    Participant
    #314136
    Y
    Participant

    Nu tas ir rupji. Cilvēks jau kaiti nevienam nedara. 🙁

    Bet pirms pērc gan vajag savākt pierādījumus, lai scam gadījumā var nobombardēt ar reportiem.

    #314137
    SWC
    Participant

    Nju es savu kontu iemet man ar rada pari pa 700

    bet reali iztērējis kadus 20 eiro esu

    #314138
    _Mo3_
    Participant
    #314139
    RicoPico
    Participant

    Gdīgi sakot trūkst sakāmā. Vai ir kāds nopietns iemesls, kādēļ Tu esi iegādājies 569 spēles? No kurām “Games not played: 400 (70%)”.

    #314140
    Crow
    Participant

    1) Klasiskais (cik nu nopietnais) – SALE! THEREFORE I MUST!

    2) Sen atpakaļ iegādātas torrentu lielveikalā (utml.) un jau izspēlētas līdz klinķim, Steam tās karājas tikai grēka dzēšanas nolūkos.

    3) Joprojām ērtāka lietošanā kaut kādu iemeslu dēļ ir zāļotā versija (čupai vecām spēlītēm, kas Steam ieliktas ponta pēc – KOTOR, Jade Empire etc.)

    #314141
    _Mo3_
    Participant

    Uz to pusi ir. Daudzas bija izspēlētas vel nenopirktas steamā, citas nāca līdzi kkādos humblebundle vai indiegala, kad no visām spēlēm interesē kāda viena, bet vel čupa devās līdzi (šobrīd sastāda lielāko daudzumu no bibliotēkas) un citas, protams, pirktas ar domu, ka nu tik spēlēšu, bet tad uzradās cita spēle, kas uz doto mirkli likās interesantāka un tad nu daļa tā arī palika nepalaista un sakrājās paliels cipars spēļu!

    #314142
    shadow118
    Participant

    Manam rāda pāri pa 1800€ 😀 Intereses pēc papētiju, reāli iztērēti ap 200€, kkur 2 gadu laikā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā