Kurš Latvijas IT portāls patreiz perspektīvākais? Part 2

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Kurš Latvijas IT portāls patreiz perspektīvākais? Part 2

Post no samurajs » 26 Mai 2010, 21:49

Turpinājums no https://notepad.lv/6631/kurs-latvija ... ktivakais/ , ja kāds vēl grib izteikties.
Last edited by samurajs on 27 Mai 2010, 12:06, edited 1 time in total.
Image

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1617
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Reputācija: 1
Atrodas: Liepāja

Post no Loading » 27 Mai 2010, 06:37

Ar lielu muti ir daudzi cilvēki, žēl ka to darītāju ir tikai dažu....

Blakius
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 91
Pievienojies: 13 Jan 2010, 03:15

Post no Blakius » 27 Mai 2010, 10:07

eeh, ja nu par gānīšanu- notepadā ir viens adminis(nesaukšu vārdā, lai neciestu no iespējamām vardarbības izpausmēm :D ) kurš linkā kā aktīvo daļu, pie beigām piemet komatu- attiecīgi padarot linku nestrādājošu, nākas ar ročelēm padzēst. It kā sīkums, bet tomēr :lala:
Uzmanās, esmu dabūjis akmeni

Wallaby
E-žurnālists
Atbildes: 199
Pievienojies: 27 Apr 2009, 16:40
Atrodas: Ogre

Post no Wallaby » 27 Mai 2010, 10:23

Hmm, Boota cienīgā stilā zem pirmā posta jau ir reklāma...
Kā tur bija, par katru klikšķi tagad nāks nejēgā piķis? Pa bišķi, pa bišķi, skat - kaut kas jau sanāk... ak tika teikts par to, ka reklāmas nebūs? Nu sorry, tā jau īsti pat reklāma neskaitās, tā tikai - dažas teksta rindiņas...
_____________________________ Moddings.lv

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 27 Mai 2010, 12:11

Blakius: paldies par aizrādījumu par to linku; tādas lietas gan labāk ar PM. No manas puses kādreiz bijušas represijas? Hm, tas ir kas jauns.

Wallaby: Aizver muti! Ja tavā sigā ir 2 reklāmas jūzerbāri - tas nekas? Bet ja lapā ir mazliet reklāmas - tas pie lielā zvana jākarina?
Reklāma ir bijusi un būs visur. Svarīgs ir tikai viens - lai tā nesāk traucēt normālai lapas funkcionalitātei.
Image

Wallaby
E-žurnālists

Post no Wallaby » 27 Mai 2010, 12:22

Aizver muti? Cik es saprotu, tā ir www.notepad.lv oficiālā nostāja pret jebkuru lietotāju? Jo es neesmu teicis nevienu rupju vārdu.

Normāli, vienkārši tā "Aizver muti!" no saita administrācijas par vienkāršu piezīmi... Jeb tas ir šīs lapeles pamatmērķis (pelnīt naudu), tādēļ līdzko kāds par to ierunājas, visi tiek momentāli apklusināti, ar jebkādiem līdzekļiem...

P.S. Es noņēmu userbārus - man viņi bija vairāk smukumam un informācijai. Atšķirībā no citiem, kuriem acīmredzot reklāma ir galvenais stimuls, kas vienkārši tiek maskēts ar skaistiem vārdiem par attīstību, entuziasmu, izglītošanu, utt.

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 27 Mai 2010, 12:24

samurajs wrote:Reklāma ir bijusi un būs visur.
Nezinu es neredzu. Sen vis nobloķēts!
Vairāk nevis tāpēc ka reklāmas kaitinātu, bet vairāk tracina to izvietojums. Cerams v3 to izlabos un atradīs piemērotāku izvietojumu.
Image

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 27 Mai 2010, 12:41

Wallaby: tā ir administrācijas nostāja pret kašķa meklētājiem, un cilvēkiem, kuri skabargu cita acī redz, bet baļķi savā - nē. "Aizver muti" ir skanējis no Saeimas tribīnes, un tur nav neviena necenzēta vārda. Tā kā nevajag...
Varēji neņemt ārā savus jūzerbārus, tie ir atļauti.

Pasaku tev un citiem, kas to nezin: šī lapa nepelna mums nevienu santīmu. Visi tie nedaudzie lati, kas satikšķ par reklāmām - aiziet lapas uzturēšanai. Tev kā bijušam lapas adminam būtu jāzin, ka zināmi izdevumi vienmēr ir.

Par optimālu reklāmas izvietojumu varam diskutēt. Uzklausām priekšlikumus. Bet mums nav flash blig-bling, nedz arī skrejošo rindu. Izejam uz statisko reklāmu.

Te nebūs superdelikāto adminu, jo neredzu iemeslu liekuļot. Arī lietotāji te nav nekādi delikātie. Tā kā esmu vilks vilku barā. Ä€-ūūūū! :D
Image

root
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2173
Pievienojies: 16 Mar 2010, 15:26

Post no root » 27 Mai 2010, 12:55

Reklāmai ir jābut projektiem, kas nepelna un kuriem nav sponsoru, kuri to uztur bez ierunām. Tikai šis jau ir kārtējais dzirnakmens 10T svarā iekš mūsu pro-kodera dārziņa- reklāmu vajag prast noformēt. Par to kā džeks manējo izlicis es vispār smīnu.

Wuu, mans mīļais draugs, kādā V3? :D :D

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 27 Mai 2010, 18:11

Man vienīgajam pokuj par reklāmām?

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 27 Mai 2010, 18:32

Niideejs++

P.S. Adblock Plus vienīgais māku izmantot??
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

KoЯn
Vecākais lietotājs

Post no KoЯn » 27 Mai 2010, 18:42

Nē nē .. man pat adblock slinkums likt .. man vienīgajam netraucē? (nebloķējot tās) .. soc.ex

Vnk kādreiz nahrenizēju visas, kuras vsp redzēju, bieži vien bloķēju ne tikai reklāmas, bet arī daudzu lapu neizmantotas funkcijas, tjip custom :P, tagad kkā vienalga .. mošk vecs palieku :>

Toms
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 440
Pievienojies: 10 Mar 2007, 16:41
Atrodas: Rīga

Post no Toms » 27 Mai 2010, 18:52

Niideejs wrote:Nē nē .. man pat adblock slinkums likt .. man vienīgajam netraucē? (nebloķējot tās) .. soc.ex

Vnk kādreiz nahrenizēju visas, kuras vsp redzēju, bieži vien bloķēju ne tikai reklāmas, bet arī daudzu lapu neizmantotas funkcijas, tjip custom :P, tagad kkā vienalga .. mošk vecs palieku :>
The same. Vienu brīdi bloķējot reklāmas, nobloķējus delfiem un tvnetam css :D Kopš tās reizes prātīgi visu daru un lasu, ko jams grib bloķēt :)
Uz mežu malku neņem līdzi.

rATRIJS
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 321
Pievienojies: 06 Mar 2009, 15:34

Post no rATRIJS » 27 Mai 2010, 19:33

Vispaar blokjeet reklaamas lapaam kuras biezhi apmeklee ir nepieklaajiigi :/
Apple un Biibele FTW!!!

linx
E-žurnālists
Atbildes: 624
Pievienojies: 27 Jūn 2008, 12:10
Atrodas: Latvija

Post no linx » 27 Mai 2010, 19:45

rATRIJS wrote:Vispaar blokjeet reklaamas lapaam kuras biezhi apmeklee ir nepieklaajiigi :/
+1 .. lapu īpašnieki tādējādi zaudē naudu, diez vai reklāmdevējam būs interesanti likt reklāmu webā, kuru apmeklē, piemēram 1500 unikālie dienā, bet no kuriem 1000 ar adblokiem staigā. Viens ārzemju saits bija diezgan interesanti izdarījis - bija uzrakstīts skripts, kurš nosaka vai lietotājam ir adblock vai flashblock.. un ja tāds ir, tad parāda uzrakstu, lai atslēdz šai vietnei, savādāk neredzēsi saturu vai kautkā tā :(

Tā kā - cienīsim to lapu īpašniekus un adminus, kuru lapās uzturamies un palīdzam arī viņiem kautko nopelnīt :)

KoЯn
Vecākais lietotājs

Post no KoЯn » 27 Mai 2010, 19:55

web proxy serverim bieži iespējots tas tavs ūber anti adblock skripts ..

Es nespiežu uz reklāmām tāpat viņas redzot, mani neiespaido nedz pa tv redzētas lietas, nedz radio un vēl vairāk internets .. esmu pieradis ignorēt, bet uzsūkt tikai noderīgo informāciju .. nu labi, flash sūdi ar savu cpu usage dažreiz maisa, bet ne tik ļoti lai aiztiktu :>

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 27 Mai 2010, 21:36

Hmm, vai tad lietojot adblock elements vienalga netiek ielādēts? :)

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 27 Mai 2010, 22:06

TavaMaate wrote:Hmm, vai tad lietojot adblock elements vienalga netiek ielādēts? :)
Ja tas ir atsevišķs HTTP rekvests (freims, bildīte, flašs...), tad nē. http://adblockplus.org/en/faq_internal

Aber vispār... ja prot reklāmas izvietot tā, ka nelec virsū, tad ok, lai jau būtu. Bet ja lec virsū, traucē saturam, mirgo acīs vai tie ir flaši ir visādām tizlām skaņām utml. - block no manis nekavējoties un ieteiktu tādam webmāsteram nekavējoties iedzīt sev naglu deniņos.

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 27 Mai 2010, 22:43

Vārnim taisnība! Ja reklāmas netraucē dzīvot - nekas traks.
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

rATRIJS
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 321
Pievienojies: 06 Mar 2009, 15:34

Post no rATRIJS » 28 Mai 2010, 00:08

Normālās lapās tādu baneru kas lektu virsū un spiegtu, parasti, nav.
Apple un Biibele FTW!!!

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2959
Pievienojies: 23 Mar 2009, 22:01
Atrodas: Sigulda

Post no ob1 » 28 Mai 2010, 18:10

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 28 Mai 2010, 18:24

Mjā leksikas līmenis mirtuvē sasniedzis visaugstāko līmeni! :D
JEBISJ V ROT!!!

Priekā!
Var redzēt, ka KaNeiet viss līdz brošai... :D
Image

usver
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 311
Pievienojies: 04 Okt 2009, 14:53

Post no usver » 25 Jūn 2010, 20:34

Izliecies wrote:Notepadā, manuprāt, ir vissakarīgākie komentētāji.
salīdzinot ar EOZ - bērnudārzs, ja godīgi. Eoz arī uzskatu par progresīvāko fŠrumu - jaunieši pēc 10 topikiem ir pateikuši kaut ko noderīgu un dalījušies pieredzē, nevis apsprieduši Photoshop jaunāko relīzi, pa ceļam nonākot līdz fundamentālajiem secinājumiem "Gimp ruļez un visi, kas to nelieto, ir lohi, toties tie, kas lieto fotošopu, ir zagļi". Pagaidām te, piemēram, par SSD ir topiki "tie ruļez i es mļa tādu nopirku i kings tagad esmu \\m//". Ne vārda par to iznēsāšanos, tipiskajām kaitēm, pozitīvo-negatīvo pieredzi, uzticamākajām firmām utml. Ļoti vispusīgi tiek pieķertas tēmas, mēģinot kļūt par ūberportālu.
Secinājums: pārāk daudz spama un flūda uz jaunās-citiem noderīgās informācijas fona.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 25 Jūn 2010, 21:22

usver, es tev piekrītu, tāpēc orientējamies uz svaigākām IT ziņām. Par komentētājiem - jāgaida, līdz mūsu pokemoni izaugs un prātiņā pieņemsies :)
Image

^*^
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2
Pievienojies: 29 Mai 2010, 19:59

Post no ^*^ » 28 Jūn 2010, 21:24

1) Nez kāpēc sekojošās bildes ielādējas pašas pēdējās. Man ar 4 Mbit pieslēgumu jāgaida ap 10 sekundēm, lai varētu ieraudzīt baltā krāsā rakstītos virsrakstus.

https://notepad.lv/templates/rt_popu ... ule-tl.png
https://notepad.lv/templates/rt_popu ... ule-tr.png

2) Manuprāt daudz parocīgāk būtu nevis katrreiz spiest uz "Lasīt tālāk", bet papildus linkus pievienot arī virsrakstam un bildei.

Teikšu godīgi - abas šīs lietas kaitina pamatīgi. Tāpēc beidzot neizturēju un izklāstīju savu sāpi.

usver
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 311
Pievienojies: 04 Okt 2009, 14:53

Post no usver » 28 Jūn 2010, 21:54

^*^ : pirms gada vai diviem atzīmēju par kukaini ar substr() un mb_substr() . atbilde bija - "tas būs drīz, 3. versijā" :> tātad nespīd nekādas izmaiņas.
kukaini var ieraudzīt rakstu ievados, noraujot diakritisko zīmi, piemēram " Daudziem no mums svētku sajūtu vēl vairāk uzlabos atvaļinājums vai piecas brīvdienas pēc kā..."

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42

Post no TokRa » 28 Jūn 2010, 22:03

Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 28 Jūn 2010, 22:11

Tā būtu jābūt, tikai pašsaprotami. =D

Wallaby
E-žurnālists

Post no Wallaby » 28 Jūn 2010, 23:00

Tas noteikti būs - tad, kad būs trešā versija :D :D :D - kad Foksim8 būs nauda, lai nopirktu šo Joomlas populus template oficiāli, nevis izmantot sperto Rocketthemes skinu, ko neviens nesuportē. :D :D :D
_____________________________ Moddings.lv

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 29 Jūn 2010, 10:36

Da kāpēc pirkt. Var tacu samaksāt kādam developerim, lai uztaisa/pārtaisa/sataisa :D :D :D

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 29 Jūn 2010, 12:00

Wallaby: A kas teica, ka neesmu Joomlas kluba members, kam pieejamas visas tēmas par fixsētu mēneša maksu. Muhahaa, padomā, ko runā.

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 29 Jūn 2010, 12:27

+0,5 cm dick. Lai gan jā, kā koderis tu esi nulle, kā dizaineris vispār nekam nederi. Kāpēc gan nepirkt visu jau gatavu, nepakruķīt cenu un nepārdot tālāk "mājsaimnieču" firmām ;)

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 30 Jūn 2010, 20:53

Aiztaisi vienreiz muti, ja tu nejēdz ko tu gvelz, tad nerunā. Esmu pa šo laiku daudz vairāk izdarījis, nekā tu, lai vai kāds ir notepads, vismaz ir kas labs un noderīgs izveidots, varēji man paldies pateikt, ka vispār šāda lapa pastāv, nevis te gudri **dritvai kociņ**. Cik lapas robčik, "kvalitatīvas" no a - z esi uzkodējis, sākot no valīda xhtml koda, beidzot ar visu pārējo, cik, ja ir vari arī kādu parādīt, es likšu pretī kādu no savām lapām, es nesaku, ka esmu baigais koders, uttt... Es sevi neslavēju, un neesmu slavējis, no kurienes tu to esi izrāvis, pamuļķis kaut kāds. Tak lasies no šejienes vienreiz nafig, tavas domas, nevienu nekrata, it īpaši mani. Ja tev man ir kaut kas sakāms, lūdzu PM, šis vien parāda tavu stulbo, sīksto, bezmugurkaulnieku dabu, kas vien nīdēt un pļurkstēt māk. Kā jau šeit daudzi saka, neaiztiec sūdu, (aka TM) ka nesāk smirdēt. :D :D

Un P.S. Zimēju labi, atbilstoši savām prasmēm, neesmu dizainers, bet cik man vajag, cenšos darīt pats, ja nesanāk vai vajag ko labāku - ņemu cilvēku un maksāju, teiksim tas pats V3, logo - dizains - viss layouts, utt, ir speciāli zīmēts, taka ko tu pļurksti. Un vispār tas tavs notepad lite RSS, galīgi iesūkā.

shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 01:27

Post no shadowmen » 29 Jūl 2011, 07:48

Jā, Tev vienīgajam :D
Whiskey for my men, beer for my horses!

shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 01:27

Post no shadowmen » 29 Jūl 2011, 07:53

Negribas jau piekrist pokemoniem,bet kaut kā šī tēma ir pilna ar adminu rupjībām,zemā līmeņa apliecinājumiem utt...
Varbūt kopš notepad ziņas var dzirdēt radio ir galviņā sakāpis?
Kaut kā neglīti,biju gaidījis no Samuraja ko sakarīgāku....
Admini parasti neiesaistās pokemonīgos kašķos....
Jūs rādat un radat sliktu skatu notepad/esat abi pelnījuši ban uz 3 dienām....
Whiskey for my men, beer for my horses!

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 29 Jūl 2011, 07:58

Š itā versija ir konkrēta draza, gan pēc dizaina gan funkcionaitātes, pareizāk sakot - tās trūkuma.
Neviens forums nav labs, jo moderi un admini ir nejēgas, tapēc tiek banoti pareizo atbilžu devēji un atstāti visādi līdzīgie nejēgas.
Neviens nejēdz absolūti neko no tīklu uzbūves, nav pietiekami spējīga smadzene sarēķināt izmaksas un laiku, un pie tam iesaka citiem nejēgām skrūvēt vaļā vāku un rakāties pa kompja iekšām, lai gan pēc tekstiem redams ka jautātājam tas noteikt nau ieteicams.
Š o mainīt var tikai pašu forumu uzturētāji un moderi, un pēc kāda laika varbūt vel kāds profesionālis pieslēgsies.
Pie esošās kārtības man ir skaidrs kapēc te ir tik maz profesionālu tehniķu un inženieru. Es esmu tikai tāds gala lietotāju supports, bet jau spēju risināt visu citu problēmas, taču ja man kāda rodas tad šeit to nav kam uzjautāt, te ir tikai Vistas instala next next spaidītāji un CCleaner/Kaspersky fani.

vrt56
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 129
Pievienojies: 19 Jūl 2011, 11:28

Post no vrt56 » 29 Jūl 2011, 08:40

Neviens no LV portāliem nesniedz man pilnvērtīgu informāciju, pa visiem kopā var salasīt kaut ko. Priecē tas, ka šajā lauciņā ir konkurence!

web33
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1051
Pievienojies: 02 Nov 2009, 14:51

Post no web33 » 29 Jūl 2011, 09:23

Tūdaliņ, tāgadiņ, Pastalnieki danco eu BETON pastāsti man,ko tu lieto ?
Ja notepad.lv būtu tik slikts,tad tev te nebūtu 5 un vairāki profili :)
80% vienmēr esmu ieguvis sev vajadzīgo informāciju ,maybe raksti,testi un jaunumi ir par maz man gribētos vairāk ,bet nu kā ir tā ir. Runājot par reklāmām mani tas galīgi netraucē .
life is a torment

darklight
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 428
Pievienojies: 22 Mai 2009, 12:35
Atrodas: Purčiks

Post no darklight » 29 Jūl 2011, 10:04

A kur vispār bija rezons celt šo aizvēsturisko tēmu augšā, lai pateiktu, ka Samurajs pirms vairāk kā gada nesmuki izrunājies, un jaunā versija ir garām??? Jūs kāds datumus skatāties?
Tas ir paraksts!

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 1024
Pievienojies: 10 Jūn 2008, 15:08
Atrodas: Reiga

Post no TrakaisKursis » 29 Jūl 2011, 11:08

Nav tāda perspektīvākā. Katrs sēž savā nišā, ar saviem lietotājiem, pozicionējumu un tirgus daļu. Kamēr vismaz divi no spēlētājiem neizlems pārdalīt kārtis, tikām visi būs vienādi perspektīvi vai neglābjami pazuduši (vajadzīgo katrs pasvītrojiet pēc saviem ieskatiem).

AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Atrodas: Liepāja

Post no AKMS47 » 29 Jūl 2011, 12:53

**dritvai kociņ**, vai tēma bija kā skaistāk vienam otru apdirst?
Un galvenais tie lielākie **dritvai kociņ** ir tie, kuri paši savām rokām nevienu projektu nav uzcepuši un neuztur.
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

niki
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 229
Pievienojies: 27 Jan 2011, 20:36

Post no niki » 31 Jūl 2011, 01:28

Notepats nav nekas bijis citu acīs jau ilgu laiku, tā pat, arī manās, kopēšanas mašīna drīzāk, tā izteiktos vairāki cilvēki.
Vai arī jums liekas savādāk.... Varbūt, ka savādāk, tad vien varētu teikt, ka iemācīties var, bet tik un tā, paliec ar to, kas bija un neko jaunu nedabu pretī, skumji, ka tā...

Balsoju par NEXT. :)

Jauku dienu :)

Garinsh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 301
Pievienojies: 12 Nov 2009, 02:13

Post no Garinsh » 31 Jūl 2011, 03:16

Tad kāpēc tu šeit vēl uzturies?

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43

Post no grisha » 31 Jūl 2011, 09:09

Vieniigie, kas manaas aciis ir dziivot speejiigi ir boot.lv un notepad.lv. Shajaas lapaas kaads ko dara, lai piesaistiitu tautu. datuve un zparka lapele ir vienkaarshi beerniem domaatas lapeles jau, kur nekas nopietns nenotiek. Draugiem.lv diskusijas arik ir jautras :) , patiik palasiit aiz neko dariit... .
Tikko pamaniiju kaut kaadu next lapeli, pilniigs sviests, paardeveeji uzreiz noliek pirceeju.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 31 Jūl 2011, 09:49

Eu, nekrofīlu kungi, kurš te gadu vecu mironi grib reanimēt? :D Vai tad bija grūti jaunu tēmu atvērt? Laikam Ēnu Cilvēks jau bija paguvis labu kunga dūšu uztaisīt :D
:Neviens forums nav labs, jo moderi un admini ir nejēgas, tapēc tiek banoti pareizo atbilžu devēji un atstāti visādi līdzīgie nejēgas.
Beton, vai tad tev grūti dot savu ieguldījumu LV IT attīstībā un izveidot savu, ritīgu portālu, piem. IT-kuce.lv ? :D Tad mums būs ideāls portāls, un nebūs jāstrīdas kurš labākais :D Mēs, pateicīgie lasītāji, savukārt ieteiksim tevi 3*** ordenim Image
Starp citu, pie mums admini nešķiro, kurs atbild pareizi un kurš nē. Bano tikai tos, kuri rupji lamājas. Un tā arī būs turpmāk.

@shadowmen: varam sarunāt tā - es nobanoju sevi uz 3 dienām atbilstoši tavam ieteikumam, bet tu šīs dienas apgādāsi Notepad ar ziņām un rakstiem. Labi? Vai slabo? :D
Image

macbeton
Reģistrēts lietotājs

Post no macbeton » 31 Jūl 2011, 12:24

Nu šitas teikums ir 1kārši super
Starp citu, pie mums admini nešķiro, kurs atbild pareizi un kurš nē. Bano tikai tos, kuri rupji lamājas. Un tā arī būs turpmāk.
Tu pats saproti vispār par ko sevi tagad nosauci?

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 31 Jūl 2011, 12:31

Admini nodrošina portāla pilnvērtīgu funkcionēšanu, apgādā to ar jaunākajām ziņām utml.
Par to, ko samuldējis kāds lietotājs, atbild tikai viņš pats ar savu reputāciju. Ja viņš kaitē tīšām, vai neprot uzvesties - tad ir citādi.

Beton, varbūt vari ieteikt forumu, kur admini analizē katru postu, katru komentāru? Kad man maksās te solīdu mēnešalagu, varbūt tos arī sijāšu. Bet pagaidām tiekat paši galā!
Image

macbeton
Reģistrēts lietotājs

Post no macbeton » 31 Jūl 2011, 13:41

Bāc, tu vari kaut nedaudz iekustināt kautkādu domāšanu?!
Ja cilvēks te ienāk par pareizi noformulētu jautājumu, tad es domāju ka viņam vajadzētu pareizi atbildēt, ne tā? Ja šeit visi 17 "pārgudrie" institūteļu beidzēji un MS Word sertifikātu turētāji tam cilvēkam ieteiks kaukādu tuftu, tad kā tev sķiet, cik reizes vel tas cilvēks šeit iegriezīsies? Tu spēj kautko tik ļoti "sarežģītu" savā bauzītē apsvērt? Cik augstākās izglītības no vijolīšu institūta vajag lai spētu elementāri domāt?

P.S. Un, bļin, šitā nīdēšana par lamuvārdiem liek aizdomāties par orientāciju. Schwuchtel?

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 31 Jūl 2011, 14:10

Un kāda, ''tavuprāt'' būtu pareizā atbilde? Samaksā 5 latus, tad caur TeamViewer sataisīšu?
Š ī ir publiska interneta vietne un jautātāji grib dzirdēt atbildes un ieteikumus, nevis maksāt par kaķi maisā, tie, kas par sīkiem tēriņiem neuztraucas, parasti uzreiz griežas kādā maksas servisā.

P.S. Par lamāšanos runājot - ja tu pēc tualetes apmeklējuma nemazgā rokas, nenozīmē to, ka tas ir pieņemami arī visiem pārējiem, kas šeit apgrozās. Jauku dienu.
viegls rokenrols pa radio

macbeton
Reģistrēts lietotājs

Post no macbeton » 31 Jūl 2011, 15:16

Paklau, "gudrīt", tavuprāt pareizāk ir cilvēkam bez sajēgas par kompjiem mēģināt kautko rakstisti iestāstīt? Nu tad ko tu nestāsti? Es situāciju vismaz protu izvērtēt, nevis tikai Vistas pusfabrikātus ar next next instalēt. Ja es saku TeamViewer un 5Ls tad droši vien tam ir kāds pamatojums, vienkārsi tu to neproti saskatīt. Daudzas lietas esmu jau risinājis, un par sīkumiem naudu, protams, ka neprasu.
Man IR pieredze ar tādiem kompjiem un apmēram 4/5 gadijumu tā problēma ko lietotājs brēc - nav vienīgā! Tapēc arī es tik bieži iesaku reinstalu.
Ir jābūt pilnīgam dulburam lai nezinātu ka svaigs Windows strādā Ä€TRÄ€K, nekā CCleanots un Mālvārbaitots.

Pievienot atbildi

Return to “Foruma Jaunumi un Lietošana”