Nauda nesmird jeb Nopērc sev draugus!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nauda nesmird jeb Nopērc sev draugus!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149477
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_138728_1.jpg[/imgl]Vai draugus var nopirkt par naudu? Acīmredzot var – tā vismaz domā austrāliešu kompānija uSocial un piedāvā Facebook lietotājiem iegādāties jaunus draugus par maksu. Par 177 – 1767 USD jebkurš var papildināt savu draugu sarakstu ar tūkstošiem jaunu virtuālo personību. Dārgākā cena šeit attiecas uz pakalpojumu, kad kandidatūras tiek rūpīgi piemeklētas pēc uzdotiem kritērijiem – piemēram jauni vīrieši zināmā vecumā, kuri dzīvo konkrētā pilsētā, un brauc ar Audi.

    Paredzams, ka pakalpojumu galvenokārt izmantos tie nepilngadīgie Facebook lietotāji, kam nav daudz draugu, un kas cieš no mazvērtības kompleksa, bet visvairāk – uzņēmēji, kas iegūs plašas iespējas spama izsūtīšanai un preču reklāmai.

    Kompānija uSocial jau šovasar apguva apmeklējuma nodrošināšanu Twitter mikroblogu dienestā. Ja vēlies, lai tavu profilu apskata 1000 cilvēku – tas maksās 87 USD. Gribi 100,000 – atvadies no $3479!

    uSocial pārstāvji jauno biznesu sauc par ļoti perspektīvu un ienesīgu.

    Nemaz nebrīnītos, ka šāda ideja papildus nopelnīt visai drīz varētu iepatikties arī nacionālā oranžā portāla īpašniekiem…

    Avots

    #210503
    ehex
    Participant

    Nesaprotu kāda īsti jēga savākt veselu baru ar pilnīgi svešiem cilvēkiem. Es nu noteikti tā negribētu. Labāk, lai ir maz, bet, lai tur ir kaut kādi vismaz zināmi cilvēki.

    #210504
    bumbulis
    Participant

    ehex wrote:

    Nesaprotu kāda īsti jēga savākt veselu baru ar pilnīgi svešiem cilvēkiem.


    Izlasi otro rindkopu, gan sapratīsi. :)

    Lai jau katrs pelna kā māk. Vieni ar stulbām idejām pelna tūkstošos, kamēr citi gudri kritizē. :)

    #210505
    Evers
    Participant

    Iekš Draugiem.lv arī kaitina, ka bieži vien uzaicina visādi sveši draugu kolekcionāri, protams ignorēju, tas ir vienkārši slimi lai neteiktu vairāk. Manā draugiem.lv draugu lokā ir tikai tie, ko reāli dzīvē pazīstu, un nekas ja man viņu nav tur baigi daudz – nav man krāns zvaigznēs jāslej.

    #210506
    TokRa
    Participant

    Bet es vispār sociālajos tīklos neesmu.

    #210507
    Wuu
    Participant

    Man pat nav ko teikti :D Pedeja laika nekas ar internetu saistits, mani vairs neparsteidz!

    #210508
    Atlets
    Participant

    Žetons par virsrakstu :D

    #210509
    iReinis
    Participant

    Kruta, bet vai tad nav svarīgākais, ka iespēja piem. ar to cilvēku pačatot, vai kaut kā tā? Bet nu, tāpat nesapratīšu. :D Toties spameriem, utt. kam nepieciešam uzmanība, šīs būs Bingo bedre. Tikai nesaprotu, kas tur piekritīs, ka viņu pārdot?

    #210510
    rATRIJS
    Participant

    Quote:

    Tikai nesaprotu, kas tur piekritīs, ka viņu pārdot?

    Nedomāju, ka tas būs pārāk grūti. Uztaisi “MEGA” akciju: Iesaisties mūsu tīklā (aka pārdod savu profilu) un iegūsti 20$, pa katru savu piesaistīto draugu iegūsti vēl 5$ – izņemt varēsi, kad nopelnīsi 1000$.

    Piedevām daudzi tāpat automātiski apstiprina visus, kuri uzlūdz draudzēties.

    #210511
    darklight
    Participant

    Murgs kaut kāds. Es arī oranžajā portālā svešus nekad neapstiprinu.

    #210512
    daGrevis
    Participant

    Nu nopelnīs viņi baigi… :) Tikai pats nepirktu, baigā jega, kā jau Evers teica. :P

    #210513
    mrrr
    Participant

    nauda nesmird, jeb nopērc sev mērķauditoriju. pirks tie kas redzēs tam jēgu :)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti