Ik pa laikam never vaļā dažas web lapas!

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Ik pa laikam never vaļā dažas web lapas!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154015
    romajo
    Participant

    Tātad, uz portatīvā (W7) ik pa laikam (reti, bet gadās) never vaļā dažas web lapas piem. – datuvē.lv vairākas dienas nevarēju tikt (tagad atkal darbojas) un lostfilm.tv vēl tagad neverās. Pamēģināju pie stacionārā (XP), tur visas lapas verās, kā nākas. Internets caur D-Link dir300, portatīvajam wireles, izmantoju IE9, chrome un FF4. Vai vaina varētu būt rūterī jeb kāda zaraza ieviesusies, vai kkas cits?

    #269227
    niki
    Participant

    Pazvani tiem, kas dod tev internetu, lai pārbauda šo problēmu, ja tā jau bija un tagad nav, tad nav jēgas zvanīt..

    Man bija tādi pati problēma, bet tā pati no sevis atrisinājās tai pašā dienā un ar šāda veida problēmām nesaskaros.

    #269228
    romajo
    Participant

    Man jau te ziņoja, ka datuve brīvdienās esot nobirusi, bet tas lostfilm.tv uz otra kompa ripo. nav jau pirmā reize kad tas notiek, tik ar citām lapām , bet nebiju piefiksējis vai uz abiem kompiem.

    #269229
    niki
    Participant

    Tā ir, JA VIENAM ir wifi un otram ar vadu nets iet pa taisno, tad katra lapa, kas nestrādā un nelādējās un/vai ilgi ielādējās, vienmēr uz pc, kuram nav WIFI, bet ir vads klāt, vienmēr ies, tā nu tas ir… 🙂

    Ja tev tagad nejiet kāda lapa, tad droši pazvani no mājas telefona vai parastā, mobilā un pastāsti, kas noticies, viņi varbūt, ka spēs palīzēt un atraksti, ko viņi teica; )

    #269230
    romajo
    Participant

    pieliku pie vada gan caur rūteri, gan pa taisno, ņifiga! a uz otrā pc viss notiek!

    es jau pa dienu piezvanīju, teica, ka problēmām nevajadzētu būt, rīt brauks palūrēt.

    #269231
    niki
    Participant

    Intresanti, ka mums no modēma viens vads iet uz rūteri un no rūtera atkal aiziet uz PC kuram ir ar vadu un vēl modēmā ir tikai IPTV vads, kas pienāk pie dekodera… 🙂

    Tad jau labi, lai paskatās un tad uzraskti, kas bija pa vainu 🙂

    EDIT: Spraužot vadu iekšā modēmā, esi ļoti uzmanīgs, jo kaut mazākais bojājums ligzdā, mainīsi visu modēmu.

    Mums pašiem ir bojāta viena ligzda un kādreiz šāda problēma gadās..

    Ja no rīta tev nestrādā ta lapa, kuru tu gribi apskatīt, tad uzraksti.

    #269232
    ruukjis
    Participant

    Pamēģini, pastāsti vai ir izmaiņas.

    cmd

    ipconfig /flushdns

    ipconfig /release

    ipconfig /renew

    ipconfig /registerdns

    #269233
    romajo
    Participant

    nekā

    #269234
    romajo
    Participant

    Karoč, neiet tā lapa uz mana kompa, nopingoju – adrese pareiza 46.4.71.26, hosts fails – nekā lieka, uz IE9 izčekojot kļudu izmet paziņojumu .

    Kantorī pateica, ka vaina kompī (pašam jau ar tā liekas) un, ka neko nav bloķējuši. Būtībā, jau nav mirstam vaina, ja vien nav kāds tārpveidīgais ielīdis.

    #269235
    niki
    Participant

    Pamēģini pieslēgties rūterim un aizej uz sistēmu, un pārstartē to pilnīgi…[Tools –> System] un tad atslēdz no elektrības modēmu uz kādu laiku un pieslēdz visu atpkaļ un neaiztiec neko rūterī, bet pamēģini vienkārši palaist to adresi.

    #269236
    romajo
    Participant

    Sorry nepateicu agrāk, man ir kabelis bez nekādiem modemiem, tikai rūteris pa vidu, kas sadala uz pc ar vadu un noutu wireles. neiet jau nekā, ne pa gaisu ne pa vadu caur rūteri, ne pa taisno no tīkla.

    #269237
    KristoZ
    Participant

    Tad noskenē savu datoru, ieteicams, ar šo:

    https://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html?part=dl-10804572&subj=dl&tag=button

    Un vispār – kādu proxy serveri esi mēģinājis? Vari paprovēt, piemēram, caur šo:

    https://fastnsimplesurfer.info/

    #269238
    niki
    Participant

    Labāk izmēģini Spybot – Search & Destroy. To tev ieteiks visi datoriķi un NERISKĒ ar tādām programām, ko viņs tev piedāvā.

    #269239
    romajo
    Participant

    Caur proxy atvēra uz sitiena! pamēģināju vēl dažus no šī saraksta, viss darbojas. vai tas jau uz kko norāda, bez tā, ka es tieku lapā?

    Edit: ielogoties ta man neļauj!

    Edit2: ielogojos, bet torrentu novilkt nevar!

    #269240
    KristoZ
    Participant

    niki, ja Tu personīgi nezini, kas ir Malwarebytes Anti-Malware (jeb “MBAM”), tad tas uzreiz nenozīmē, ka tā ir apšaubāma programma.

    Par piemēru kaut vai, pavisam nesen man nācās glābt vienu datoru, kam bija ieperinājusies tāda draza, ko neķēra neviens antivīruss, un pat, pēc Taviem vārdiem “visu datoriķu ieteiktais” Spybot S&D. (Arī tas bija uzinstalēts uz minētā datora, bet ar visu Imunizāciju tas nespēja to pasargāt.)

    Vienīgais no kā tas mošķis (rootkit paveids) baidījās – bija tieši Malwarebytes Anti-Malware. Tas ir, neļāva ne atvērt jau uzinstalēto versiju, ne ieiet MBAM mājaslapā, ne atvērt MBAM instalāciju, ne ko citu, kas varētu kaut kādā veidā palaist MBAM.

    Jāatzīst, ka man izdevās to apiet, kaut arī pat Safe-modē tas tas neļāva atvērt MBAM, un, piedevām vēl, kā noskaidroju, atjaunoja savus reģistra ierakstus.

    Vai tas, Tavuprāt, par kaut ko neliecina?

    Bet par tēmu – romajo – kādu antivīrusu, ugunsmūra, pretspiegu programmu Tu lieto? Pastāv iespēja, ka kāds no tiem bloķē piekļuvi minētajai adresei. Vari mēģināt tās visas atslēgt uz brīdi, ieskaitot Windows ugunsmūri, un tad skatīties, vai vari savienoties ar to lostfilm.tv.

    #269241
    ruukjis
    Participant

    Vai tev atver lapu, ja raksti IP adresi?

    #269242
    romajo
    Participant

    Karoč, aizvakar uzliku paziņas kompim (jaunam) windu (win7) un tā pati herņa, no sākuma lapu rāda, nākošajā rītā otsos! Š ovakar paņēmu kompi līdz uz šepti, pieslēdzos netam un kojūs domājat, lapu rāda bez problēmām. Tad kur ir vaina, rūterī? bet otrs PC (xp) pie tā paša rūtera visu rādīja pareizi.

    Tagad gan neesmu mājās, bet ja ir kādas idejas padalieties, rīt izmēģināšu.

    #269243
    Anonīms
    Neaktīvs

    Aklais kurlo ved.

    Varu salīgt ka vienkārši līki instalēta Vista un līki konfigurēts routeris. Stundiņa darba, 5Ls un viss. A šitā spriedelēšana neko neredzot ir vienkārši debīlisma apliecināšana.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā