Ck šodien jau esat izdēruši? Un kādi nākamā gada plān

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Ck šodien jau esat izdēruši? Un kādi nākamā gada plān

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150285
    Aldis
    Participant

    Lai vai kā! Pēc samuraja teiktā – vienā jautājumā par linux u.t.t. – šodien padiskutējam vienkārši – par dzīvi! Tā tad… Kā svinat šo dienu? Ja vēl nesvinat, tad kā svinēsiet? Un kādi plāni nākamajam gadam? :) Noteikti katram ir kāda apņemšanās – vai ne! :)

    [img]https://bildites.lv/images/6cd3u97kkails5xriseo.jpg[/img]

    Ja nu kas, nākamajā gadā novēlu – daudz vairāk naudas, mazāk ziņu Tēvēnetā par krīzi, jauno notepad versiju sagaidīt, mazāk Winduļ buildus, puišiem vairāk mīlestības no meitenēm [jo tad šeit radīsies mazāk mopsisku topiku un dzīve būs gaišāka], un smaidu vienmēr uz sejas!

    #223291
    samurajs
    Participant

    Emmmm… es vēl pagaidām taupos… gribu veiksmīgi sagaidīt 24.00 :D

    #223292
    Crow
    Participant

    Apreibinošas vielas var kaitīgi ietekmēt manu spēju runāt un rakstīt muļķības! :D

    Tāpēc es uzmanos. Dzeru tēju. Š as iešu uzvārīt vēl. Nesvinu svētkus. Vispār vienalga…

    Nākamā kalendārā gada apņēmība? IR.

    Novēlu jums jauno gadu. Kādu – tas gandrīz ir katra paša ziņā :)

    #223293
    TokRa
    Participant

    1 litru apelsīnu sulas un dažas tasītes kapijas.

    #223294
    daGrevis
    Participant

    …labi pavadīt laiku! :)

    #223295
    APOC
    Participant

    Nedzeru.

    Pagaidām kalnu ar mandarīniem un 0.5l kolas.

    #223296
    deivs001
    Participant

    Apņemšanās ir, gribētu, lai tās arī tiktu pildītas, viss atkarīgs no paša.

    Novēlu visiem kārtīgu devu pacietības, neatlaidības, saprašanu, līdzjūtību, kas vienmēr vajadzīga.

    #223297
    Foxsk8
    Participant

    Sežu pie teļuka, nekas īpaš, droš iedzeršu kādu alu un iešu gulēt. Nav nekādas svētku noskaņas, absolūti nav.

    #223298
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    jauno notepad versiju sagaidīt


    pat jaunajā gadā foxsk8 mieru nedod.. :D

    par temu, šonakt īsi pirms 12tiem būs jāizvadā daži cilvēki, vēlāk relaksēšos ar pudeli vīna, dažiem aliem un dūmiem :)

    stipros dzērienus nu jau gandrīz kā 2 gadus nedzeru, galīgi nevelk :)

    #223299
    WerNeo
    Participant

    Tikko pārrados no viena pasākuma. :) Nedaudz pabaudīju šādas tādas dziras un uzdziras. Tagad kādu laiku mājās pabūsim… sagaidīsim ciemiņus. Bet kopumā, šogad, tā klusāk – ģimenītē.. :)

    Lai nu kā, novēlu visiem notepadiešiem darbīgu jauno gadu. Lai aizmirstas visi strīdi un pārpratumi gan dzīvē, gan te – savā notepad “sulā vāroties”. Jauns gads jāsāk kā jauns dzīves posms, visas nesaskaņas jāatstāj pagātnē. :)

    P.S. Sveicieni arī “slavenajam trīsstūrim”(lai garšīgi apelsīni). Tāpat arī Morpheusam (nu jau gan citā ādā, bet tāpat) vislabākie novēlējumi (patiesi nav nekāda naida). Sandris7x, Tev arī laimīgu jauno (ja kas vēl ar HDD, dod ziņu palīdzēšu (bez sarkasma)). :)

    P.P.S. A krīze lai attiecas uz ziemeļbriežiem, kuriem tāpat … :)

    #223300
    jazzer
    Participant

    Tā nu ir vēsturiski sagadījies, ka dažiem tuvu pazīstamiem te dzimšanas diena 1.janvārī. Tad nu īstais kodiens tikai rīt.Pagaidām skaidrā un pie pilnas samaņas.

    Apsveicu visus ar baigā gada beigām. Ir vāja cerība, ka mācīsimies no savām kļūdām un viss beigu beigās būs labi. :)

    #223301
    Crow
    Participant

    Iesakiet optimālāko algoritmu gada čeksummas aprēķināšanai :(

    Kist judding… just kidding, i mean :D

    #223302
    grisha
    Participant

    Man liidz jaungadam veel piecas stundas, taa ka taupos ar. Tikko pabeidzu cept karbonaades, vaariit kartupeljus un gatavot siera meerci. Veel tik gaidu mirkli, kad gribeesies eest :) .

    Svineeshu mieriigi maajaas, nepatiik kaut kaa lieli burzinji kaut kaa vairs, taapeec atteicos no tusinjiem un mieriigi blenziishu juusu saluutu un peec paaris stundaam Londonas saluutu.

    Jaunas apnjemshaanas patreiz nav, visas kaut kaa saak piepildiities pamazaam, vieniigi taa tabaka, eh, ej nu zini.. ..

    Prieciigus jums ar visiem sveetkus!

    P.S. iesaku visiem laiciigi nosleept braucamriiku atsleegas, kaa to izdariiju es (nekad nesaki nekad).

    #223303
    Aldis
    Participant

    Crow wrote:

    Iesakiet optimālāko algoritmu gada čeksummas aprēķināšanai :(

    Kist judding… just kidding, i mean :D

    Div null septiņ, trīs null piec! Der?

    A ja nopietni – ap divpadsmitiem naktī salūtu laižam gaisā ar šampaniešu korķiem!

    #223304
    Jaunzems
    Participant

    grisha wrote:

    Man liidz jaungadam veel piecas stundas.


    tu pat l-britānijā svini pēc GMT+2? Likās, ka jums tur uz salas ir GMT+0…

    #223305
    WerNeo
    Participant

    Bet Alma-atā jau laiciņu jaunais gads un daudziem ģīmji salātos. :)

    P.S. Jaunzems… Tev novēlu izprast nākošajā gadā, ka Tavs iepriekšējais komentārs bija aplams. :)

    #223306
    reGative
    Participant

    Es jau dzeru, pat nesaprotu, kā varu sakarīgi parakstīt :D

    Nu ko – no sākuma plāns legalizēties. Značet reinstall OS, moš vēl uzlikt Linux, vai vēl legālāks, GImp2, InfraRecorder, kurš man pievienojaS?? Bet tas tikai pēc jaunā gada, tagad svinam atspērušies. :) Man ir krīze, nevaru privāto uguņošano aprīkoties, bet tāpat, svētku noskaņa paliek. N or;ita, vēl nekā tāda nebija,bet tagad tikai sākas!

    Laimīgu visiem 2010. Tīģer gadu! Novēlu laimi un veselību (krievu valodā gribās zviegt, jo tur novēl jaunu laimi un veselību! :D) Bet es uzsaucu tostu visai notepad.lv ģimenei, visiem 1000 pāri lietotājiem, kas regojusies portālā!

    #223307
    Jaunzems
    Participant

    InfraRecorder – nekad (atvainojos)

    #223308
    reGative
    Participant

    Jaunzems – To pašu domāju, līdz rītam atradīšu kādu citu freeware progu.

    #223309
    esters
    Participant

    cdburnerxp ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti