BIOS crash

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra BIOS crash

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151044
    linx
    Participant

    Tātad, problēma šoreiz gan neskar mani, bet ne tur tā lieta. Lieta tāda (vismaz, cik man pastāstīja) – čalis sagribēja savam Aceram atjaunot bios’a versiju uz jaunāku, ticis līdz kkādam trešajam solim, tad windows pakārās. Pēc kompīša izslēgšanas, vairs neielādējās pat BIOS. Lasīju netā par Crisis Recovery Disk, bet īsti skaidrības par to visu nebija. Būtu usb floppy draivs, pieslēgtu to ar biosa recovery, bet tagad jāizdomā kas cits. Idejas, kā atjaunot noklājušos BIOS’u?

    #233456
    root
    Participant

    linx wrote:

    Idejas, kā atjaunot noklājušos BIOS’u?


    99% gadijumos – nopērkot jaunu mātes plati.

    #233457
    KristoZ
    Participant

    Linx, kā noprotu, ja pašam nav, tad jāiet pie kāda onkuļa, kam ir normāls Flash programmators un jāpalūdz, lai pāršuj BIOSu. Vari kaut vai mēģināt pie šī paša, ja kompis ir Rīgas tuvumā:

    https://www.irbeel.lv/Notebook_lv.html

    Un, no offence, bet TavaMaate variants ir vienkārši _censored_. Draudzīgi ieteiktu turpināt veidot mājaslapas, bet datoru labošanu atstāt tiem, kas ar to nodarbojas un pieprot.

    #233458
    rajah
    Participant

    tā māte ir galīga nejēga

    tikai es ātrumā skatot to lapu neieraudzīju cik maksā pārprogrammēšana biosam

    #233459
    root
    Participant

    Piedodiet manu nejēdzību, bet tik tiešām, ko nu neesmu – to neesmu darījis. 🙂 Cik dzirdējis no citiem- lielākajā vairumā gadījumu tā ir. Varu kādam no “jēgām” iedot “pāršūt” Dell M440. *cough* *cough* *cough*

    Bet ja nopietni, rajah ar kristozu varēs savas ģenitālijas pārprogrammēt ja čipam buss revid bloks. Varēsi lodēt kaut savu galvu pie tās mātes, rezultāts būs nulle (fap fap fap). Džeki kamooon, nu nav taču 2003 gads, kad ar lodāmuru pilnīgā pokujā varēja bakstīt pa mātēm un vēl sazin ko nebaidoties pārdedzināt kādu tīklojuma slāni uz mātes. Atbilde bija vispārināta, varētu pateikt precīzāk ja zinātu NB modeli. Vai arī vislabāk griezies Acer SC. Tur precīzāk pateiks un nepaķers no zila gaisa mistiskus “flash” pārlodētājus un pārprogrammētājus (WTF? LOL?).

    Peace.

    #233460
    OveerLord3
    Participant

    Es būtu tās ,kam linx vēlējas palīdzēt. Stulbi sanāca,bet kā ir tā ir. Lodēt es neko netaisos, tā ka mieru. Manam čipam ir revid bloks, ceru,ka nav sačakarets. Vienkārši vēlējos zināt vai bez usb floopy drive(man viņa pašlaik nav) var to meģināt izdarīt ar usb flash,cd utml. USB floppy šodien dabūšu ,tad redzēšu rezultātu. Jo par bios pārprogrammēšanu vai jauna čipa uzlikšanu prasa aptuveni tik cik parasti jauna matesplate maksa. Ja ar usb floppy neizdodas tad nekas laikam neatliek kā serviss.

    #233461
    root
    Participant

    Nu lūk, mēģini noflešot ar usb-flopsi, ja izdosies – labi, ja nē- jau zini, kas jādara.

    #233462
    samurajs
    Participant

    Hey prātvēderi, BIOS flash mikrenes ļoti bieži nelodē, bet iesprauž socketā. To var brīvi izņemt un aiznest uz darbnīcu pārprogrammēt (protams, ja jūzeris zin, kādu BIOS versiju tam vajag). Prieks izmaksā 10 Ls.

    https://www.kreonets.lv/?p=service

    Un kur to USB Floppy drive likt? Ä€nusā spraudīsiet, kad bez BIOSa PC ir tikai mēma lūžņu čupa?

    Lasīt par BIOS Recovery: https://bios-repair.co.uk/bios/bsrecover.htm

    #233463
    root
    Participant

    samurajs wrote:

    BIOS flash mikrenes ļoti bieži nelodē, bet iesprauž socketā. To var brīvi izņemt un aiznest uz darbnīcu pārprogrammēt

    Lapsim? I dont think so, Tim…

    samurajs wrote:


    Un kur to USB Floppy drive likt? Ä€nusā spraudīsiet, kad bez BIOSa PC ir tikai mēma lūžņu čupa?

    Oh rly? Es tā vis neteiktu. https://www.plop.at/en/bootmanager.html#features saka man, ka tas ir iespējams. Protams piemērs nekādi nav saistīts ar bios recovery. Bet vienkārši tā, zināšanai.

    #233464
    drunk_lizard
    Participant

    TavaMaate wrote:

    linx wrote:

    Idejas, kā atjaunot noklājušos BIOS’u?


    99% gadijumos – nopērkot jaunu mātes plati.


    ja kaadam veel bija iluuzijas par attieciigaa dzjentelmenja zinaasjanu liimeni, tad tagad tas ir zudusjasw neglaabjami.

    #233465
    samurajs
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Oh rly? Es tā vis neteiktu. https://www.plop.at/en/bootmanager.html#features saka man, ka tas ir iespējams. Protams piemērs nekādi nav saistīts ar bios recovery. Bet vienkārši tā, zināšanai.

    Ja? Tur rakstīts, ka ka varot piešķilt boot menedžeri no USB zibatmiņas bez BIOSa atbalsta (standarti UHCI, EHCI utt.). (Tas vēl jāizpēta; sapratu tā, ka BIOS jābūt strādājošs, tik bez USB atbalsta; vecām versijām taču nebija paredzēts boot no zibatmiņām). Bet ko var izdarīt ar pilnīgu nosprāgušu BIOS?

    #233466
    root
    Participant

    Offtopic:

    [spoil]

    drunk_lizard wrote:

    ja kaadam veel bija iluuzijas par attieciigaa dzjentelmenja zinaasjanu liimeni, tad tagad tas ir zudusjasw neglaabjami.


    Tas pats par tevi. Pats vispār lasi kādus murgus pēdējā laikā raksti? Jaunzema līmenis mļin. :> Beidz dzert ibio tvaju maty :> [/spoil]

    samurajs wrote:

    Bet ko var izdarīt ar pilnīgu nosprāgušu BIOS?


    Izmest miskastē? Es gan nezinu vai BIOS būs nosprādzis pilnībā. Varbūt uz eeprom būs palikusi kaut kāda darbspējīga daļa no bios.

    Nu cmoon, beidziet, viņam pāršūt no 0 biosu uz nojāta čipa maksās vairāk kā jaunu māti nopirkt. Par kkādu lodēšanu var vispār aizmirst. Izdarīt jau var visu ko, bet vai tas ir izdevīgi?

    Autor, es zinu ka izklausīsies stulbi un nejēdzīgi- bet vai tu esi mēģinājis resetot cmos? 😀 Vēl kad dabūsi ārējo flopsi, piemet savas bios versijas failus iekš flopša un piešķil kompi, nezinu vai tas attiecas uz tavu pc, bet dažiem kompjiem ir bios rescue, kas nobrukšanas gadijumā meklē bios failus ārējā datu nesējā. Varbūt paprovē, šorit darbā par to tikai aizdomājos.

    #233467
    Wuu
    Participant

    TavaMaate, beidz tēlot gudru, sanāk ačgārni un homoseksuali.

    #233468
    root
    Participant

    fake and gay :>

    #233469
    drunk_lizard
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Nu cmoon, beidziet, viņam pāršūt no 0 biosu uz nojāta čipa maksās vairāk kā jaunu māti nopirkt. Par kkādu lodēšanu var vispār aizmirst. Izdarīt jau var visu ko, bet vai tas ir izdevīgi?

    .


    idiot, cjipa paarsjuusjana maksaa 3ls ieksj argusa. jauns cjips max 3ls.

    vai nu, ar pirkstu taisiitais “koder” aizver savu zjaunu, vai gaadaa man jaunu lapsja maati par 6Ls.

    gaidu, tu, cjmurlo nedaneesaataa.

    #233470
    Stat1CX
    Participant

    TavaMaate ieteiktu tev pārstāt dot aplamus padomus, jo tu no dzelžiem nehuja nejēdz. Es personīgi no kodēšanas neko nejēdzu un tādēļ par šo tēmu nekad neko nekomentēju, nevis kā āksts kaut ko muldet par lietām, par kurām nav nekādas sajēgas. BIOS čipu pāršūs dajebkura sevis cienošā datorbode, un tur pat varēsi ari pa pāris Ls iegādāties jaunu – tīru čipu un pie reizes viņā iešūt attiecīgās plates BIOSu, ja ir tāda nepieciešamība.

    #233471
    root
    Participant

    Yes, sure, argus paņems maģisko nazīti un smuki pārliks čipu tā lai nesapistu kā minimums 3 slāņu celiņus uz pcb plates kkādam acerim kam korejieši jau tā to plati ar grūtībām sastūmuši kopā. Te tev nav nekāda 10 gadus veca soltek, dfi vai hwz kāda māte, 100% varu derēt ka šamam čips ir hardly ielodēts mātē, ne kā tavam brandname pagajušā gadsimta kompim iestumts socketaa :>

    Teh internetz wrote:

    Most modern motherboard designs use a BIOS, stored in an EEPROM chip soldered to the motherboard


    Ar kuru dibena vaigu tu šito izvēmi?

    Also, tavai personiskajai zināšanu krātuvei-

    another teh internetz wrote:

    Most PCBs have between one and twenty conductive layers laminated (glued) together in a sandwich with insulating plastic. PCBs with more than two layers help construct complex or dense circuits

    Nākamreiz vēl džedaju spēkus piesauc. its 2010 attn whore. Un vēlreiz atkārtoju- nav runa par desktopa kompi, kur bios pāršūt tiešām var katra mājsaimniece kurai rokas netrīc. Esam piemirsuši kādēļ laptops ir laptops?

    #233472
    Wuu
    Participant

    Mister gej Robert, man lapsim usb, klaviatūra, topuchpads aizgāja pie dieviem. Un arī tādi meistari kā tu teica ka jāmaina mātene, dienvidtilts beigts. Bet es atradu čali Bauskā kas pa 20 Ls man sataisīja 2 stumdu laikā.

    Ja nezini, tad nebļauj. Kaut piebetonēti tavi čipi, kas māk tas sataisīs visu.

    #233473
    root
    Participant

    Mācēt ir viens, otrs ir – vai ir pieejama tehniskā aizmugure. Un kaut kā neticas ka kādam mūsu banānu republikas kantorelim būtu pieejamas tehnoloģijas lai spētu labot multislāņu mātenes, izņemot autorizētos servisa centrus. Katrā ziņā neticu, ka tādiem drunk lizardiem mājās būtu tāda līmeņa štrumi. Par kaut kādām firmelēm nemaz nerunājot. Vai otrādi. Un vispār sio fail gadijumā reti kad pie vainas ir southbridge, ja nu vienīgi linkiem tiri fiziski pāri sadarijis. Vot jautājums, ko viņš tur taisīja un kāds sakars tam ar bios, pok3mon Wuu. Un es tevi jaunskung apvainojis netiku. 🙂

    P.S esmu redzējis džekus, kas ar pāris komplektiem paris latus vertiem štrumiem, psrs laiku lodāmuru un citu šitu dara brīnumus. Bet viņi šitādos forumeļos nesēž un nedrš vasku.

    #233474
    drunk_lizard
    Participant

    kaa jau rakstiiju, nomaacosjais vairums koderu NEHRENA nejeedz no datoriem un dzelzjiem, uzskatot sevi par sazinkaadiem kingiem. sjitais pajols ir aarpraataa kosjs piemeers :>

    atradis nu citaatus ieksj googles un nu tik mauks. tocj, pilniigs priduroks. dajebkursj eeprom cjips njemaas nost 1-2 minuusju laikaa un tik pat mudiigi pielodeejas atpakalj.

    eepromiem un lodeesjanai NAV NEKAADA SAKARA ar plates leieru skaitu.

    spirinies taalaak, pridurok. interesanti lasiit, kaa cirvis apspriezj meeness tumsjo pusi.

    nee, jei bogu idiots un veel nekautreejas spridzjiit…

    ps. es esmu tas, kursj diezgan virtuozi riikojas ar lodaamuru un citaam repair iekaartaam, bet, kaa redzi, seezju forumaa, cirvi :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā