Nu ko, foksisti hromisti!

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Nu ko, foksisti hromisti!

Post no dzhonsons » 15 Okt 2010, 00:29

Nu, lielie "ja Operai būtu add-oni, tad es būt tās lietotājs" bļāvēii, esat gatavi? :D
http://my.opera.com/chooseopera/blog/20 ... extensions

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 15 Okt 2010, 00:46

Jāāā! Tagad arī Opera paliks lēna un nestabila beidzot :D
Дебилы, бл*ть...

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 15 Okt 2010, 01:01

Patiešām lieliski, varbūt no 2.2%* market share Opera iegūs 2,3% [sarkasms]
Bring the war on biyatch

* Balstoties uz w3schools datiem.

P.S

Piedāvāju rezultātus no pagrīdes. Trakera, ar lietotaju bāzi 128,903 (uz doto brīdi) apmērā, statistiku :

http://www.bildites.lv/images/iaqhbxau1y23pbne2ai.png

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1779
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 15 Okt 2010, 02:57

Niideeja piedaavaataa statistika ir identiska maneejo resursu apmekleejumam. :> Nav jeegas postot skaitljus, bet izstaastiisju interesantus noveerojumus:

1. Internet Explorer flash animaacijas uz Windows renderee vislabaak. Otro vietu ienjem Chrome ar Operu, tresjo un pasju peedeejo - Firefox. Buutiibaa sjo esmu noveerojis ne vien "draugu fermaa" vien. :>

2. Vienu no maniem garadarbiem internetaa saaka apmekleet speciaali vairaak ar Chromi tikai taapeec, ka uz firefoksja kaaraas flash kustiigais banneris. Kaa to izvaacu tiesji no Firefox, taa lapa saaka lidot un arii apmekleejums laika gaitaa gan kaaapaas, gan saaka paraadiities vairaak apmekleetaaju tiesji no Firefox.

3. Visaadi citaadi es domaaju, ka taa arii ir taa galvenaa kjibele ar Mozillu peedeejo gadu laikaa - flash animaacijas (reklaamas banneri, flash speeles) to kar nost, taapeec tauta emigree uz citiem paarluukiem.

Un kopsummaa njemot:

1) Mozilla
2) Google Chrome
3) Internet Explorer
4) Opera
5) Safari

Stat1CX
Lietpratējs
Atbildes: 1239
Pievienojies: 09 Jūn 2008, 01:51
Atrodas: Liepāja

Post no Stat1CX » 15 Okt 2010, 06:15

Nu ko, atliek vien cerēt ka ar šo nesačakarēs operu un tā nepārvērtīsies par FF līdzīgu bloat ware tormazu. Es personīgi uz visa šitā skatos ar šķību aci, nakuj tas vispār bīja vajadzīgs?

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 15 Okt 2010, 06:22

DL šobrīd raud... :D
Image

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1082
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 15 Okt 2010, 12:44

Pirmo reizi Operu pamēģināju kaut kad 1996 gadā un ik pa laikam paskatos jaunākās versija. Nekad vairāk par 3 dienām uz manas kastes nav noturējies. Tieši tā pat, kā otra draza - Chrome. Bet p0kēm jau prieki :devil: .

zivs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 400
Pievienojies: 05 Feb 2009, 00:33
Atrodas: Ogre, Latvija

Post no zivs » 15 Okt 2010, 13:24

m_janis wrote:Bet p0kēm jau prieki :devil: .
Vai tad līdz šim neskaitījās p0k3monisms tieši būt FF lietotājam un visiem ar putām uz lūpām stāstīt, cik tas ir lielisks pārlūks, jo ir over9000 add-oni un to lieto visi stilīgie? :lala:

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 15 Okt 2010, 13:32

Ne visi lietotāji firefoxam ir tādi... :D Es ar saviem pāris add-oniem dzīvoju, nebļaustos.. man ir labi..

Operu es respekt tikai kā mobīlo versiju... uz PC.. nu nav kaut kas šad tad... :) man ir līdzīgi ka m_janis bijis, pāris dienas palietoju... nepatīk.. :)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4341
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 15 Okt 2010, 16:18

Pēc dažu teiktā, izklausās, ka papildinājumi ir kautkas pilnīgi lieks bling bling. Bet tā nav.

Cilvēki internetā dara dažādas lietas, ir dažādas vajadzības, apmeklē dažādas lapas. Un šie papildinājumi ne jau krāniņam ir, bet lai padarītu darbu internetā ērtāku un patīkamāku. Draugiem.lv lietošanai lai zinu 3 gabalus, kas, pierodot, liekas neatņemami.

Putas uz lūpām ir tiem, kas bļauj, ka tāds plaši pielāgojams pārlūks ir domāts pokemoniem ko krāniņus staipīt, jo pirkstu mežģīšana un došanās no Valmieras uz Cēsīm caur Liepāju (tā vietā lai nokļūtu daudz ātrāk) esot lepni. :lala:

KoЯn
Vecākais lietotājs

Post no KoЯn » 15 Okt 2010, 18:18

Izcils piemērs, Ever. Mans boss lieto internetu izmantojot ie6, kā domā viņu 3.14š tāda lieta kā papildinājumi, vai ka ie6 ir novecojis mēsls?

Pačukstēšu priekšā, tas 3.14š tikai mūs ;)

Par m_janis viedokli vispār nav vārdu.

interceptor
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 8
Pievienojies: 23 Sep 2010, 01:35

Post no interceptor » 16 Okt 2010, 00:50

Addonu iespēja rausta tikai ITšnikus, parastiem jūzeriem no tā ne silts, ne auksts.

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4341
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 16 Okt 2010, 09:55

Nu tā ar nemaz nav, ekur vēl nesen viena meitene, kas ar kompjiem uz "Jūs", bija sajūsmā par tādu iespēju, ka viņas foxim uzliekams papildinājums, kas ļauj no YouTube praktiski ar 1 peles klikšķi saglabāt dziesmu kā mp3 failu. Tiesa, šie jūzeri paši tā neraksies un nemeklēs papildinājumus, bet ja kāds uzliks, tad novērtēt spēs! :)

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 16 Okt 2010, 20:07

Nīdējs wrote:Patiešām lieliski, varbūt no 2.2%* market share Opera iegūs 2,3% [sarkasms]
Bring the war on biyatch

* Balstoties uz w3schools datiem.
Tie ir tās lapas ( kurai nav nekā kopīga ar W3C ) iekšējie dati.
Varbūt nākamreiz apvelti mūs ar http://apple.com statistiku ?!!?
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

KoЯn
Vecākais lietotājs

Post no KoЯn » 16 Okt 2010, 22:52

Pat ja kļūdījos ar tiem datiem [nez kapēc vienmēr viņus sejā bāž]

Tad zem "P.S" publicētā what.cd statistika padara Tavu komentāru nevērtīgu :>

Paskaidrojums, tā arī ir iekšējā statistika, bet kas norāda uz pelēko masu, ikdienas lietotājiem.

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25

Post no nevertell » 16 Okt 2010, 23:34

Da lab, paņemsiet noutpeda statistiku, tā būs daudz savādāka nekā piemēram draugiem.lv vai calis.lv . Objektīvi NEVAR IZMANTOT NEVIENU STATISTIKU.
You're the moron they built to make me an idiot.

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Re: Nu ko, foksisti hromisti!

Post no usins » 18 Okt 2010, 20:35

asdfgfh wrote:Nu, lielie "ja Operai būtu add-oni, tad es būt tās lietotājs" bļāvēii, esat gatavi? :D
http://my.opera.com/chooseopera/blog/20 ... extensions
Ak mans dievs. Tagad operistiem nebūs tāds arguments- man nepatīk apkarināt pārlūku ar adoniem utt.
Bet nu gan jau Opera pieredzēs grūtības ar tiem adoniem- visādi kreisie utt. Jo ir samerā grūti izkontrolēt labus adonus. un j pārāk kontrolēs, tad process ievilksies...
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

zivs
Reģistrēts lietotājs

Re: Nu ko, foksisti hromisti!

Post no zivs » 18 Okt 2010, 23:27

usins wrote:Ak mans dievs. Tagad operistiem nebūs tāds arguments- man nepatīk apkarināt pārlūku ar adoniem utt.
Nu, paga, ja standarta instalācija saglabājas ar tādu pašu funkcionalitāti kā līdz šim, tad kāpēc lai tas arguments pēkšņi vairs nebūtu? o_O

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 20 Okt 2010, 15:18

Un taga džeki kaujās vēl vairāk.. :D tiem kam nepieciešami add-oni, tie gan jau paši zinās ko lietot, un uz kāda pārlūka visu dzenāt.. :)

Nākošie felimvāri būs par to, cik nu kuram garāks add-ons.. :D
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 20 Okt 2010, 18:42

Varētu labāk uz 11to relīzi uzlabot IRC klientu.
/IGNORE joprojām nav pareizi implementēts.

Un pat ja addon'i būt pieejami, tas neko nemainīs, jo cilveki, kuri tos taisa, kokos neaug.
IE8 tak arī ir addon'i , bet .. emm .. who cares ?
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

zivs
Reģistrēts lietotājs

Post no zivs » 21 Okt 2010, 13:49

Īsais ieskats, kas un kā ar tiem paplašinājumiem būs:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a1-8yYIxZd8[/youtube]

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1036
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 08 Nov 2010, 14:47

Mr.Death wrote: 2. Vienu no maniem garadarbiem internetaa saaka apmekleet speciaali vairaak ar Chromi tikai taapeec, ka uz firefoksja kaaraas flash kustiigais banneris
...
3. Visaadi citaadi es domaaju, ka taa arii ir taa galvenaa kjibele ar Mozillu peedeejo gadu laikaa - flash animaacijas (reklaamas banneri, flash speeles) to kar nost, taapeec tauta emigree uz citiem paarluukiem.
1. Defaultā neredzu visādus kustīgos mēslus, jo priekš tam ir flashblock :p Apskatāmajā lapā drīkst kustēties tikai tas, ko es gribu redzēt kustamies.
2. Ja bez tā navigācija konkrētajā lapā nav iespējama, tad tā mājaslapa var iztikt bez manis.

Pretenziju pret Firefoksi nav, bet pārējos pārlūkus (izņemot MSIE 6 un 7) "nolikt" negribu - katram savas vajadzības un pieradums. Arī Operistiem :) Davaj, dzīvosim draudzīgi :D
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

Pievienot atbildi

Return to “Pārlūkprogrammas”