BIOS crash

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

linx
E-žurnālists
Atbildes: 624
Pievienojies: 27 Jūn 2008, 12:10
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

BIOS crash

Post no linx » 21 Apr 2010, 18:54

Tātad, problēma šoreiz gan neskar mani, bet ne tur tā lieta. Lieta tāda (vismaz, cik man pastāstīja) - čalis sagribēja savam Aceram atjaunot bios'a versiju uz jaunāku, ticis līdz kkādam trešajam solim, tad windows pakārās. Pēc kompīša izslēgšanas, vairs neielādējās pat BIOS. Lasīju netā par Crisis Recovery Disk, bet īsti skaidrības par to visu nebija. Būtu usb floppy draivs, pieslēgtu to ar biosa recovery, bet tagad jāizdomā kas cits. Idejas, kā atjaunot noklājušos BIOS'u?

root
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2174
Pievienojies: 16 Mar 2010, 15:26
Reputācija: 1

Re: BIOS crash

Post no root » 21 Apr 2010, 18:57

linx wrote: Idejas, kā atjaunot noklājušos BIOS'u?
99% gadijumos - nopērkot jaunu mātes plati.

KristoZ
Vecākais lietotājs
Atbildes: 761
Pievienojies: 17 Nov 2008, 15:17
Atrodas: Latvija

Post no KristoZ » 21 Apr 2010, 19:51

Linx, kā noprotu, ja pašam nav, tad jāiet pie kāda onkuļa, kam ir normāls Flash programmators un jāpalūdz, lai pāršuj BIOSu. Vari kaut vai mēģināt pie šī paša, ja kompis ir Rīgas tuvumā:
http://www.irbeel.lv/Notebook_lv.html

Un, no offence, bet TavaMaate variants ir vienkārši _censored_. Draudzīgi ieteiktu turpināt veidot mājaslapas, bet datoru labošanu atstāt tiem, kas ar to nodarbojas un pieprot.

rajah
Lietpratējs
Atbildes: 730
Pievienojies: 27 Apr 2007, 14:29
Atrodas: Leišmale

Post no rajah » 21 Apr 2010, 20:48

tā māte ir galīga nejēga
tikai es ātrumā skatot to lapu neieraudzīju cik maksā pārprogrammēšana biosam
Step By Step - ImageImage

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 21 Apr 2010, 21:57

Piedodiet manu nejēdzību, bet tik tiešām, ko nu neesmu - to neesmu darījis. :) Cik dzirdējis no citiem- lielākajā vairumā gadījumu tā ir. Varu kādam no "jēgām" iedot "pāršūt" Dell M440. *cough* *cough* *cough*

Bet ja nopietni, rajah ar kristozu varēs savas ģenitālijas pārprogrammēt ja čipam buss revid bloks. Varēsi lodēt kaut savu galvu pie tās mātes, rezultāts būs nulle (fap fap fap). Džeki kamooon, nu nav taču 2003 gads, kad ar lodāmuru pilnīgā pokujā varēja bakstīt pa mātēm un vēl sazin ko nebaidoties pārdedzināt kādu tīklojuma slāni uz mātes. Atbilde bija vispārināta, varētu pateikt precīzāk ja zinātu NB modeli. Vai arī vislabāk griezies Acer SC. Tur precīzāk pateiks un nepaķers no zila gaisa mistiskus "flash" pārlodētājus un pārprogrammētājus (WTF? LOL?).

Peace.

OveerLord3
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 5
Pievienojies: 21 Nov 2009, 11:09

Post no OveerLord3 » 22 Apr 2010, 02:54

Es būtu tās ,kam linx vēlējas palīdzēt. Stulbi sanāca,bet kā ir tā ir. Lodēt es neko netaisos, tā ka mieru. Manam čipam ir revid bloks, ceru,ka nav sačakarets. Vienkārši vēlējos zināt vai bez usb floopy drive(man viņa pašlaik nav) var to meģināt izdarīt ar usb flash,cd utml. USB floppy šodien dabūšu ,tad redzēšu rezultātu. Jo par bios pārprogrammēšanu vai jauna čipa uzlikšanu prasa aptuveni tik cik parasti jauna matesplate maksa. Ja ar usb floppy neizdodas tad nekas laikam neatliek kā serviss.

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 22 Apr 2010, 04:28

Nu lūk, mēģini noflešot ar usb-flopsi, ja izdosies - labi, ja nē- jau zini, kas jādara.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 22 Apr 2010, 09:01

Hey prātvēderi, BIOS flash mikrenes ļoti bieži nelodē, bet iesprauž socketā. To var brīvi izņemt un aiznest uz darbnīcu pārprogrammēt (protams, ja jūzeris zin, kādu BIOS versiju tam vajag). Prieks izmaksā 10 Ls.

http://www.kreonets.lv/?p=service

Un kur to USB Floppy drive likt? Ä€nusā spraudīsiet, kad bez BIOSa PC ir tikai mēma lūžņu čupa?

Lasīt par BIOS Recovery: http://bios-repair.co.uk/bios/bsrecover.htm
Image

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 22 Apr 2010, 09:19

samurajs wrote:BIOS flash mikrenes ļoti bieži nelodē, bet iesprauž socketā. To var brīvi izņemt un aiznest uz darbnīcu pārprogrammēt

Lapsim? I dont think so, Tim...
samurajs wrote: Un kur to USB Floppy drive likt? Ä€nusā spraudīsiet, kad bez BIOSa PC ir tikai mēma lūžņu čupa?
Oh rly? Es tā vis neteiktu. http://www.plop.at/en/bootmanager.html#features saka man, ka tas ir iespējams. Protams piemērs nekādi nav saistīts ar bios recovery. Bet vienkārši tā, zināšanai.

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 22 Apr 2010, 09:53

TavaMaate wrote:
linx wrote: Idejas, kā atjaunot noklājušos BIOS'u?
99% gadijumos - nopērkot jaunu mātes plati.
ja kaadam veel bija iluuzijas par attieciigaa dzjentelmenja zinaasjanu liimeni, tad tagad tas ir zudusjasw neglaabjami.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 22 Apr 2010, 10:01

TavaMaate wrote:Oh rly? Es tā vis neteiktu. http://www.plop.at/en/bootmanager.html#features saka man, ka tas ir iespējams. Protams piemērs nekādi nav saistīts ar bios recovery. Bet vienkārši tā, zināšanai.
Ja? Tur rakstīts, ka ka varot piešķilt boot menedžeri no USB zibatmiņas bez BIOSa atbalsta (standarti UHCI, EHCI utt.). (Tas vēl jāizpēta; sapratu tā, ka BIOS jābūt strādājošs, tik bez USB atbalsta; vecām versijām taču nebija paredzēts boot no zibatmiņām). Bet ko var izdarīt ar pilnīgu nosprāgušu BIOS?
Image

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 22 Apr 2010, 10:11

Offtopic:
[spoil]
drunk_lizard wrote:ja kaadam veel bija iluuzijas par attieciigaa dzjentelmenja zinaasjanu liimeni, tad tagad tas ir zudusjasw neglaabjami.
Tas pats par tevi. Pats vispār lasi kādus murgus pēdējā laikā raksti? Jaunzema līmenis mļin. :> Beidz dzert **dritvai kociņ** tvaju maty :> [/spoil]

samurajs wrote:Bet ko var izdarīt ar pilnīgu nosprāgušu BIOS?
Izmest miskastē? Es gan nezinu vai BIOS būs nosprādzis pilnībā. Varbūt uz eeprom būs palikusi kaut kāda darbspējīga daļa no bios.

Nu cmoon, beidziet, viņam pāršūt no 0 biosu uz nojāta čipa maksās vairāk kā jaunu māti nopirkt. Par kkādu lodēšanu var vispār aizmirst. Izdarīt jau var visu ko, bet vai tas ir izdevīgi?

Autor, es zinu ka izklausīsies stulbi un nejēdzīgi- bet vai tu esi mēģinājis resetot cmos? :D Vēl kad dabūsi ārējo flopsi, piemet savas bios versijas failus iekš flopša un piešķil kompi, nezinu vai tas attiecas uz tavu pc, bet dažiem kompjiem ir bios rescue, kas nobrukšanas gadijumā meklē bios failus ārējā datu nesējā. Varbūt paprovē, šorit darbā par to tikai aizdomājos.

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 22 Apr 2010, 16:26

TavaMaate, beidz tēlot gudru, sanāk ačgārni un homoseksuali.
Image

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 22 Apr 2010, 16:49

fake and gay :>

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 22 Apr 2010, 18:46

TavaMaate wrote:Nu cmoon, beidziet, viņam pāršūt no 0 biosu uz nojāta čipa maksās vairāk kā jaunu māti nopirkt. Par kkādu lodēšanu var vispār aizmirst. Izdarīt jau var visu ko, bet vai tas ir izdevīgi?
.
idiot, cjipa paarsjuusjana maksaa 3ls ieksj argusa. jauns cjips max 3ls.

vai nu, ar pirkstu taisiitais "koder" aizver savu zjaunu, vai gaadaa man jaunu lapsja maati par 6Ls.

gaidu, tu, cjmurlo nedaneesaataa.

Stat1CX
Lietpratējs
Atbildes: 1239
Pievienojies: 09 Jūn 2008, 01:51
Atrodas: Liepāja

Post no Stat1CX » 22 Apr 2010, 19:08

TavaMaate ieteiktu tev pārstāt dot aplamus padomus, jo tu no dzelžiem nehuja nejēdz. Es personīgi no kodēšanas neko nejēdzu un tādēļ par šo tēmu nekad neko nekomentēju, nevis kā āksts kaut ko muldet par lietām, par kurām nav nekādas sajēgas. BIOS čipu pāršūs dajebkura sevis cienošā datorbode, un tur pat varēsi ari pa pāris Ls iegādāties jaunu - tīru čipu un pie reizes viņā iešūt attiecīgās plates BIOSu, ja ir tāda nepieciešamība.

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 22 Apr 2010, 19:17

Yes, sure, argus paņems maģisko nazīti un smuki pārliks čipu tā lai **dritvai kociņ** kā minimums 3 slāņu celiņus uz pcb plates kkādam acerim kam korejieši jau tā to plati ar grūtībām sastūmuši kopā. Te tev nav nekāda 10 gadus veca soltek, dfi vai hwz kāda māte, 100% varu derēt ka šamam čips ir hardly ielodēts mātē, ne kā tavam brandname pagajušā gadsimta kompim iestumts socketaa :>
Teh internetz wrote:Most modern motherboard designs use a BIOS, stored in an EEPROM chip soldered to the motherboard
Ar kuru dibena vaigu tu šito izvēmi?
Also, tavai personiskajai zināšanu krātuvei-
another teh internetz wrote:Most PCBs have between one and twenty conductive layers laminated (glued) together in a sandwich with insulating plastic. PCBs with more than two layers help construct complex or dense circuits
Nākamreiz vēl džedaju spēkus piesauc. its 2010 attn whore. Un vēlreiz atkārtoju- nav runa par desktopa kompi, kur bios pāršūt tiešām var katra mājsaimniece kurai rokas netrīc. Esam piemirsuši kādēļ laptops ir laptops?

Wuu
E-žurnālists

Post no Wuu » 22 Apr 2010, 20:06

Mister gej Robert, man lapsim usb, klaviatūra, topuchpads aizgāja pie dieviem. Un arī tādi meistari kā tu teica ka jāmaina mātene, dienvidtilts beigts. Bet es atradu čali Bauskā kas pa 20 Ls man sataisīja 2 stumdu laikā.
Ja nezini, tad nebļauj. Kaut piebetonēti tavi čipi, kas māk tas sataisīs visu.
Image

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 22 Apr 2010, 20:29

Mācēt ir viens, otrs ir - vai ir pieejama tehniskā aizmugure. Un kaut kā neticas ka kādam mūsu banānu republikas kantorelim būtu pieejamas tehnoloģijas lai spētu labot multislāņu mātenes, izņemot autorizētos servisa centrus. Katrā ziņā neticu, ka tādiem drunk lizardiem mājās būtu tāda līmeņa štrumi. Par kaut kādām firmelēm nemaz nerunājot. Vai otrādi. Un vispār sio fail gadijumā reti kad pie vainas ir southbridge, ja nu vienīgi linkiem tiri fiziski pāri sadarijis. Vot jautājums, ko viņš tur taisīja un kāds sakars tam ar bios, pok3mon Wuu. Un es tevi jaunskung apvainojis netiku. :)

P.S esmu redzējis džekus, kas ar pāris komplektiem paris latus vertiem štrumiem, psrs laiku lodāmuru un citu šitu dara brīnumus. Bet viņi šitādos forumeļos nesēž un nedrš vasku.

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 22 Apr 2010, 21:44

kaa jau rakstiiju, nomaacosjais vairums koderu NEHRENA nejeedz no datoriem un dzelzjiem, uzskatot sevi par sazinkaadiem kingiem. sjitais **dritvai kociņ** ir aarpraataa kosjs piemeers :>
atradis nu citaatus ieksj googles un nu tik mauks. tocj, pilniigs priduroks. dajebkursj eeprom cjips njemaas nost 1-2 minuusju laikaa un tik pat mudiigi pielodeejas atpakalj.
eepromiem un lodeesjanai NAV NEKAADA SAKARA ar plates leieru skaitu.

spirinies taalaak, pridurok. interesanti lasiit, kaa cirvis apspriezj meeness tumsjo pusi.
nee, jei bogu idiots un veel nekautreejas spridzjiit...

ps. es esmu tas, kursj diezgan virtuozi riikojas ar lodaamuru un citaam repair iekaartaam, bet, kaa redzi, seezju forumaa, cirvi :>

Wuu
E-žurnālists

Post no Wuu » 22 Apr 2010, 21:49

TavaMaate wrote:esmu redzējis džekus, kas ar pāris komplektiem paris latus vertiem štrumiem, psrs laiku lodāmuru un citu šitu dara brīnumus. Bet viņi šitādos forumeļos nesēž un nedrš vasku.
Tu tiko teici ka tas nav iespējams, tagad jau esi redzējis. Epic fail.
Image

Element
Vecākais lietotājs
Atbildes: 265
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 23:33

Post no Element » 22 Apr 2010, 22:22

Varbuut beidzot buutu jaabeidz taa apliksana un jaasaak veidot konstruktiivas atbildes ar linkiem bildeem, probleemas risinaajumiem. Nevajag te gudri pluutiit, ja nav ko teikt tad labaak kluseet vai ne taa? Mans komentaars vairaak attiecas uz Tevi drunk_lizard

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 22 Apr 2010, 22:31

Nu šī tēma drīz pārsitīs visus fleima rekordus :) Bet nu vismaz dabūjam zināt kāds kuram intelekta līmenis.

Rezumē: vainīgo lapsi azstiept uz remontdarbnīcu un pāršūt BIOS.

Brīdinājums: Ja kāds vēl beztēmā atvērs žaunu, riskē ar treknu banānu.
Image

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 22 Apr 2010, 22:43

un kur ir bezteema? :>
izlasi pirmo postu. paareejais viss tiesji grozaas ap konkreeto probleemu.

Element, un ko tiesji ielinkot? kaa ar hotair staciju njem eeprom cjipu nost? kaa ieprogrammee? kaa lodee atpakalj?
ja tevi, **dritvai kociņ**, ljoti tas interesee, atnaac ciemos un es tev dabaa paraadiisju kaa tas notiek. pie kam visu izdariisju pats ar savaam rokaam. veel jautaajumi?
jeb tu esi kaarteejaa robertinja reinkarnaacija?

Stat1CX
Lietpratējs

Post no Stat1CX » 22 Apr 2010, 23:11

Lūdzu speciāli prieks TavaMaate, video kā mājas apstākļos pārlodēt EEPROM chipu, servisos tas viss notiek vēl vienkāršāk, ar tam piemērotiem instrumentiem. Mission impossible **dritvai kociņ**.
1 daļa http://www.youtube.com/watch?v=RbDxiEtUD1g
2 daļa http://www.youtube.com/watch?v=E2rHyp8D ... re=related

Element
Vecākais lietotājs
Atbildes: 265
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 23:33

Post no Element » 22 Apr 2010, 23:20

Nu re taa jau labaak

Stat1CX
Lietpratējs

Post no Stat1CX » 22 Apr 2010, 23:38

Un lūk video kā laptopam tiek pārlodēts EEPROM čips ar hotair station, kā D_L jau minēja. jebkura sevis cienīga dator bode, kurā tiek remontēti PC to spēs izdarīt par dažiem Ls.
http://www.youtube.com/watch?v=ruuBevknuuw

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 23 Apr 2010, 11:25

Wuu wrote:
TavaMaate wrote:esmu redzējis džekus, kas ar pāris komplektiem paris latus vertiem štrumiem, psrs laiku lodāmuru un citu šitu dara brīnumus. Bet viņi šitādos forumeļos nesēž un nedrš vasku.
Tu tiko teici ka tas nav iespējams, tagad jau esi redzējis. Epic fail.
dara brīnumus = pārlodē bios? jebkas cits uzreiz zaudē brīnumainu jēgu? Izlasi vēlreiz mudak. REVERSE FAIL. :)

Kas attiecas uz lizardiņu, vot ņemšu vienu dienu kādu normālu lapsi un iešu joka pēc pie tevis pārlodēt. Ne kaut kādu lētuci tur pa 200ls maksimā, kas sver 5kg un veidots 10 gadus atpakaļ bet tādu konkrētu, piemēram dell pm sēriju. Un tad mēs parunāsim cik viegli ir pāršut bios un tā. Esi ar mieru? :)

Ja kāds pamanija, tad visos šajos video ir vai nu desktopa kompji vai ne jaunāki par 2005-2007. Ja rēķinam, ka mb tika šūta vismaz gadu pirms izlaizšanas, mb sanāk 2004 - 2006 gada. :> Autoram iesaku taisnā ceļā doties pie lizarda kunga un darba video apskatu ievietot portālā notepad.lv. :> Un es ļoti skaļi smiešos, kad lizarda kungs ar savu karstā gaisa putekļusūcēju tev sacepinās tīklojumu vai nedod dies pa pālim izkausēs caurumu galdā. :>

Lizarda kungs, ar šo es oficiāli sāku apšaubīt tavu kompetenci. :> Kkāds staticiks vispār var ļepatot bekot. Diez kur abi meistari bija topika sākumā ko?

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 23 Apr 2010, 11:50

nekaadu probleemu, toljik.
nauda taveejaa, darbs maneejais. panjem kameru liidzi, apgaismojums buus pietiekosji labs.
nav pilniigi nekaada skjirba, kad iekaarta ir razjota. neviens sjobriid cjipus platees neintegree.
attieciigi, ilgaakais process ir lapsja izjauksjana, lai maatei tiek klaat.

ja nav pasjam sava lapsja, man te svaidaas gadu veca tosjibas maate, demonstraacijai buus gana labi. tiesa, maksaat taapat tev naaksies.
sarunaajusji?

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 23 Apr 2010, 11:54

ne nee, ja izdomashu ka ir verts pie tevis mudaka kratiities, tad katraa zinja njemshu savu plati :> tiesji taadu, kur tu ar visu savu tjuuneto feenu aplauziisies :> Vecajaam tjosibaam dazhu labu bios var ar aukstu nazi izkasiit :>

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 23 Apr 2010, 12:33

idiots...

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 23 Apr 2010, 14:02

Maķ Tvoju, ļoti zemu vērtēju cilvēkus, kuri zin, ka viņiem nav taisnība, bet joprojām spītējas kā āži. Par to arī 2 dienu bans, kura laikā vari pamācīties http://en.wikipedia.org/wiki/Desoldering
Image

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5085
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 23 Apr 2010, 15:04

Award biosiem var veikt saucamo flasošanu, jeb updati uz jaunāku versiju uz tā paša datora kura strādā! (Protams uz savu atbildību).

Arī ļoti retos gadījumos BIOSa čips ir pielodēts pie mātes plates, parasti tiek iesprausts attiecīgā, tam paredzētā spraudnī.

(Agrāk uz ļoti vecām platēm mēs pat viņus mainījām, no vienas plates uz otru, kuras aptuveni sakrīt, un gāja - protams tas bij tīri eksperimentāliem un ne visai nopietniem nolūkiem, plates pašas bij pusmirušas) :D
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

OveerLord3
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 5
Pievienojies: 21 Nov 2009, 11:09

Post no OveerLord3 » 23 Apr 2010, 16:40

Hip hip urra esmu atdzīvinājis savu kompi , pastāstīšu kā es to izdarīju, ja nu kādu piemeklē tāda paša problēma.

1. Viss darbosies ,ja čipam ir boot block un tās nav sabojāts, ja ta ir tad nu laikam čips būs jamaina, janēs uz servisu vai japrasa palīdzība lizardam. Boot block- ir pēdējais bios bloks, kas gadījuma ja galvenā bios daļa ir sabojāta , ļauj biosu flashot no disketes.
2. Jāatrod usb floopy, ja tās ir laptops. Es aizņēmos vienu no paziņas. Ja vēlies nopirkt tādu ,tad tāds maksāja ap 10 ls. Vēl jāatrod darba kartība esošu disketi.
3. Jānovelk Crysis disk un savai mātesplatei atbilstošs bios.
4. Jaiekopē sava bios .WPH un .ROM faili crysis disk mapē, jāpārsauc tie par BIOS.WPH un BIOS.ROM, attiecīgi izdzēšot pirms tām tur esošos BIOS.WPH un BIOS.ROm failus. Jāpalaiž WINCRIS.EXE lai sagatavotu disketi.
5.No latopa jāizņem arā baterija un jatvieno barošanas kabelis ,usb atmiņām un pelei utml. laikam ari ir jabūt atvienotiem ,man vismaz bija. Jāpievieno usb floopy ar iekša ievietotu vajadzīgo disketi.
6.Lai aktivizētu boot block japiespiež vajadzīgo taustiņu kombināciju(google), man tās bija windows taustiņš+ Esc ,vispopularākie ir Fn+B, Fn+Esc, windows+Esc, windows+B. Tātad vajadzīga taustiņu kombinācija(piemērs-Fn+Esc), turot vajadzīgos taustiņus pievienot barošanas kabeli,joprojām turot tos, ieslēgt datoru ,ja datora ventilators darbosies uz pilnu klapi un ieslēgšanās pogu iedegsies citā krāsa vai ari ekrāns iemirgosies, tād boot block ir palaists, un bios flashošana sākas, pec aptuveni 2-5 min dators pats izslēgsies. un restartēsies ar jau jauno biosu . Neatvienot datoru no strāvas flashošanas laikā!

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 23 Apr 2010, 19:44

Forši! šoreiz totāli noveicās, ka boot block sekcija nebija izdzēsta, un ka tāda vispār bija. Jaunāko modeļu PC šī fīča laikam esot visiem, bet vecākiem reti.
Nu ja jāpērk USB-floppy, tad lētāk sanāks čipu nest pārprogrammēt.

Laptopos šitā izskatās BIOS čips socketā (lai kāds neņaud, ka jams vienmēr pielodēts):

Image
Image

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 23 Apr 2010, 22:32

sjitais gan tam banotajam paakjim patiktu :>

samurajs, ieksj laptopiem ljoooti reti lieto plcc cjipus un veel retaak ieksj soketa :>
aktuaali ir sop-8.
vispaari var apskatiit
http://biosxp.net/b4callme.aspx

Pievienot atbildi

Return to “Cita programmatūra ”