Kurš Latvijas IT portāls patreiz perspektīvākais? Part 2

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 31 Jūl 2011, 17:56

Ir jābūt pilnīgam dulburam lai nezinātu ka svaigs Windows strādā Ä€TRÄ€K, nekā CCleanots un Mālvārbaitots.
Malacis! Ä¢ēnijs! Betonu par Prezidentu! [Vētraini aplausi zālē] :D

Protams, mēs tagad vairs netīrīsim tempus ar CCleaner un neko neskenēsim ar antivīrusu, bet katru nedēļu taisīsim reinstall. Un mūsu Windozes ies par 0,01% ātrāk! Urā, Nobela prēmijas cienīgs atklājums :D

Iespējams, ka tev ir savs viedoklis, bet, mums, mirstīgajiem, ir savējais. Ja tev kaut kas nepatīk, tevi gaida iespējams, LV labākais IT portāls :D Kad ej uz baznīcu, Korānu droši vari atstāt mājās.
Image

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 31 Jūl 2011, 18:22

Tu, muldoņa, gadijumā nestrādā kāda preses izdevumā?
Viss, ko tu uzrakstiji, ir pilnīga tufta.
Intereses pēc, pasaki par ko tu saņem algu!

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 31 Jūl 2011, 18:55

Pirmkārt, iztiksim bez apvainojumiem.
Otrkārt, Notepad.lv ir prese. Un cienījamais samurajs savu darbu dara godam. Ik dienu sniedz jaunāko ziņu apkopojumu, piekoriģē kādu rakstu un piedalās administratīvajos darbos.

Un kā jau tev iepriekš atbildēja (arī es tev esmu to teicis) - rupjības, apvainojumi šeit netiks paciesti. Pilnīgi vienalga, vai tu atbildi pareizi vai nepareizi...ja nespēj normāli (ētiski) izteikties, tad labāk nesaki nemaz, jo tavs komentārs tiks izdzēsts vai izrediģēts.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Pievienot atbildi

Return to “Foruma Jaunumi un Lietošana”