GPS navigācijas kartes maiņa

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra GPS navigācijas kartes maiņa

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156746
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ir lētā gala GPS navigātors kuru var pielikt mašīnā pie loga. Nosaukums: Goclover GC – 5066. Operētājsistēma Windows CE 5.0. Procesors 468 MHz, RAM 64 MB, displejs skārienjūtīgais 5″. Orģinālā karte Goclever via GPS 3.1 Melnā Versija (Black Edition).

    Es gribu nomainīt karti vai visu OS sistēmu ja tas būtu iespējams, jo šitais kartes variants galīgi neder. Man ir JS Baltija 2 Professional un uz PC var uzlikt. Lasīju ka var arī eksportēt karti uz Windows CE operētājsistēmu. Mēģināju to darīt bet nesanāca, jo pieprasīja kautkādu moduli kura man nav “Map Export OziExplorerCE”. https://www.kartes.lv/?wp=14&lg=2&p=0

    Tad izdomāju ka varētu pamēģināt uzlikt Garmin Est-Lit-Lat-Bel bet tur tikai viens fails .img formātā, kur man gps iekārtā viņu iebāzt nav ne jausmas. Varbūt kautkas nepilnīgs?

    #287176
    Anonīms
    Neaktīvs

    Iemet to image failu ar dd iekš navigācijas un pēc tam iemet navigāciju podā 🙂

    #287177
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kas ir dd? Es to .img failu nevaru atvērt. Ja nemaldos tad tam vajadzētu būt imidža failam, bet ar IMG mount progām tas nedodās manās roķelēs.

    #287178
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tad jautājumi beidzās?

    #287179
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vispār jau man nekad nav bijusi saskarsme ar gps iekrtām tāpēc jautāju. GPS iekrtā orģināli kašu formāts ir .cpf + .lic licenzes fails. Bet visur citur tom tom, garmin kartēm ir .img formāts.

    #287180
    shady
    Participant

    Ingus Liepiņš wrote:

    Kas ir dd?


    => https://en.wikipedia.org/wiki/Dd_(Unix)

    #287181
    Anonīms
    Neaktīvs

    Labāk samaksā kādam, kas saprot kaut nedaudz no tehnikas. Mākslinieki var tikai sačakarēt aparātu. Atkarībā no bootloadera – iespējams arī neatgriezeniski.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā