BBCode – rakstīšanas programma.

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra BBCode – rakstīšanas programma.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151578
    shady
    Participant

    Sveiki biedri!

    Lai gan pašam portālam ir savs bbcode editor, tomēr vēlētos ko lokālu.

    Parasti visus rakstus veidoju ar openoffice un bbcode rakstu no galvas klāt, bet sāk mazliet apnikt. + Esmu mazliet pedantisks – mēdzu vēl šos tagus, linkus atdalīt ar krāsām, lai pašam būtu ērtāk orientēties gan tekošā rakstā, gan kādā no jau uzrakstītajiem.

    Varbūt kāds var ieteikt kādu šāda tipa rakstīšanas programmu?

    Vēlams atbalsts gan uz linux (primārs, jo uz mājas PC win nav), gan windows.

    #240190
    daGrevis
    Participant

    Piedodiet, bet es atkal gribētu ieteikt Notepad.lv WYSIWYG editor’u! 🙂

    [img]https://img819.imageshack.us/img819/107/wysiwyg.th.png[/img]

    P.S. Un nē, foxsk8, to nemaz nav tik “hardcore” grūti uzkodēt! Ka Tev saka! (pietam dotais ir piemērs kā izskatītos TinyMCE ar pilnīgi visām funkcijām).

    #240191
    Aldis
    Participant

    TinyMCE var iebūvēt elementāri iekš CMS-iem… kā jau kautkur minēju, manai lapai paškodēts variants ar galvenajiem BBtagiem [ja nemalods daGrevim ar iedevu]

    Bet ja grib ar krāsiņām u.t.t.. tad TinyMCE ir okei, man arī ir LV variants. 🙂 paneļus var izkonfigurēt kā vajag, noslēgt nost dažas defaultās nevajadzīgās fīčas. Klientu lapām es veidoju savu atsevišķu CMS. Un tam balstās uz TinyMCE viss.. 🙂 Jo klienti arī pieprasa, bezmaz šitādu variantu, kurā var iekrāsot, izvietot, visu uzskatāmi.

    #240192
    daGrevis
    Participant

    Tieši tā. Nu foxsk8, nav to neiespējami piekodēt. 😀

    #240193
    samurajs
    Participant

    Nemaz tik viegli nav šādu standalone softu dabūt. Ir kaudzēm, bet javaskriptā rakstīti, un priekš web lapām domāti.

    Lejuplādēt varēs 7 dienas, Windows videi + šim būtu Linuxā caur wine 100% jāiet, jo itin primitīvs. Bet strādā.

    https://maiss.02.lv/faili/samurajs/BBCodeStudioSETUP.zip

    Tē vēlviens, ar stipri vairāk fīčām, tabulas ieskaitot, bet bez priekšskatījuma iespējas. Neinstalējams; palaid un strādā. Uz Linux vai wine nespīd, jo prasa .NET Framework 2 klātbūtni.

    https://maiss.02.lv/faili/samurajs/bbceditor.zip

    Ne viens, ne otrs neatbalsta kirilicas simbolus.

    #240194
    Foxsk8
    Participant

    daGrevis: Kad tu vienreiz sapratīsi, kad normālā režīmā no tā editora jēgas ir stipri mazas.

    1. Viss izveidotais ir jākonvertē uz bbcode, respektīvi, tu nevari ļaut lietot style atribūtus, html editoru, un citas lietas. Nesalīdzini lietas, ar kaut kādu WordPress paneli, jo tur pārsvarā Lielais editors ir domāts rakstu veidošanai, kurai klāt tiek tikai lapas admini, moderi, rakstu autori, tad protams, vari atstāt visu defoltā, ar visiem allowed html, utt… bet šādu editoru, pilnā tā krāšņumā nevar dot parastiem lietotājiem, tiem ir jānodefinē funkcijas, jāveic replace to bbcode, uttt.. gala rezultātā, editors varētu būt diezgan pašvaks, tā iespēju ziņā:

    Rezultāts būtu aptuveni šāds:

    [img]https://www.bildites.lv/images/13uv779n4i9dotmkdmb.png[/img]

    Š āds variants man uz phpbb jau sen kā ir izveidots, un neesmu teicis, ka to nevar izveidot, tik saku, ka es diži jēgu visam pasākumam neredzu.

    #240195
    RicoPico
    Participant

    Paceļu senu tēmu sakarā ar aktualizējušos problēmu. Vajag tādu stand-alone BBcode programmeli. Pa 4 gadiem, kopš topika izveides, nekas sakarīgs nav parādījies?

    #240196
    shady
    Participant

    Gatavojies nākošajam rakstam?:D

    #240197
    RicoPico
    Participant

    Nuja nu! 😀

    #240198
    APOC
    Participant

    BBed Offline BBcode Editor

    Š is izskatās noderīgāks:

    WYSIWYG BBCode Editor

    #240199
    samurajs
    Participant

    Notestēju: WYSIWYG BBCode Editor ir lietojams.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā