Foxit Reader

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Foxit Reader

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163468
    Barons
    Participant

    Man šodien viens cilvēks kuram datoru labošana ir maizes darbs ieteica Adobe Reader vietā lietot Foxit Reader, no informācijas internetā par Foxit Reader grūti spriest par programmu, varbūt kāds lieto vai ir lietojis Foxit Reader, vai ir vērts Adobe Reader vietā lietot Foxit Reader?

    #334553
    Rainy
    Participant

    kādreiz bija, tagad nē

    #334554
    Barons
    Participant

    Rainy wrote:


    kādreiz bija, tagad nē

    Kāpēc esi atteicies no Foxit Reader? Priecīgas Lieldienas arī tev.

    #334555
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Vislabākais ir Sumatra PDF

    Ja salīdzini Adobe Reader un Foxit reader tad Adobe Reader ir nīlzirga kaka, bet Foxit reader tikai suņa kaka. Toties salīdzinājumā ar abām iepriekšējām kakām Sumatra PDF ir zelta gabaliņš.

    #334556
    m_janis
    Participant

    Lietoju jau sen. Ir pamēģināts arī Sumatra, bet nē, atgriezos pie Foxit. Bet vari jau paamēģināt abus un izlemt, pie kā palikt, par gaumi nestrīdas.

    #334557
    Barons
    Participant

    MeistarsUnVergs wrote:


    Vislabākais ir Sumatra PDF

    Ja salīdzini Adobe Reader un Foxit reader tad Adobe Reader ir nīlzirga kaka, bet Foxit reader tikai suņa kaka. Toties salīdzinājumā ar abām iepriekšējām kakām Sumatra PDF ir zelta gabaliņš.

    Vajadzēs uzinstalēt un salīdzināt visas, varbūt vienā kas trūkst un citā ir kas man nav vajadzīgs, ļoti bija pierasts pie Adobe bet, laiks iet, vērtības mainās.

    #334558
    Barons
    Participant

    m_janis wrote:


    Lietoju jau sen. Ir pamēģināts arī Sumatra, bet nē, atgriezos pie Foxit. Bet vari jau paamēģināt abus un izlemt, pie kā palikt, par gaumi nestrīdas.

    Esmu pievērsis uzmanību tavām un citu atbildēm te un Bootā, nav pamata neticēt lietpratējam. Tas nav kompliments.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā