mobilo ierīču pārlūkprogrammas

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

izluks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 91
Pievienojies: 17 Mar 2013, 17:17
Reputācija: 0

mobilo ierīču pārlūkprogrammas

Post no izluks » 12 Okt 2014, 16:45

Vakar bija nepieciešamība pēc flešpleijera uz galaxy s5. uz hroma, fairfoksa un iebūvētā pārlūka nekas nesanāca, nedaudz pagūglējot uzinstelēju dolphin pārlūku. Es nedaudz viņu palietojot, biju pārsteigts par ātrdarbību un arī flešpleijeris strādāja bez jebkādas aizķeršanās! palietojot gūgles hromu un uz tās pašas lapas lietojot delfīna pārlūku atšķirība ir acīm redzama! diemžēl delfīnu priekš pc neatradu! Lūgums notepad komandai uzrakstīt kādu rakstu ar testa rezultātiem dažādiem pārlūkiem gan mobilajām ierīcēm, gan pc... Visu laiku biju lietojis hromu, bet tagad redzu ka tomēr ir arī kas labāks, vismaz uz mobilajām ierīcēm noteikti!

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 12 Okt 2014, 21:23

Nu te konkrētas pamācības nevar iedot, jo viss pārāk atkarīgs no dzelža un pārlūku versijām. Piem. bija ļoti ātrs un ērts UC Browser HD planšetēm ar teicamu flash atbalstu. Un tad - bum! - pēc atjaunināšanās uz v.3.3 tas kļuva par lagainu bremzi un tika nahrenizēts.
Chrome vispār ir vissmagākais pārlūks gan mob. gan PC videi. Nu es lietoju un iesaku Opera mob. ierīcēm. Kaut arī dzinis tam no Chromium, softs aizņem 2,5x mazāk vietas nekā Hroms. Un ir attiecīgi ātrāks. Dolphin ir testēts, bet kaut kā nav iegājies.
Image

Pievienot atbildi

Return to “Pārlūkprogrammas”