Vai kads nevar ieteikt kādu programmu mēbeļu projektēša

Sākumlapa Forumi Software Grafikas programmatūra Vai kads nevar ieteikt kādu programmu mēbeļu projektēša

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149765
    remzijs
    Participant

    Ir vajadzīga programma ar kuru var projektet mēbeles, neviss visu interjeru, bet atsevišķas lietas, kumodes, galdus, skapjus utt. Varbūt kāds zin ko tādu, kas ir samērā vienkārši apgūstama.

    #214458
    Kefīrs
    Participant

    Google Sketchup

    Ļoti viegli apgūstama programma.

    #214459
    remzijs
    Participant

    Ar to Sketchup ir ta ka ir, attēlu vajag fotorealistisku, tur nevar ne texturas salikt ne ko citu…Man ar maz nojausmas par tiem renderiem…

    #214460
    daGrevis
    Participant

    Nu, es domāju, ka bez zināšanām nekur netiksi… Pārsvara cilvēki nevar izdomāt vienā dienā, ka es, piemēram, uz rītdienu uzkodēšu lapu izmantojot Ruby on Rails (nezinot to), visu iemācīties vienā dienā, un to izdarīt… Tam vajag praksi! 🙂

    #214461
    remzijs
    Participant

    To es saprotu, esmu gatavs arī mācīties. Lieta tāda ka šobrīdi perspektīvā ir viens biznesa projekts un dizaineri nevaru atļauties noalgot šobrīd, bet detaļas kas jauztaisa nav īpaši sarežģītas tāpēc domāju ka iesākumā mēģināsu pats, bet nav skaidrības kuru programmu izmantot un kuru būtu vieglāk apgūt?

    #214462
    KristoZ
    Participant

    Mans paziņa labu laiku izmantoja šo programmu (PRO100) – tad vēl viss interfeiss bija poliski – viņš samācījās tik un tā. 😛 Bet tagad, ja nemaldos, pieejama arī angļu versija, un, varbūt pat latviešu.

    #214463
    remzijs
    Participant

    Ja to es it kā dabūju, bet tur ar ir ta ka jastrādā jau ar kaut kādām gatavām lietām..

    #214464
    Kefīrs
    Participant

    P.S Google Sketchup ir pieejamas jau gatavas mēbeles.

    #214465
    Aldis
    Participant

    Kas tieši posta autoram nepatīk google sketchup? Domāju ka pareizo variantu vien ieteica, un noskaties klipu – redzēsi cik vienkārši rīkoties –> https://www.bedre.lv/?id=w_video&show=29

    #214466
    Wuu
    Participant

    Prieks kumodes deres papirs un zimulis!

    #214467
    remzijs
    Participant

    Par Sketchup jau nesaku ka nepatīk…Ir ok!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā