Iphone 4s vai Samsung Gasalxy S2?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Iphone 4s vai Samsung Gasalxy S2?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155934
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki,

    kuru nu šiem labāk ieteiksiet?

    #282188
    daGrevis
    Participant

    Ielogojos, lai pateiktu, ka Galaxy S2.

    #282189
    WordPad
    Participant

    Gasalxy

    #282190
    Wuu
    Participant

    IPhone

    #282191
    marist
    Participant

    Nafig šitos abus. Š…em SE Xperia Arc S.

    #282192
    mandariiins
    Participant

    to pašu domāju, beigās nopirku iphone (vienīgais, kas man dziļi besī ir tas, ka ņēmu uz lmt – strādā tikai viena simkarte)

    #282193
    Tmkks
    Participant

    HTC Sensation! 😉 😉

    #282194
    daGrevis
    Participant

    Nokia 3310!

    P.S. https://9gag.com/gag/1405216

    #282195
    garaisezis
    Participant

    iphone – ja neskata to kad tagad ir f**ing gruuti uztaisiiet jailbreak un arii tas straadaa ar glukiem, tad telefons iet vnk ideaali un batterija tur labi. Miinus ir itunes un viss paareejais, esi ierobezots un bez Cydia kura kaa jau ieprieks mineeju gluko nevareesi pat parastu foto caur bluetouch nosuutiit uz citi telefonu, par muuziku nemaz nerunaajot.

    samsung galaxy s2, ir man patlaban, samainiiju to no iphone. Viss labi, bet originalais rom (softs) vnk meesls, gluks lielaaks nav redzeets, ja viens neinstelee no markete nevienu pasu programmu. Iesaku uzlikt MiUi rom, bet to ari apgraiziit. totoes plus kad visas apk ir dabuujamas bezmakas pa pilno. Akiitis gan svaks, no bebay naksies nopirkt ar lielaaku apucitaati ja nav zeel veel 10usd izdot

    #282196
    shady
    Participant

    Iphone 4s neesmu testējis, bet varu ieteikt izlasīt portālā testus par šajā tēmā pieminētajiem telefoniem:

    => https://notepad.lv/testi/11682/tests-samsung-galaxy-s-ii—telefons-kuram-slava-iet-pa-prieksu/

    => https://notepad.lv/testi/12182/tests-sony-ericsson-arc-s-%E2%80%93-vieda-atdzimsana/

    #282197
    dzhonsons
    Participant

    Aizmirsti to Arc S.

    Es ņemtu S2.

    #282198
    Kon
    Participant

    Ja jūties kā alternatīvs cilvis, tad ņem iphone

    , ja dročī uz papagaiļiem un ir svarīgi paberzēt locekli pret lielāku displeju, tad ņem s2

    s2 kā dizaina rozīnīte kalpo tā ekrāna melnās krāsas vienādība ar korpusu, izskatās seksīgi :>

    pats esmu alt un ņemtu 4s

    #282199
    Jaunzems
    Participant

    Tehniski šie abi aparāti ir vienkārši lieliski. Jautāt šeit (un visur citur) ir pavisam stulbi, jo izvēle 70% sastāv no paša personiskās preferences, un katram no mums ir pavisam citādas prasības, vēlmes un gaume.

    1) iOS ir labi tas, ka interfeiss ir konsistents un ātrs, viss vienkārši darbojas, bez vajadzības štukot, ko tagad darīt un kādēļ kaut kas ir tur, ne šitur. Tāpat App Store ir lielisks aplikāciju piedāvājums ar pavisam lieliski nostrādātām aplikācijām (Instapaper, piemēram). Bet iOS ir nedaudz pārāk ierobežots.

    2) Android ir atvērtāks, tas ļauj aplikācijas instalēt ne tikai no App Store, bet arī paša apk failus, kurus esi novilcis internetā vai sakompilējis pats. Tāpat, ja paliek garlaicīgi, iespējams uzmest kādu citu programmatūras modifikāciju (custom ROM) ar jaunām iespējām un dizainu – pilns forums XDA-developers.com ar noderīgiem padomiem.

    Man pašam jau Android, bet tas, ko Tu gribi – tas Tev jāizlemj.

    #282200
    Foxsk8
    Participant

    Noteikti Samsung Galaxy S II. Tieši tā pat kā daGrevis lietoju šo telefonu. Reāli šeit es tā nevaru aprakstīt plusus un mīnusus, bet nu ar SII tu varēsi darīt daudz ko, SII ja vēl būtu divas simkaršu funkcija, un vēl pāris tādas lietas, būtu viens no labākiem telefoniem. Tagad arī tie SII nemaz nav tik dārgi, es vēl pirku viņu tad, kad Latvijā viņu vēl nevarēja dabot nu tā veikalos.

    #282201
    Aldis
    Participant

    Noteikti iPhone 4s.

    Jailbreak strādā, viss notiek.

    Ir testēts, ir ok 🙂

    #282202
    ruukjis
    Participant

    iPhone 4S – neesmu savos nagos turējis nevienu citu agregātu, kas strādātu tik “gludi”, bez aizķeršanās. Bet, grābstijis esmu daudz – caur maniem nagiem iziet visi kompānijas telefoni, to skaitā ir bijis arī Galaxy S2.

    Vienīgais, ko neesmu bakstījis, ir kāds Windows 7.5 aparāts – gribētos jau ļoti, bet kaut kā nevienam tie telefoni nekārojas.

    #282203
    RicoPico
    Participant

    Samsung Galaxy Note. FTW. o.0

    Berzēju plaukstas un gaidu kad būs iespēja iegrābt vienu tādu, lai piepildītu savu kreiso bikšu kabatu. Pilnu.

    #282204
    web33
    Participant

    Uz kāda IOS ?

    #282205
    Nettwerk
    Participant

    Viennozīmīgi iPhone. Ja patīk sekss un visādi citādi sifiliss tad vari ņemt jebkuru Android. Nav nozīmes ražotājam. Ja patīk stabilitāte, ātrdarbība, tad iPhone.

    #282206
    deriksx
    Participant

    Man liekas – par vēlu tu nāci.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā