Windows vecene

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Windows vecene

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152853
    Foxsk8
    Participant

    Sens tik sens, bet vienalga smieties var:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=683s4jJMeho[/youtube]

    Kaut kāds interneta kablels. A4 jāspiež. Interneta veči :D :D :D

    #255289
    guitarman
    Participant

    Ir labs. Nebiju redzējis.

    Atceros, kad saviem vecvecākiem mēģināju skaidrot kā strādā internets. Bez panākumiem :D

    #255290
    Foxsk8
    Participant

    Ir bijis gadījies tādi cilvēki, kuri pat peli bīdot, domā ka tas ir akmens, un jākustina no visa spēka, rezultātā salausti pirksti pret kaut ko, garantēti :D

    Vispār, pat mans tēvs saka, nevis diski, bet kasetes, es jau sen kā esmu atmetis ar roku :D

    #255291
    guitarman
    Participant

    Jū, savukārt manējie iepriekšējo paaudžu pārstāvji visas mūsdienu datu nesēju iekārtas pārliecinoši dēvē par platēm un lentēm :D Bet no otras puses – būtu dīvaini sastapt kādu vecāka gadugājuma tanti, no kuras varētu saņemt gudru padomu, piemēram php drošības jautājumos..

    #255292
    Kon
    Participant

    guitarman wrote:


    Atceros, kad saviem vecvecākiem mēģināju skaidrot kā strādā internets. Bez panākumiem :D

    pff, viena problēma, dažādi mērogi. Tu pats arī debīli blisinātu acis, klausoties par osi slaņiem, slēguma topoloģijām and shit

    #255293
    daGrevis
    Participant

    Divi giga-biti RAM’s un 2,6 mega-herci procesors… xD xD

    #255294
    Nikkys
    Participant

    Nīdējs – specificētas lietas, kā minētais OSI standartu modelis, steks, protokoli, utt NAV jāstāsta cilvēkiem bez pamatzināšanām. Arī stāstīt par to, kas ir internets nevajadzētu, ja cilvēkam nav saprašana par to, kas, lielos vilcienos, ir dators kā pielietojums, nevis kā priekšmets. :)

    #255295
    Crow
    Participant

    Prātā nāk Einšteina(-m piedēvētais) izteiciens:

    “Parastais telegrāfs ir kā ļoti garš kaķis – jūs paraustat aiz astes Š…ujorkā un šis ņaud Losandželosā. Bezvadu telegrāfs ir gluži tas pats, tikai bez kaķa:D

    #255296
    gangstalv
    Participant

    beigas labās :D

    #255297
    guitarman
    Participant

    Quote:

    pff, viena problēma, dažādi mērogi. Tu pats arī debīli blisinātu acis, klausoties par osi slaņiem, slēguma topoloģijām and shit


    Visdrīzāk.

    Quote:

    Arī stāstīt par to, kas ir internets nevajadzētu, ja cilvēkam nav saprašana par to, kas, lielos vilcienos, ir dators kā pielietojums, nevis kā priekšmets.


    Varbūt nevajadzētu, bet man prasīja :)

    #255298
    Nettwerk
    Participant

    Nu laikam buushu apdaliits bet man vecaaki ir diezgan zinoshi un aatri apguust. Ar Macintosh diezgan abi darbojas (primaari tiek lietots), kaa arii Windows videe (darbaa lieto). Ir dazhreiz ko naakas pastaastiit un ar to pietiek.

    Man laikam gjimene ir tehnologiski cilveeki.

    #255299
    nevertell
    Participant

    Značit taisīti 32 nm litogrāfijā ?

    #255300
    Aldis
    Participant

    man sencji pie mobiilajiem devaisiem… piesjaujas fiksi – kompi nenjammaa pretii vnk.. principa peec.. nezinu kaapeec, sencis pa wap-u ja vajadzeeja senaakos laikos loznaaja, un maate principa peec man suutiija tikai sms…

    nu laiki mainijusjies, abiem sencjiem esmu uzdavinajis labus, kraasainus telefonus… :) un uz to pamatojoties, sjiem datoru vsp.. nevajag… :)

    gluzju kaa netwerk saka, uz “apple” platformas sjamie rubii fiskju.. un ar to vinjiem pietiek.. ir arii windoozes, e.t.c… pa darbiem, bet vinjiem to nevajag! :)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti