Notepad sestdienas diskusija - "quo vadis, daiļdi*sēj?"

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Notepad sestdienas diskusija - "quo vadis, daiļdi*sēj

Post no samurajs » 20 Aug 2011, 11:57

Š odien aizsāku jaunu tradīciju - weekenda diskusiju par aktuāliem tematiem. Protams, diskusijai jāsākas jau rīta pusē, kamēr [s]inter[/s]feisi vēl nav aizlieti :D
Un šodienas tēmas varonis ir mūsu mūžīgais kritiķis msh ar vakardienas spalvaino tekstu, kuru citēju pilnībā:
Un man ir patiess prieks ka noutpada administrācijai ir dažas idejas kā nākotnē sačakarēt noutpada situāciju vēl vairāk. Visa noutpada eksistence ir viena vienīga uz leju ejoša spirāle. Vispirms bija v1, viss bija baigi jauki, pozitīvs starts, tad foksim nebija ko darīt un izdomāja ka kaut ko vajag sačakarēt, uztaisīja v2, stāvēja kādu laiku, tad šis atčaknījās "apkārt visi smirdīgie pokemoniem domātie portāli ir uztaisīti galīgā dir*ā, mums arī tā vajag!", radās v3. Lai nenolaistos apmeklētība, tika ieviesta ielogošanās ar pokemonu akauntu Un tagad izrādās ka dažs labs vēl domā par aktivitātes apkarošanu... Pats saproti ka tā ir latviska parādība, jo tu to atzīsti. Bet esi pārlieku atsēdējies ārzemju forumos, un tāpēc tev tāda slima ideja ir radusies. Es arī regulāri lietoju vienu britu forumu, un tiešām labāk patīk latvijas forumu tauta - piedrāzt par spamu, bet vismaz normālā latvijas forumā VAR izteikties, kamēr tur tajā britu forumiņā kaut ko rakstot es sev vienu laiku iestāstīju ka man ir darīšana ar bērniem - jo rakstot tādā stilā, kādā latvijas forumos ir normāli, tur uzreiz sāks visi pēc kārtas apvainoties... Man, personīgi, vislabāk patīk situācija iekš mūžvecā iauto.lv foruma - tur vienīgais mīnuss ka no īpašnieka vispār nav nekādas aktivitātes, tāpēc arī tas forums gliemeža ātrumā, bet tomēr mirst. Bet savādāk tas forums izskatās tieši tāpat, kā pirms desmit gadiem [nevis kā te, kur pāris gadus atpakaļ bija normāls forums, tagad šausmas], un kaut kādas moderatoru aktivitātes tur praktiski nav. Rezultātā tur ir tāda jauka atmosfēra, jo ir salasījies bariņš daiļdir*ēju , un ņaudētāji - lūpas uzmetēji diezgan fiksi atsijājas - dabiskā izlase - nespēj par sevi pastāvēt, pazūdi! Tātad, pāris vadošie noutpada nelatviski domājošie kadri atkal domā "everything that happens outside latvia is good and everything should be taken as example how it should be in latvia"?
Pamattēma: tātad tāpēc, ka esam latviešu forums, mums būtu jāļauj te uzturēties tikai pārdesmit betonveidīgiem, kamēr visi pārējie dabīgi atlasītos un šausmās aizbēgtu prom? Ziniet, kaut kā nav interesanti uzturēt forumu priekš pārdesmit cilvēkiem vien...
Kas attiecas uz daiļdirsējiem - pēc loģikas visvairāk lamuvārdu un personisku uzbrukumu vajadzētu būt Krievijas portālos - kā nekā tā ir mātesvārdu dzimtene ar vislielāko sortimentu. Bet paskatieties kādu no kvalitatīviem portāliem, piem. http://habrahabr.ru : tur jūs neatradīsiet ne kuj, ne bļ*ģ!

Par to Latvijā daiļdiršana kļuvusi par dzīves normu; kurš vairāk apdirsīs savu tuvāko, tas arī lielāks varonis... Palasiet komentārus lielajos portālos delfi.lv, apollo.lv. tvnet.lv, un jums drīz vien slikti paliks...

Man tāda visai pamatota nojauta, ka lielākie **dritvai kociņ** ir tie, kuri kaut ko spēj vienīgi, paslēpušies ar anonimitātes plīvura. Š ādus cilvēciņus raksturo dažādi kompleksi, iespējams, bērnības traumas, varbūt, ka tie ir absolūti neveiksminieki, kas dzīvē neko nespēj sasniegt. Un tāpēc izgāž savu žulti uz citiem. Ja mēs vienu jauku dienu nomainītu lielāko **dritvai kociņ** anonīmos profila datus pret īsto vārdu-uzvārdu, reālo foto, tālruņa numuru, un adresi, pēc kuras var iet ciemos ar beisbola nūju - kas tad sāktos? Drošvien līdz masveida asinsizliešanai nenonāktu, bet viens otrs iebāztu savu galvu ānusā kā strauss smiltīs, un ilgi vairs internetā nerādītos!


Blakustēma: tātad mūsu tēmas autors ir primitīvists, jo prastāk, jo labāk! Bet pirms Notepad v.1.0 vēl īsu brītiņu pastāvēja http://best.oo.lv. Varbūt tad tas ir msh sapņu forums? :D Diemžēl labāka bilde no tā laika man nav saglabājusies :(
Image

Reklāma portālā, pārmēru socializācija man pašam nepavisam nepatīk; kad kādreiz lasīsiet Samuraja blogu - tur nebūs nekā tāda. Bet tur neko nevar darīt - Vislatvijas portāls nav blogs, lielas lapas uzturēšanai vajadzīgi līdzekļi. Un tā kā mūsu vidū nav oligarhu, jāpelnās vien ar reklāmu.

Par patreizējo versiju V3: man personiski patīk tas, ka maksimāli daudz informācijas var iegūt no index lapas ar minimālu skrollēšanu. Agrāk tā nebija; nedomāju ka gara desa ir labākais variants. Jā, trūkumu te vēl ir milzīgi daudz - pazudusi atsevišķu tēmu lasījumu uzskaite; lai vienmēr zinātu, cik reģistrēto lietotāju mums šobrīd ir, un cik apmeklējuši forumu pēdējās 24h - man bija jāķeras pie hack metodēm :) Tāpat ir milzīgi daudz bugu, tā kā darba netrūkst.

Tagad - par iespējamo nākotni: Manuprāt, Notepad V4 nebūs vispār. Vismaz tādā formā kā patlaban. Ir vēl dažas LV neaizņemtas interneta nišas, kurās plānojam iefiltrēties. Bet par to varu pateikt tikai Windows 8 Milestone stilā: "...shhh, let's not leak our hard work!" :)


Secinājumi: Nedomāju, ka Notepad "eksistence ir viena vienīga uz leju ejoša spirāle". Tā būs, kad mums aptrūksies idejas. Bet pagaidām tas nenotiek, un jaunākās ziņas arī tiek publicētas katru dienu.
Bet tomēr tīri latviskā stila portāls, kur visa vara būs daiļdirsējiem, šeit nebūs. Ne jau no sliktākā mums jāņem piemērs.
Image

User avatar
grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43
Reputācija: 0

Post no grisha » 20 Aug 2011, 12:38

Kameer tiks kontroleeti betonveidiigie, shis te, skjiet vakar, atkal izceelaas ar bezteemu, tikmeer veel ok. Pamataa jau pokemoni aizskrien uz datuvi, arii pluss draugiem.lv, tie nonjem kreejumu pokemonu videe.
Tomeer, Samuraj, iesaaki njaudeetaaju teemu :)

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 20 Aug 2011, 12:44

Ja nu kāds nesaprata par ko ir runa, tad piebildīšu no sevis vēlreiz:

Atceros kā pirms kāda laika (gada? pusotra?) Notepad administrācija (NP) uzsāka nežēlīgu cīņu ar rupeklībām komentāros. Sākumā bija negatīva attieksme pret mūsu rīcību, jo daļa tautas bija pieradusi lasīt un pati rakstīt tekstus tā kā to dara citur LV portālos - jo rupjāk un dzēlīgāk, jo krutāk tak izskatās.
Tomēr pagāja laiks un tauta saprata, ka var komunicēt arī neapvainojot citus. Rupeklības ir samazinājušās no tā laika ievērojami (tā uz aci, teiksim pa 90%).

Š o tēmu pirms dažiem mēnešiem apspriedām adminu tēmā, ir jāķeras klāt nākošajam posmam - beztēmai.
Protams, ir labi izteikties (to mēs nevēlamies apkarot), bet ir jāzina - kur un kad.

Ideja ir tāda - tēmas autors ir primārais savā tēmā. Ja mēs vēlamies viņam palīdzēt, tad atbildam par tēmu, nevis cenšamies iegalvot kaut ko savu. Piemēram, ja kāds taujā pēc problēmas ar vīrusu, tad ir pavisam muļķīgi pateikt, lai uzliek linuxu. Vai tēmas autors prasa palīdzību par linux instalāciju un viņam pasaka, lai liek windows.
Konkrētais gadījums, par ko runā samurajs, ir tas, ka cilvēks ielika sludinājumu, ka vēlas pirkt apples produktu, bet viņam bija jānoklausās morāles par apples negatīvo mārketingu, jādzird [aifona] & [gaifona] pielīdzinājumi, jāklausās par foxi un notepad versijām un vēl sazin ko - bet viņš tikai ielika sludinājumu. Vai tas ir normāli?

Bet neviens neliedz izveidot tēmu "izsakam savas domas par produktu XXX" un tur salasīties visiem viedokļu paudējiem (objektīviem un sibjektīviem). Kur problēma? Bet nejau katrā tēmā paust savu viedokli, kur viņam to nemaz neprasa.
Ja cilvēks vēlas pirkt produktu X, tad tev nav jāmēģina viņu no tā atrunāt vai pierunāt. Bet ja tēmas autors prasīs ieteikumus par izvēli - lūk, te var izpausties.

Dotajā brīdī mēs tam visam izsekot līdzi nevaram, tad jau man visu dienu ir jāsēž un jālasa katrs komentārs - citiem darbiem laiks neatliks.
Tāpēc lūgums mūsu lasītājiem, cienam tēmas autoru (ja ir kāds iemesls, lai necienītu - tad nerakstam labāk neko), citus lasītājus (kuri būs atvērusi tēmu, lai izlasītu par TĒMU nevis ko citu) un NP administrāciju (jo mazāk mums būs jāņem rokās slota, jo vairāk laika būs pievērsties kam citam).
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25
Reputācija: 0

Post no nevertell » 20 Aug 2011, 13:16

Image
You're the moron they built to make me an idiot.

User avatar
Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32
Reputācija: 0

Post no Wuu » 20 Aug 2011, 14:18

Kamēr Latvijā iedzīvotāju skaitā, 90% cilvēku būs neveiksminieku, nekas nemainīsies. Samierinaties ar to, daudz vieglāk tak ir kritizēt un ne sūda nedarīt. Nevar teikt ka man nepatīk kritizēt ( galvenokart sevi), bet esmu pāris lietas ieteicis blociņam un galīgi malā neesmu stāvējis (vismaz man tā škiet, ar tomātiem lūdzu nemetāties).
p.s. pabakstiet ar koku foksi.

Nezinu kāpēc es šito uzrakstīju, lai galīgi bez jēgas posts nebūtu, Ielikšu uoc.lv twwitera linku : http://twitter.com/#!/UocLV sociālās aktivitātes esot baigi modē, tā man sabiedrisko attiecību speciālists teica. Pfu ti...

------
[Wuu - http://twitter.com/#!/UocLV - sarkanā daļa nav vajadzīga. Adresi uz savu twitter kontu vari norādīt šādi: http://twitter.com/UocLV (vari ielikt kaut vai sev parakstā)
/edit by shady/]
Image

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25
Reputācija: 0

Post no nevertell » 20 Aug 2011, 14:39

Bet MSH jau nav no latvijas, viņš ir aizgājis laimi meklēt ārvalstīs. Vismaz viņš grib, lai mēs tā domājam.

Man šķiet jūs visi pārāk daudz ņemiet pierē viņus, tas viņam ļoti patīk.
You're the moron they built to make me an idiot.

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 20 Aug 2011, 14:42

Paldies samuraj :D :D

Vispār, es gan neesmu lietojis [diezgan uzkrītošu iemeslu dēļ], bet es esmu vēl no šī viedokļa dzirdējis ļoti labus vārdus par bmwpower.lv - ka tur īpašnieka aktivitātes + foruma brīvības dēļ viss notiekot ļoti jauki un bez kaut kādu moderu iejaukšanās viss spams nostājas savās vietās. Audi stiliņu, kur viss ir savādāk, es gan esmu lietojis - tur īpašnieku interesē tikai sabāzt pēc iespējas vairāk reklāmas un sekot līdzi jaunākajām vizuālajām tendencēm [neizklausās nedaudz pazīstami? :) ] + uz čomošanās pamata sadoti acc moderiem = lēnām mirstošs forums, kura tautas līmenis pazeminās. Kopš tur sākumlapa pārstāja darboties :D [jaunāko tofiku saraksts nemainās], esmu tur bijis tikai dažas reizes.
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 20 Aug 2011, 14:43

Tu mazliet sajauci, es esmu no latvijas, tikai šobrīd, līdz 24. datumam neatrodos latvijā :) Un ko tas maina?
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Reputācija: 0
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 20 Aug 2011, 16:36

Man besī, kad kropļi topikā par pārlūkprogrammu A, iedirš, ka labāk ir B vai C, līdzīgi par OS. Pats arī kādreiz tā darīju. Arī piekrītu, ka tajā 3G un 3GS topikā vairāk kā puse komentāru bija lieki. Sen neesmu taisījis jaunus pavedienus te, bet pārdošanas tofikiem laba funkcija būtu autora tiesības slēgt tofiku (tiešām neatceros vai te tādas nav)

Jaunā troļļu paaudze izceļas ar disbalansu, msh dročī uz melnbaltu TV + RG 59, jonjs ar naivismu, lai gan būtu negodīgi viņu pievienot troļļiem dēļ postos mītošā pozitīvisma, sisadmins bija vnk dolboebs. Vecā skola ar nc, d_l,kūmiņu ir neaizsniedzami standarti jaunajiem censoņiem

ā nu vēl makbetons, kurš tā arī nomirs nevainīgs

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 20 Aug 2011, 18:09

Kojāni :D :D :D Kā es izrēcos gan par manis, gan betona aprakstu... :D Par pārējajiem neņemos spriest. Un uz veciem dzelžiem vari dročīt pats :D

Tofika slēgšanas funkcija, kuru pokemonos var novērot, ir diezgan **dritvai kociņ** lieta. Piemēram, uzdod kāds jautājumu, daži citi muļķi ieraksta kaut kādas muļķības, tofika autors nonāk pie līka secinājuma un kā idiots to tofiku aizver un neko tur vairs pateikt nevar... Nu labi, tajā grupā, kur es esmu admins, es tādus tofikus šādos gadījumos atveru :D Pretējais variants - ja man ir kāda problēma un es te sameklēju kādu tofiku ar līdzīgu problēmu un to varu paturpināt, tā vietā lai ceptu jaunu tofiku, jo laikam te tomēr nav kojāniskā fīča aizslēgt tofiku bezjēgā.
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

Evol
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 48
Pievienojies: 07 Jūn 2011, 17:46
Reputācija: 0

Post no Evol » 20 Aug 2011, 18:21

Varbūt nav par tēmu,bet manuprāt Noutpads laikam ir vienīga vieta kurā ir inteliģenti cilvēki,un+/- uzdod/atbild par tēmu,nevis lieki troļļo par kautkādu sviestu,kā tas sastopams ''botā'',kur 70% ir jauniešu,kas ir neizglītoti.Pats esmu jaunietis,konkursa ietvaros iesūtiju divus rakstus,bet piedodiet atvainojiet-tur vienkārši tevi noliek.''O tur trollis iesūtīja rakstu,tas ir slikti,ai kā man tagad kājas nokritīs''.Varbūt vēl nēesmu tik attīstīts lai rakstītu rakstus par IT (pašam tūlīt būs 15,gribiet ticiet-gribiet neticiet),bet mani patiešām interesē tādi loriņi kā viedtālruņi,jaunākie procesori un citas lietas.Arī šeit,pāris mēnešos,kopš šeit uzturos,ir manīti daži atsevišķi gadījumi,kurus nu nevar pieskaitīt pie audzinātiem cilvēkiem,bet to šeit ir stipri mazāk nekā citos LV IT saitos.
Kopumā gribēju pateikt to,ka šeit vajag turpināt kautkādā veidā ''apspiest'' troļļus,kuri pirž ne pa tēmu.Ja nav ko teikt-nesaki,ja ir-tad palīdzi cilvēkam,kurš tev kautko jautā.

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 20 Aug 2011, 18:54

Par notepadu kā tādu:

Vai vismaz kāds no tiem **dritvai kociņ**, kas mani ir piesaucis "ar sliktu", vispār zin, cik izmaksā izveidot kvalitatīvu portālu, attīstīt to un uzturēt? Domāju ka nē, reāli es to visu daru ( + samurajs un shady, un palīgi ), pa brīvo laiku, lai attīstītu notepadu to tā, kā es to māku, varu, un kā būtu labāk "vairumam lietotāju", par to es nesaņemu neko, tā pat kā samurajs un citi, kas aktīvi iesaistās notepad dzīvē. Te atnāk pāris kretīni, un sāk kaut ko zākāt:

Piemērs: Eu foksi, uzliec zilu krāsu, nevaru izturēt, kož acīs, vajadzētu izteikties tā: Manuprāt piem jaunākais forumā linki ir par gaišu, varbūt labāk būtu uzlikt tumšākus, citiem un protams arī man, patiktos daudz labāk.

Visa pamatā ir attieksme pret cilvēku, ja man kāds **dritvai kociņ** virsū, es to pašu darīšu pretī, tie kuri normāli palūdz, palīdz ar tiem problēmu nav, un pie tuvākās izdevības cenšos ko darīt, skatīt lietas labā.

Nākošais, nu nevaram mēs izpatikt X tukstošiem lietotāju, apmeklētāju, vienam nepatiks tas, otram nepatiks tas, atbilde, brīva griba, rīcība, gribi lieto - gribi nelieto. Citiem patik nix, citiem win, who cares, katrs lieto to, ko viņš grib. Š adiem cilvēkiem nedz es, nedz notepads neizpatiks un nedziedās pēc stabules, tā tas šeit nenotiks.

Kas attiecās uz pašu V3.

1. Š is viss ir +/- mans roku darbs, ja neskaita veco pamatbāzi phpbb, kur labi ja ir palikusi tikai html, php MVC struktūra.
2. Š i ir mana ideja, gan sākumlapa, portāls, foruma skati, tēmu skati, utt... reāli notepads nav kopēts, klonēts kā tas notiek ar vairumu forumu, kur reāli atšķirās lietotāju skaits, nosaukums, logo un krāsas - man tādu lapu nevajag.

3. Idejas vēl ir daudz, no v2 laikiem es soliju notepadu funkcionālāku, nevis blin blingāku. Š ī nav glezna, ko piekārt sev mājas pie sienas un priecāties par to, sagaidot saulrietu un malkojot "glāzi" vīna.

4. Reklāmas, reklāmas atsedz izdevumus, kas ir saistīti ar portāla uzturēšanu, mēs nepelnam tukstošus, pat ne 100 latu mēnesī no reklāmām. Kad to "KÄ€DS SÄ€KS SAPRAST".

5. Mēs neesam nevienam pārdevušies, kā to izdarīja mūsu konkurenti - var teikt mēs strādājam Jums, notepad lietotāji.

6. Arī pēc 2 - 5 gadiem te valdīs Samurajs, Fox un Shady + palīgi kas būs pa šo laiku pieteikušies, so ja kādam šāds salikums nepatik, varam nenākt un nelasīt, nediskutēt.

Laikam pateicu visu, kas uz sitienu bija sākāms.

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 20 Aug 2011, 19:05

Es personīgi forumus izmantoju kā laika nosišanas līdzekli, un vēl audī stiliņā es agrāk kontaktējos ar vienu speciālistu un dažus līdzīgi domājošos sameklēju un ciešāk sakontaktēju. Savādāk nekā, tās nedaudzās reizes, kad es pats esmu uzcepis kādu tofiku, uzdoto jautājumu es vienmēr esmu vai nu atradis kaut kur citur, vai arī tas ir palicis neatbildēts. Kā sacīt jāsaka, sēdi, skaties, krāj zināšanas [tajos forumos, kur postos tādas mēdz pavīdēt] bet jautāt neko nav jēgas... Nu labi, mani jautājumi ir virs vidējā lāmera līmeņa, uz kuriem atbildi zina puse pasaules...
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no aoma » 20 Aug 2011, 19:27

Nē, nepiekrītu.
Arī stulbu sludinājumu iesniedzēji ir jāaudzina.

Nav naudas, vai tās ir maz? Pērc golfu vai citu lētuci. Derēs jebkurš lietots sakarīgs auto.

Naudā peldies un nezini kur to likt? Š…em poršu, ferrari, lexu, da jebko, kas liekas simpātisks.

Bet ja naudas tomēr nav, un statusam pirkt kaut kādu sarūsējušu bundžu, tikai tāpēc, lai neatpaliktu no līdzcensoņiem? Vienkārši smieklīgi. Nu ir, ir, tolka šādiem agresīvā mārketinga samaitātiem tipiņiem smadzenes iegrozīt daudzmaz pareizā virzienā.
Pat ja rezultāts būs tikai 0,001%, pasaule vienalga būs ieguvusi.

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 20 Aug 2011, 20:01

Mēģināšu paskaidrot savādāk...

Ja kāds vēlas pirkt ziloņa mēslus par 10ls/kg, tad viņam ir tiesības to darīt. Un nav jācenšas ieskaidrot, ka kaķa un suņa mēsli sanāks lētāk, vai arī tie labāk ož.. Kādēļ ziloņa mēslu pircējam vai lasītājam, kurš atvēris tēmu par ziloņa mēsliem, ir jālasa n-tie komentāri par kaķa un suņa mēsliem? Bet viņiem interesē tikai ziloņa!

BET, ja tēmas autors jautā - kurus mēslus ieteiksiet? Tad varēsiet ieteikt ne tikai kaķa un suņa, kaut vai zaķa spiras!

[Protams, šie jau ir noteikumi ar intelektuālu akcentu. Te nevar pateikt, ja pateiksi sliktu vārdu - dabūsi ar nūju! Te ir jādomā un jāuztver tēma kontekstā, loģiski. Š eit nevar tā definēt noteikumus. Jo kādi īpaši jautājumi var palīdzēt izprast situāciju un rast palīdzību. Tas vienkārši ir jāsaprot. Arī betons nesaprot - kāpēc nedrīkst lamāties... Un arī tu, AOMA, neesi tas kungs (lai arī cik zinošs nebūtu), lai zinātu katra lietotāja vajadzības un vēlmes pēc saviem subjektīviem uzskatiem]

Vēl vienkāršāk nemācēju paskaidrot...
Last edited by shady on 20 Aug 2011, 20:59, edited 1 time in total.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25
Reputācija: 0

Post no nevertell » 20 Aug 2011, 20:59

Un tu mums esi trafalgāras gudrais ?
You're the moron they built to make me an idiot.

User avatar
Nitro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 486
Pievienojies: 10 Mar 2007, 00:41
Reputācija: 0

Post no Nitro » 20 Aug 2011, 21:28

Ar tādu attieksmi tev jāpiesakās par notepad vecāko lietotāju. Varēsi labot pa labi un pa kreisi. ;)
Not this **** again...
Sargājiet sevi paši tad arī Dievs jums nepalīdzēs.

Deriksx
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 271
Pievienojies: 15 Dec 2010, 03:20
Reputācija: 0
Atrodas: Lv

Post no Deriksx » 20 Aug 2011, 22:42

A kuru tas uztrauc ja nepatik laimigu tacinu.
Kurs idio s vispar var salidzinat datuvi ar boot limenis nesalidzinams tur cinas ra idiotiem un nelauj visus nosaukt no serijas nepareiza instlacija , likas rokas , **dritvai kociņ** , samaksa kadam.
Sausais atlikums tak tieciet vienreiz vala no tiem **dritvai kociņ** iem un miers fokxsi tas tak nau nekads zaudejums ,ilgtrmina tocna nebus.
Taka visiem kam patik nosaukt visus par losiem dauniem uz citiem portaliemllaimigu tacinu.
P.S izradas ka garumzimes neatradas portativajam , salabosu,sorry.

User avatar
zemith
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 105
Pievienojies: 06 Aug 2010, 21:57
Reputācija: 0

Post no zemith » 20 Aug 2011, 22:42

Pareizs virziens būtu tāds, kādu tu sludini? Nekas, gan jau dzīve tevi izmācīs, ja vēl neesi izpratis šādas lietas.

Es tiešām neizprotu, Aoma, kādēļ tu domā, ka visi grib iepirkt Iphone tikai dēļ zīmola vai zīmēšanās? Mani vada tikai un vienīgi interese, kas tad tur tāds ir(tur pieder arī tā paspēlēšanās ar OS n šit). Nemaz nedomāju, ka iepirkt Iphone 3G būtu kruti, celtu statusu vai pagarinātu kules garumu. Es pat lāga nespēju iedomāties nevienu telefonu, kas to spētu darīt, ja vien neskaita tos ar dimantiem apstrādātos brīnumus.

Man gan apnīk jau strīdēties ar aprobežotiem un kompleksainiem vīriem.

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 21 Aug 2011, 00:52

Tāpēc ka tā arī ir. Lai tikai pamēģinātu lietu, kas maksā dārgāk par piečuku, visi man zināmie cilvēki, kas draudzējas ar galvu, šo lietu aizņemas vai arī izmēģina īpašnieka klātbūtnē. Tev tikmēr tā jocīgi "gribu pamēģināt gaifonu, bet ja nepatiks, sviedīšu ārā pa logu, tapēc ne dārgāku par 100 ls, jo 400 ls pa logu izmest negribu" :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13
Reputācija: 0

Post no Evers » 21 Aug 2011, 00:58

....
Last edited by Evers on 21 Aug 2011, 08:08, edited 1 time in total.

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Post no Jaunzems » 21 Aug 2011, 01:09

Jo, vecīt, ar dažu minūšu aptaustīšanu nepietiek. Lai saprastu, vai ierīce ir laba vai nav, ir mazliet jāpalieto vai jāklausās citu, kuri jau lieto, iespaidi.
Tas būtu tas pats, kas teikt - paskatījos uz mašīnu, tātad laba, pirkšu, sēdēšu un braukšu. Normāli cilvēki paņem arī testa braucienu.

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 21 Aug 2011, 01:44

Bet par ko iet runa? Vai tad grūti uz kādu dienu aizņemties?
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Reputācija: 0
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 21 Aug 2011, 04:24

Nopirku 36 gadus vecu jipošku šosejas sporta velo, tehniskais stāvoklis - būs ideāls (palika tik klaņu gultņus nomainīt). Ja vēl par telefoniem varētu pakakāt, tad piemērs ar mašīnām ir kuiņa :> Es labāk braukšu ar sajātu žurku, nevis sēdīšos pie stūres japāņu mikrobam

BOFH
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 145
Pievienojies: 01 Aug 2010, 12:59
Reputācija: 0

Post no BOFH » 21 Aug 2011, 09:07

Cik es te lasu, tieši lameri ir tie lielie brēcēji, uzstājot par gudrāku kadru banošanu. Skauž laikam.
Neatceros nevienu pamācošu foruma ierakstu no šiem Kroniem, Amomiem, grishiem, Woo un nevertelliem. Taču tieši tie ir tie brēcēji un **dritvai kociņ**, kuri grib, lai bano reto kurš kautko pareizu iesaka.
Ar tādu caurdirsas domāšanu tiešām šis forums pārvērtīsies smieklīgā "aklais kurlo ved" pasākumā.
Ja "moderiem" vel nav skaidrs, tad uzdodiet paši sev jautājumu - kapēc šeit ir tik maz specu?
Varbūt tapēc ka tiem šķiet bezcerīgi šeit kautko ieteikt?

BOFH
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 145
Pievienojies: 01 Aug 2010, 12:59
Reputācija: 0

Post no BOFH » 21 Aug 2011, 09:31

Ja tu garumzīmes nespēj ieviest tad ko tu vispār te nīdi? Tieši tu esi no tiem kurš visvairāk iegūtu no sava kompīša, ja samaksātu datorspecam.

User avatar
Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32
Reputācija: 0

Post no Wuu » 21 Aug 2011, 09:59

Tu esi bezcerīgs ar savu "kautko", garumzīmju speciālists atradies. (facepalm)
Image

User avatar
shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 01:27
Reputācija: 0

Post no shadowmen » 21 Aug 2011, 10:13

Vot palasot šitādas tēmas pilnīgi gribas vemt...
Nu nevajag vairs pat tvnet komentārus lasīt,ienāc notepad un paskat,samuraja veidota tēma,kas bija lemta šādiem vēmienu plūdieniem.....
Notepad pietrūkst viena lieta-pāris labi admini,kuriem ir laika sēdēt un lasīt notepad tēmas,un kuri ir kāri uz banošanu,tādus msh(msn?dēļ viņa tēmu taisīt?fuuij...) banot neskatoties (un vēl varētu skaitīt ap 100 lietotājvārdiem)...

Pēdējā laikā sāk likties,ka troļi,kas nāk no draugiem.lv prot ievērot pieklājību,bet lielākā problēma ir ar ķipa ''pieredzējušajiem'' notepad lietotājiem...nezinu Japānas radiācija atnākusi līdz Latvijai vai arī vispārējais politiskais līmenis liek uzvesties **dritvai kociņ**,bet pēdējos mēnešos jau vairāki kādreizējie ''normālie'' notepad lietotāji ir sasnieguši ''kulmināciju''(un protams,ka negatīvā izpausmē).....

Arvien retāk gribas(un ir kas sakarīgs) lasīt notepad forumu,kādreiz bija savādāk,un tur ir vainojami vecie lietotāji,ne jaunie....skumji.
Whiskey for my men, beer for my horses!

BOFH
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 145
Pievienojies: 01 Aug 2010, 12:59
Reputācija: 0

Post no BOFH » 21 Aug 2011, 10:34

Kāda tur pieklājība? Kur tu saskati pieklājību **dritvai kociņ** jautājumā? Tā jau tieši ir necieņa pret tiem pie kā tas **dritvai kociņ** vēršas pēc palīdzības? Neprot linkus ielikt, pat detaļu apzīmējumus. Ienāk un kautko iepļūta. Es uzreiz pēc tāda jautājuma saprotu, ka tādam neko palīdzēt nevar, tāds var tikai samaksāt kādam kas prot. Bet te uzreiz ir padsmit brēcēji pret mani, taču paši neko neiesaka. Tie jau ir to troļļi! Ne jau es ar pareizo risinājumu!
Vot kad šo dabūsiet iekšā savās mazdarbīgajās smadzenēs - paliks labāk.

P.S. Ļoti noderīgs un pieklājīgs forums - pajauta.lv Izskatās ka šis tiecas uz to pusi.

Deriksx
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 271
Pievienojies: 15 Dec 2010, 03:20
Reputācija: 0
Atrodas: Lv

Post no Deriksx » 21 Aug 2011, 10:51

Bofh,ir 2 kompji galda garumzīmes ir ,portatīvajam nav uzliktas un liela vajadzība nav,pats vien viņas liku,kārtējais ieteikums līkas rokas līkas kājas samaksā kādam,klauns tāds

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 21 Aug 2011, 11:39

Notepad.lv Beta vai Alfa kurā apgrozījās ap pārdesmit cilvēkiem.... Rekur lielāks skrīns saglabājies kā samurajam....

Image
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 21 Aug 2011, 11:51

shadowmen - Pieņemu, ka kolēģis samurajs vēlējās ne tikai publiski nokaunināt msh, bet lielākoties darīt zināmu NP nostāju uz bezjēdzīgu spamu. Tāds kā publisks brīdinājums, lai to izlasītu un apdomātu regulārie lasītāji.

Toties NP administrācija ir diezgan pozitīva ar brīvu uztveri. Ja kāds vēlas paspamot, tad lai izveido tādu tēmu un tur to dara. Lai plēšas un slāna viens otru (tikai bez rupjībām, jo tad iemaisīsies NP). Bet lai to nedara katrā tēmā, kur to nemaz nevajag. Piemēram, ja tev riebjas apple, tad izveido šādu tēmu un izsaki savu sāpi, ja kāds vēlēsies, tad tev piebalsos vai oponēs. Bet nejau katrā tēmā, kur tiek pieminēta apple, tiek izliets žults gan uz appli, gan citiem lietotājiem.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 21 Aug 2011, 12:00

1. Tas nav forums bet gan Q/A dēlis.
2. Tas pieder SIA "Draugiem", līdz ar to tas visu izsaka, gan par attīstīšanu, gan par visu pārējo.

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 21 Aug 2011, 12:01

Hehe.. šitos vsp. nesaprotu. :) :D Tādi apple nodirsēji nav labāki par tiem, kurus viņi noliek... ābolzombijiem utt... :] Tik pat apsēsti un slimi. Nez, man nav kkāds brends pa kuru es tik ļoti fanotu, lai savu godu pazeminātu uz -100.

Esmu vai nu pārāk pelēks, vai parasts, bet strādāju gan uz Win, gan administrēju Linux, gan pabakstos pa Apple produktiem. Ja kādam no pieminētajiem ir kāds mīnuss, tad par to paburkšķu, bet visā pilnībā viss oki... :)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 21 Aug 2011, 12:44

Kas Tev pret Japāņu mašīnām? :D Kārtējo reizi neaptaustījis, un pat tuvumā nepastāvējis lej sviestu . . . :D

Diagnozi labāk nenosaukt :]
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13
Reputācija: 0

Post no Evers » 21 Aug 2011, 13:31

+1 Aldim,

Don't touch those sweet japanese high rev bithes! Saskumsi, kad šķietami nevainīga hondiņa ar mazāku motoru izpuļķēs tavu bembuku gan uz strīpas gan degvielas ekonomijā. :D Man ir vācu auto, un kā pieņemts, būtu jāslavē viņš, taču nē ... mana sirds pieder japāņu autobūves garadarbiem. Bet vispār plānoju iegādāties traktoru - visatbilstošākais transporta līdzeklis Latvijas ceļiem. :)
Last edited by Evers on 21 Aug 2011, 13:59, edited 3 times in total.

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Post no Jaunzems » 21 Aug 2011, 13:54

Oi oi oi, tikai necel augšā veco automašīnu tēmu.
Es drošāk jūtos mūsdienīgā gaisa spilvenu ielenkumā, nevis ar iespēju tapt iespiests cietos, un, kazi, varbūt remontētos, bleķos. Kad esi pārdzīvojis avāriju, drošības reitings ir pirmais parametrs, ko skaties, pērkot jaunu mašīnu.

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 21 Aug 2011, 14:10

Paldies, Aldi! Eh, nostaļģija, te vēl ķirzaks tikko pieteicies kā 71. lietotājs :D

Bet šis nav pats pirmais Notepad logo, bet gan otrais. Tas sākotnējais zilais ar peli ļoti ātri pazuda, pat labākas ekrānbildes nekur nav.
Image

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 21 Aug 2011, 14:25

Viss skaidrs ar tevi - tu esi mazs punduris [max 1.70] kam patīk darboties ar fleksi, metināmo aparātu, drāšu birsti utt ;) :D :D Man it kā teorētiski arī patīk civiks - tikai tāda problēma ka viņš ir galīgi nelietojams :( - salonā maz vietas [tas laikam lielākajai hondu daļai raksturīgs], atrodas no zemes briesmīgi zemu ka pat grūti izkāpt, priekšas bezpiedziņa [kopā ar smieklīgo augstumu bail pat iedomāties kā ar viņu pa ziemu var pabraukt], zem haubes kaut kādi nemotori bez griezes momenta, un kā jau visi šķībaču širpotrebi, taisīti priekš desmit gadiem ar visām no tā izrietošajām sekām - pat tagadējajām vācu misenēm nebūs 15 gadu vecumā caurumi tādās atklātās vietās, kur 15 gadus veciem šķībačiem...
P.N. Priekš ekonomijas ir gāze, nevis 1.2 vai 1.3 nemotoriņš, kurš brīdī, kad tam padod lielāku slodzi, sāk negausīgi strebt zupu. Es tā arī vēl neesmu redzējis civiku ar to slaveno 1.6 dohc vtec, jo 1.6 tak hondistiem skaitās milzīgs motors no kura jāizvairās.... :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 21 Aug 2011, 14:39

Jēga no tiem gaisa spilveniem ja tu nelido uz kādu divīti? Josta tevi tāpat saturēs. Toties tie spilveni 1) apgrūtina mašīnas remontēšanu 2) ir vēl viena lieta kam noplīst - cik nav redzētas mašīnas ar degošu spilvenu lampiņu spidometrā :) 3) garantēta darbība viņiem ir līdz desmit gadu vecumam 4) a ko tad, ja gadās neliela avārija, kas ir visticamākā? Parastai mašīnai neko, bet spilvenotai mašīnai vēl gan jau tie izšausies lai pie remonta klāt nāktu stūre, priekšējais panelis, priekšējais stikls un vēl šis tas. Pietiekami daudz tādu ironisku avāriju gadījies redzēt, kur spilvenu izšaušanās sekas izmaksā dārgāk nekā paša sitiena nodarītais. Par dzelžiem es pa pusei piekrītu - mašīnu ar mainītu jumtu diez vai pirktu. Savādāk neredzu problēmu. Normāli piemetināts lanžerona gabals vai pakaļas spārns nebūs neizturīgāks par oriģinālo gabalu - bet izvilkts gan.
P.N. Man manu A80 pēc tam, kad es ar vienu priekšas stūri ielikos vienam citam A80 pakaļā ar kaut kādu 30 kmph starpību, atgriezt to pirmsavārijas stāvoklī [ja neskaita bik apbrucinātu krāsu] izmaksāja nepilnus 15 ls. Cik tev tavējo būtu pēc sitiena pa buferi un lukturiem, pat ja pieņemam ka spilveni neižsautos? :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
piwchix
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 341
Pievienojies: 20 Aug 2010, 13:35
Reputācija: 0

Post no piwchix » 21 Aug 2011, 14:42

Nez, mans ieteikums būtu tāds - beztēmas troļļošana: 2dienas bans, pa divām dienām šī tēma jau būs zaudējusi savu aktualitāti.

Un msh, ko tad tu šeit dari, ja tā v3 ir tik slikta, visi apmeklētāji/lietotāji ir pilnīgi muļķi (nu bet saprotams izņemot tevi, kam vienmēr un visur ir vispareizākais/labākais/THE ONLY ONE POSSIBLE viedoklis), un administrācija ir vispār bez vārdiem. Tač brien neatskatoties uz saviem pieminētajiem forumiem un troļļojies savējo vidū cik uziet. Un tici vai nē, šeit tevis NEVIENAM nepietrūks, un tu jau arī neesi nevienam vajadzīgs, jo esi tikai viens mazs puņķutapa, kas savā nožēlojamā dzīvē nav neko sasniedzis un neko arī nesasniegs. Face the truth.
01000010 01101001 01101010 01100001 00100000 01110110 11000100 10010011 01110010 01110100 01110011 00100000 01110000 11000101 10101011 01101100 11000100 10010011 01110100 01101001 01100101 01110011 00111111

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 21 Aug 2011, 14:44

Tu gadījumā neesi noutpada nelabvēlis, mister pareizais? Visur, kur šādi "pāris labi admini" darbojas, tur arī apmeklētība brauc uz leju. Ja nu vienīgi kāds bērniem vai pensionāriem domāts forums ir izņēmums... :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Post no Jaunzems » 21 Aug 2011, 14:49

Lai spilveni izšautos, vajag pietiekami lielu spēku, un tad arī priekša vai sāni būs sasisti. Kā manā gadījumā - http://s1.i1.picplzthumbs.com/upload/im ... c_wmeg.jpg . Esmu pārdzīvojis arī avāriju, kurā ir bijis frontālais trieciens un divi kūleņi. Spilveni izglāba dzīvību (protams, arī josta, kurai bija galvenā loma). Drošāka sajūta braucot, kad ir, protams, tas neatbrīvo no atbildības ievērot ātruma ierobežojumus, CSN un braukšanas kultūru.
Vai tu, kurš taupa uz remonta izmaksām, vai tu taupības nolūkos arī izmantotu lēto Maksimas izpletni, lecot no lidmašīnas, jo tā esot lētāk?

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Post no Jaunzems » 21 Aug 2011, 14:52

Shadowmen vispār ir trollis, kura pozīcija ir neskaidra - vienā topikā viena doma, otrā - otra. Ja vien viņam vispār ražotājs ir iekļāvis domāšānas servisu...

User avatar
Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13
Reputācija: 0

Post no Evers » 21 Aug 2011, 15:00

1.80 :) Par vājākajām un lempīgajām mājsaimnieču japoškām piekritīšu, sapņoju par kautko nopietnāku, un tas, ka japoškas Latvijas ceļiem ir nepiemērotākas par fričiem, tas arī ir fakts. Kamēr dzīvoju te, pieturēšos pie friču markas.

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 21 Aug 2011, 16:06

Ļauj es minēšu - Nissan Skyline R34/Toyota Supra/Honda NSX? :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 21 Aug 2011, 16:14

Nē nu bagāts dara kā grib, nabags kā var. Es trīs reizes esmu kaut kur ar nelielu ātrumu ielicies - vienu reizi dienā pēc vadītāja apliecības saņemšanas nolohojos un ielikos ar muteres golfmašīnu biezos krūmos ar kaut kādiem 40 kmph, tā viena reize ar manu A80, un vienu reizi ar darba busu pie krusta stāvošam mersim pakaļā. Visas reizes varēju priecāties par normāli uztaisītajām mašīnām un visas reizes no notikuma vietas varēja aizbraukt - tur tas krūmu atgadījums vispār neskaitās. Ja nu tiešām sanāks kaut kas tāds kā tev, padomāšu par kādu no veco volvo katafalku iepirkšanu :D
Man patika viens labs piemēŠ—s par gaisa spilveniem - cilvēks kaut kur, nezinu kur, kaut kādā zemā objektā ar C4 A6 ielikās. Sasists buferis un mazliet aplocīti lanžeronu gali. Bet tur bija spilvenu devēji, rezultātā vēl tie izšāvās. Man kaut kā liekas ka buferis un bleķus iztaisnot bija lētāk nekā izlabot gaisa spilvenu izstrādāto postu... :(
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 21 Aug 2011, 16:29

Noliec taču to savu svētdienas lāpu, savādāk pārāk daudz muļķības raksti :D
Kaut kā taču laiks ir jānosit. Spēles mani diez ko neaizrauj, un gribas arī pasēdēt kādā latviešu IT forumā, ko tu padarīsi ka galvenā starpība starp tiem ir palikusi tikai administrācijas sejas un nedaudz tās attieksme... Kur es kaut ko esmu minējis par tēmu "visi apmeklētāji/lietotāji ir pilnīgi muļķi"? :D
Neesmu ne "mazs", ne "puņķutapa". Pārējajam piekrītu, bet tas ir cits, garš stāsts, kuru var noīsināt uz četriem vārdiem "man viss ir **dritvai kociņ**". Vai esi laimīgs?
P.N. Cilvēki, kuri mani personīgi pazīst pamatā par mani saka tikai labu. Izņēmums ir tāda pastulbāka ļautiņu kategorija, kuriem patīk par viskautko ņirgt un kuriem katra nedēļas nogale ir kodiens, kaut gan arī tiem reizēm nākas meklēt manu palīdzību.
P.P.N. Ir kaut kā pārāk daudz "normālo" cilvēku, kuri "sasniedz savus mērķus", bet ar kuriem nav iespējams nekādīgi padiskutēt, jo viņi nespēj paskatīties uz lietām no otras puses. Es tāpēc speciāli turos par gabalu no pāris forumiem, kur ir organizēta masa tādu personu, jo nav pārāk patīkami tādos sēdēt. Tu gadījumā neesi viens no viņiem?
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

ID
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 44
Pievienojies: 07 Feb 2011, 00:13
Reputācija: 0

Post no ID » 21 Aug 2011, 16:39


User avatar
Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13
Reputācija: 0

Post no Evers » 21 Aug 2011, 18:06

r34 protams ir leģenda ko daudzi gribētu redzēt savā garāžā, bet tādos mākoņos gan es nedzīvoju. :D Dodu priekšroku kam reālākam - Civic Type R sedans - piemērota gan priekš ikdienas lietošanas, gan gadījumiem kad kājai pieauguši daži liekie kilogrami. Protams, Latvijas "lieliskie" ceļi un "ģeniālais" paņēmiens cīņai ar ziemu - sāls, šāda auto pirkšanu, dzīvojot šeit, padara par grēku. Tikai māc šaubas vai Eiropas tirgum type r sedans vispār ir pieejams (ar stūri kreisā pusē), Eiropas hečbeks ir šausmīgi kroplīgs, kuru varbūt varētu izglābt kāds veiksmīgs bodykits.

Pievienot atbildi

Return to “Foruma Jaunumi un Lietošana”