Rīt iznāks Mozilla Firefox 10.0

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas Rīt iznāks Mozilla Firefox 10.0

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155920
    samurajs
    Participant

    “Ugunslapsa” un “Guglhroms” pēdējā laikā atjauninās tik bieži, ka sen jau esmu zaudējis kontroli par to, kas kurā laidienā būs jauns. Tomēr rīt, 31. janvārī, tiek solīts Firefox jubilejas laidiens ar kārtas numuru 10. Vienlaikus tie, kuri vēl lieto ilgtermiņa atbalsta versiju FF 3.6 – saņems kārtējo drošības ielāpu 3.6.26.

    Kā redzam Mozilla attīstības plānā līdz 2013. gadam, pēc 2 gadiem mums jau būs Firefox 27.0…

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ff_3.jpg[/img]

    #282125
    Willis
    Participant

    😀 Mozilla attīstības plānu arī publicēja Mozilla ?!

    Pēc stundas jau var būt klāt – gaidu …. .

    #282126
    Foxsk8
    Participant

    Un atkal varēs kodus labot no FF9 uz FF10. Ehh… Vajag taču ļaut versijai nostabilizēties un tad domāt tālāk.

    #282127
    Willis
    Participant

    Nu pat uzliku Mozilla Firefox 10.0, pagaidām nekas labāks nav manīts, vismaz ja ne labāk, tad sāvādāk . 🙂

    Ir protams ātrāks, bet kas zin cik ilgi, tiko uzlikts .

    #282128
    senats
    Participant

    Man v3.6 ir goda vietā! 🙂

    Par to attīstības plānu… liekas ka tas jau arī būs MS Office15,20,30…, win8,9,10… u.t.t. Laiks iet uz priekšu un nenāk atpakaļ! 🙂

    #282129
    shady
    Participant

    Īstenībā tam tak nav nekādas nozīmes…jūzerim tas tāpat neko neizsaka, adminiem pilnīgi vienalga…pēc 2 gadiem varbūt būs firefox v.A,pēc tam Firefox v.B. Pēc 5 gadiem Firefox Super v.A900-Mega-Z-series 😀

    #282130
    Aldis
    Participant

    jap, 3.6 ir labs, bet ar html5 neesamību cik atceros iesūkāja.

    Pats mētājos ap 6stajām versijā, ja es zinātu ka visi add-oni rukās tālāk, un nebūs problēmu, pārietu uz jauno.

    #282131
    jonjs
    Participant

    Manam BUbuntu arī te kādas pāris dienas atpakaļ atskrēja caur repozitoriju FF10.0. Protams addonu gļuks bija samērā liels fail, bet tīri psiholoģiski ne praktiski. Kļūda taču tika izlabota un jau nākamajā dienā visiem atskrēja *.0.1 versija.

    FF 10 no iepriekšējās versijas 9.0.1. ne ar ko neatšķiras (parastam lietotājam noteikti). Mana doma ir, ka FireFox vienkārši ir pārņēmis Chrome mārketinga triku ar tiem visiem versiju atjauninājumiem, lai pievērstu sev vairāk uzmanības.

    Agrāk FF bija pārlūks, ka vienkārši strādāja, tagad ir pārlūks, kas mēģina sev pievērst arī uzmanību.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā