Iedvesmojoties no vakardienas M$ reklāmraksta…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Iedvesmojoties no vakardienas M$ reklāmraksta…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152678
    Andron MacBeton
    Participant

    Nenormāli sagribējās izteikties par tiem komentētājiem.

    Quote:

    susurs 17.11.2010 09:22

    Es ar par Open Offisu, bet diemžēl problēmas sākas tad, kad grib uz tā palaist kādu citu programmu. Piemēram dēlam Triatel internetu tā arī neizdevās palaist – paši dīleri teica, lai tomēr instalējot MS. tad vēl bilžu programmas – skatīšanai u n apstrādei jau ir gana bezmaksas programmas, bet lai nolādētu no konkrēta fotoaparāta pieejamas tikai MS videi. reāls stāsts, ar ko saskāros, gribot būt bezmaksas programmu lietotāji. Beigās nospļāvāmies un uzinstalējām MS.


    Nu kur šitādi rodas? Un viņam ir atvase, viņi vairojas!

    Quote:

    Kurš? 17.11.2010 08:43

    Un kurš vainīgs pie tā,ka valsts iepirkumu konkursos nopirktajiem datoriem tiek speciāli iemontēti čipi,lai šie datori ‘nobeigtos”jau pēc 2 gadiem?!Kāpēc par to nav vēl ierosināta neviena krimināllieta,kaut visi to zina?!

    Un tādi šiziķi strādā valsts iestādēs? Tāds ir trakonamā jāieliek.

    Quote:

    qe 17.11.2010 09:40

    Taatad Open Office neraada IZZI reekiniem summu apmaksai

    Quote:


    Š itā pamuļķa prātiņā tā lūk esot OpenOffice problēma. Un tādam Saeimas vēlešanās ir balstiesības. Palasiet pārējos viņa murgus 41-60 komentu lapiņā.

    Quote:

    Lietotājs 17.11.2010 11:03

    darbā mums ir viss legāli, taču skaidrs ir viens – pirātismu visvairāk veicina MS – tu nopērc softu, tas tev iet, bet tad jefiņi no MS automātiski uzliek kaut kādu ielāpu piemēram Office unt as vairs īsti neiet – redz – tajā brīdī neviens naudu vai zaudējumus no MS puses nesedz un vispār – noperkot softu nav nekādas garantijas un tiesību pircējam – tas arī veicina to pirātismu. Uztaisiet softu, kas strādās 5 gadus un cilvēki to pirks nevis tā – katru otro gadu kaut kas jauns un tā, ka jaunais vairs īsti neiet uz veco

    Te skaidri redzams ka vaina ir tikai un vienīgi pamuļķajā direktorelī, kurš datorspeca algu maksā klaunam. Taču tādi “darbinieki” pēc tam izplata visādas baumas. Interesanti par ko tāds strādā? Droši vien kautko lieku un parazītisku.

    Quote:

    Leonards 17.11.2010 12:10

    Strādāt ar PC kopš pastāv Apple, ir kā braukt ar LADA vai VOLKSVĀĢI ja pieejami Mercedes auto.

    Diez KÄ€ var aizdomāties līdz šitādam debīlismam? Kautkāda īpaša skola jāpabeidz?

    Quote:

    VB 17.11.2010 13:11

    Es gribētu redzēt speciālistu, kas varētu pateikt, ka mans Windows ir nelegāls – aizsūtīšu viņam savu iso.

    Es gribētu redzēt kā un ko šis pajols mēģinās iestāstīt policijai 😀 ISO viņam esot 😀

    Quote:

    Pāķis 17.11.2010 13:12

    Cenas ir augstas tāpēc, ka nodokļi no ASV ievestām precēm ir augsti.

    Neviens vairs negrib maksāt 200% vai pat 1000% uzcenojumu

    Kārtējais pamuļķis kurš spēj tikai pļūtīt. Būtu labāk apskatijies tās cenas pirms te pierāda savu debīlismu.

    Quote:

    MS 17.11.2010 13:50

    Firma Microsoft un ir vainiiga – taadu suudu pirkt???? Nakamaa dienaa pumpeet jau labojumi???!!! Vai jus buusiet ar mieru nopirkt zabaki un nakamajaa dienaa viss ar viniem ir cauruminos – nekaad!!! Bet Microsoft tadi produkti un paardot – kaa nakamajaa dienaa jaapumpe – lai dators nebuus virusos un tt.

    Kad buus kvalitaativs produkts – jebkursh buus ar mieru naudu maksaat, bet pagaidam – sorry!!!!

    Deģenerātelis rakstīt neprot, domā murgainus sūdus, bet ne1 likums viņam neaizliedz iepļūtīt savu murgu komentāros. Tiešām man vienīgajam šķiet ka tas ir nepareizi?

    Quote:

    to LINUX 17.11.2010 14:52

    Nevajag daudz muldēt: LINUX NAV par velti, vienkārši konjunktūras vadīts LINUX sistēmu sponsorē no citiem līdzekļiem, tādēļ ir un būs problēmas šādu sistēmu ilgtspējai.

    Pamēģini savietot ar LINUX kaut vienu iekārtu (spektrometrus, darbagaldus…), nekad neveidos draiverus tādām iekārtām… Mums 50% datoru vada iekārtas… Nevajag muldēt

    Velviens daunis kurš uzskata, ka Linux ir pie vainas ka viņa darbgaldu inženieri neprot uzrakstīt draiveri. Un tāds daunis pat spēj uzrakstīt “spektrometrs” brez kļūdām. Paradokss!

    Quote:

    SociālistsRevolucionārs 17.11.2010 19:25

    Bez MS Windows neiztikt – viņš man vada Heidelberg Speedmaster iespiedmašīnu.

    Nu tad tiem debīlajiem tiroliešiem arī sūdzies ka Linuxam draiveri nau uzrakstijuši! Taurenis gatavais!

    Quote:

    Jociigi 17.11.2010 21:44

    nezinu kā citiem bet mans stāsts:

    Biju aizbraucis uz Londonu bija uznākusi apziņa ka jāpērk ” licenzēta” programmatūra (tikko iznāca vista).

    skatos veikalā (ultimate) versija māksā 90 mārciņas Kaspersky tikko jauna versija ar 3 licenzēm 21 mārciņu bet apziņa gan jau paspēšu…

    Ierados Latvijā Vista pāri par 400Ls kaspersky pāri 50 Ls (par vienu licenzi!!!???

    Jā, Latvijā situācija uzlabosies tikai tad kad tādi vairs nebrauks atpakaļ no Londonas. Pajols pilnīgs.

    #253107
    Kon
    Participant

    Tu vēl šaubies par to vai Latvijai ir nākotne?

    #253108
    Bekons ar olām
    Participant

    Jē, betoniņu par prezidentu – un tad Latvijai pavisam noteikti būs nākotne. Mēs visi mīlam tevi!

    #253109
    Foxsk8
    Participant

    Un vispār, linku uz reklāmrakstu arī varēji ielikt, kā uz avotu, savādāk kāds padomās, kā runa iet par kādu no notepad rakstiem.

    #253110
    Jaunzems
    Participant

    Leonarda koments izPWNZO visus ar vienu PWNZienu!

    #253111
    Andron MacBeton
    Participant

    Un tie MACosisti…. nu tupuma kalngals. MacOSam vispār Office nau, viņam ir portēts Microsoft Office. A tie pajoli veljoprojām ar putām uz lūpām par to savu sūdu ķērc.

    #253112
    Crow
    Participant

    Sitiet bungas, mani mīļie. Sitiet taurus… tram-ta-tam. Betons ir nokritis no Mēness un atklājis Ameriku.

    Pats jau gan nav ne sūda gudrāks par tiem komentētājiem, bet tas tā, baizevej… kā sacīt jāsaka, uz pelēka fona vieglāk izcelties :lala:

    #253113
    Jaunzems
    Participant

    macbeton, labas ziņas – Office for Mac 2011 beidzot rakstīts dzimtajā Cocoa valodā!

    #253114
    Andron MacBeton
    Participant

    Kas tur labs? Man tak vienalga! Netaisos lietot MacOS.

    #253115
    Kon
    Participant

    Kāpēc?

    #253116
    web33
    Participant

    macbetonam …. sāk hormoni lauzties uz āru

    #253117
    Andron MacBeton
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Kāpēc?


    Nu tapēc, ka sūds. Vienkārši iegājies visiem ir tas ka Apple esot kruts, no vecajiem laikiem. Bet ne1 brēcējs nezin īsto iemeslu. Kādreiz 386./486./P1 laikos Apple bij savādāks procesors/arhitektūra, kā rezultātā dzelzis ar to pašu daudzumu SIMMiem vai DIMMiem griezās jaudīgāk. Kā arī SCSI nevis IDE diski. Apmēram pie P4 ar dual channel DDR parādīšanās izbeidzās arī resursi pēdējam no viņu procesoru tipiem – PPC. Kopš tā laika PC pārspēj Apple nu jau visus šos gadus.

    Bet ne par to ir runa, paši varat palasīt un salīdzināt kādi proči Intelim bija 1994. un 2005.

    A tie manis nīdēji ir nožēlojami dauņi. Tā ir tāda vesela dumiķu kopiena, kuriem skauž ka kāds ir gudrāks, bet pašiem kautko iemācīties ir slinkums.

    Kas attiecas uz komentētājiem. Tā ir reāla nākotnes problēma. Š ādu lošu paliek aizvien vairāk, neko viņi neprot, nekam neder. Taču viņu esamība iespaido pārējos, jo, kā zināms, demokrātiska republika Latvija ir tikai pēc nosaukuma.

    #253118
    Kon
    Participant

    Un atkal tiek pieminēta tikai performance, man patīk OS un dizains. Veiktspēja ir mazsvarīga, jo visu, ko daru, varu paveikt arī uz lēta netbook. Cilvēki un to vajadzības ir dažādas.

    A delfi style komentētāji vienmēr ir tracinājuši, un ne tikai IT tēmās, tās pat neskatos.

    #253119
    Crow
    Participant
    #253120
    grisha
    Participant

    BEtoninjam meeneshreizes uznaakushas, bet nu par Apple vareetu diezgan piekrist. Ar PPC paartraukshanu ar beidzaas Apple burviiba.

    PAr Linuxu ar jaa, kam vajag, tie arii uzraksta. NE taadas lietas vien straadaa uz Linux/Unix sisteemaam.

    #253121
    Bekons ar olām
    Participant

    grisha wrote:

    BEtoninjam meeneshreizes uznaakushas

    Un verbālā caureja reizē.

    #253122
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja es gribu kautko skaistu uz ekrāna tad atveru kādu dabas vai kosmosa bildi. Savādāk OS ir domāts lai darbinātu programmas nevis kautkā izskatītos.

    #253123
    Creep
    Participant

    Savā ziņā jāpiekrīt betonam. Domāju, ka es neesmu vienīgais, kas lieto windows classic tēmu. Pēc manām domām par OS dizainu interesējas tikai 10 gadīgi bērni un blondīnes, bet nu ko te daudz, cik cilvēku, tik viedokļu. Ērtums gan ir pavisam cits stāsts, ko te iekšā pīt nevajadzētu.

    #253124
    samurajs
    Participant

    Creep wrote:

    Pēc manām domām par OS dizainu interesējas tikai 10 gadīgi bērni un blondīnes, bet nu ko te daudz, cik cilvēku, tik viedokļu. Ērtums gan ir pavisam cits stāsts, ko te iekšā pīt nevajadzētu.

    Nu bet bērni un blondīnes (blondīņi) ir 95% no Latvidžas populācijas! Tātad to cmuko bling-bling tomēr vajag! 😀

    P.S. Visiem sarkanbaltsarkanas bučas valsts svētkos! Urā! 🙂

    #253125
    Bekons ar olām
    Participant

    macbeton wrote:

    Ja es gribu kautko skaistu uz ekrāna.


    Nav iemesla kautrēties, betoniņ, daudzi to piedzīvo savas attīstības gaitā.

    [img]https://www.behindthehype.com/wp-content/uploads/2009/02/emo1.jpg[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā