Kālab Notepad publicē preses relīzes?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Kālab Notepad publicē preses relīzes?

Post no samurajs » 05 Jūn 2010, 09:25

Skatos, dažiem lietotājiem oficiālās preses relīzes ir kā suņanagla pakaļā. Tāpēc nolaidīšos līdz šo kungu domāšanas līmenim un paskaidrošu bērndārza stilā, kam tas ir vajadzīgs:

1. Lielākie pasaules ražotāji katrā valstī algo veselas aģentūras ar iespaidīgu darbinieku štatu, kas gatavo apskatus par šo firmu jaunajiem produktiem. Kā lai citādi patērētājs uzzin par jaunumiem, kuri vēl pat nav veikalos? Pie tam tās pat nav reklāmas šā vārda banālajā nozīmē, bet gan apskati - diemžēl lielākoties domāti vidusmēra, nevis advancētam Notepad lasītājam. Advancētais Notepad lasītājs vienmēr var sagūglēt papildinformāciju par sev interesējošo.

2. Ar PR aģentūrām sadarbojas liela daļa nozīmīgo mediju. Tie, kuri sadarbojas, saņem visādus labumus - iespēju piedalīties izstādēs, prezentācijās; tiek dota jaunākā tehnika testēšanai. Jūs taču gribat palasīt testu aprakstus?

3. Ja nu kāds galīgi griež zobus PR sakarā... grrr... nu nelasiet to, kas neinteresē! Notepad spēj pietiekamā sortimentā piedāvāt arī pašu gatavotās IT ziņas.
Image

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42
Atrodas: Rīga

Post no TokRa » 05 Jūn 2010, 12:13

Savulaik TV bija labs klips ar vārdiem: "Reklāma. Jūsu tiesības izvēlēties."

Informācija par produkta esamības faktu vienmēr noder. Tāpat kā lieti noder saimniecībā papīra reklāma, ko met pastkastēs.

IMHO.

P.S. Der izlasīt :)
Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1

Post no shady » 05 Jūn 2010, 12:51

Tik tiešām rodas neizpratne arī man par šiem aprobežotajiem cilvēkiem.
Es taču neeju iekšā, piemēram, delfos un nelasu katru dienu visas 100 ziņas, kas tur tiek publicētas, pēc tam katrā ziņā, kura mani nesaista iepostēju: "Man to nevajag! Mani tas nesaista! Nerakstiet par to" - jo es taču esmu apzinīgi izlasījis pilnīgi visas ziņas.

Vai tas nešķiet muļķīgi?

Notepad.lv mērķis ir piedāvāt pēc iespējas plašāku un kvalitatīvāku informāciju lasītājam, tājā skaitā ietilpst arī preses relīzes (PR). Tā tas ir un būs. PR izmanto visi lielākie un ne tik lielākie interneta portāli, laikraksti, žurnāli, ziņu raidījumi utt - tā ir neatņemama sastāvdaļa.

Ja tiešām to tik grūti saprast, tad to varētu pielīdzināt kaut vai kādam ēdienam pārtikas veikalā (piemēram, pelmeņi). Kāpēc neejat Maximā un nesūdzaties, ka nevajag pārdot pelmeņus? tas nav vajadzīgs, jo tādus tu neēd. Ja nu gadīumā kāds tomēr tos ēd, tad lai iet pirkt kaut vai Rimi, bet šeit nu nekādi tos nevajag!

Man, ja godīgi, pat prātā neienāca, ka kaut ka stāds būtu jāskaidro, bet laikam cilvēki ir pārāk dažādi, lai neteiktu savādāk...
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

root
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2173
Pievienojies: 16 Mar 2010, 15:26

Post no root » 05 Jūn 2010, 15:23

Risinājums: Izveidot preses relīzēm atsevišķu sadaļu, līdzīgi kā filmu apskatiem un dāmu pasaulei. Tikai foksim jāsalabo tabi, kas jau tagad no manas linux chromes izskatās nožēlojami.
[spoil]
Image[/spoil]

shady
Moderators

Post no shady » 05 Jūn 2010, 15:38

TavaMaate - Uz v3 būs atsevišķa sadaļa PR un arī Testiem/Apskatiem + vēl dažas izmaiņas. Bet tāpat viss ies kopā sākuma lapā pēc "defaultā" caurskatīšanas varianta, būs vienkārši iespēja atlasīt.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 05 Jūn 2010, 15:53

V3 bla bla bla... Es drīzāk izsitīšu deac no biznesa kā V3 parādīsies.

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1617
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Atrodas: Liepāja

Post no Loading » 05 Jūn 2010, 16:33

Man patīk preses relīzes. Paldies, ir ko lasīt.

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 05 Jūn 2010, 16:56

Problēma nav preses relīzes, bet kā tās tiek pasniegtas! Notepad vienmēr ir bijis brīvs no buļļu kakām. Katrs var izteikt savu viedokli, katrs raksts tiek veidots ar paša lietotājā interesi par tēmu, vai viņam liekas ka raksts patiks citiem. PR tādas nav un nebūs, un atspoguļo tikai to, ko lielās firmas vēlas lai lasītājs domātu! Kāpēc nevar paņemti PR un izrevidēti no sūdiem? Pēc tam pasniegt tīrā veidā, kas pēc autora domām varētu interesēt satura lasītājam. Bet nē, labāk copy/paste ar nepatiesi *** informāciju!

Citēju mēslus...
shady wrote:“Unikālā Full LED tehnoloģija ir tikai vēl viens apliecinājums LG vadošajai pozīcijai 3D mājas izklaides jomā,”
samurajs wrote:Panasonic, kas ir pasaules tirgus līdere augstas izšķirtspējas televizoru tehnoloģiju jomā
samurajs wrote:Samsung kļūtu par gandrīz vai neierobežotu monopolistu 3D televizoru tirgū.
Varbūt izlemiet beidzot, kurš tad ir līderis?
shady wrote:1/4 mājsaimniecību pieejams Lattelecom optiskais internets
Tas ir 25%! Kur ***, tas ir pieejams?
[spoil]Image[/spoil]
Image

zivs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 400
Pievienojies: 05 Feb 2009, 00:33
Atrodas: Ogre, Latvija

Post no zivs » 05 Jūn 2010, 17:15

"augstas izšķirtspējas" un 3D, cik mans tupais prāts spēj secināt, gluži nav viens un tas pats, Wuu. :)

Bet tā, man tie PR triki maz uztrauc un baksta - ne es viņu varu īsti atļauties, ne man viņi baigi interesē. Izlasu pa diagonāli un faktiski aizmirstu.

shady
Moderators

Post no shady » 05 Jūn 2010, 17:19

Wuu - Notepad.lv piedāvā dažādu informāciju:
1) PR (ko atsūta firmas, organizācijas).
2) Tulkotas ziņas no ārzemju saitiem.
3) Pašu veidotas ziņas, kur apkopota informācija no dāžādiem ziņu avotiem + autora domas.
4) Ziņa, ko veido pats rakstu autors (apmeklēts kāds pasākums, prezentācija utt).
5) Raksti (lielākā raksta daļa ir autora domas, eksperimenti, ieteikumi, arī informācijas konspekts utt)
6) Testi/apskati (savas domas, viedoklis, novērojumi, secinājumi un arī konspekts no oficiālajām dokumentācijām).

Mērķis ir ieviest vēl dažus jaunus segmentus un pavairot esošo klāstu.
Kā jau teicu - nepatīk pelmeņi - nepērc tos. Noteikti ir cilvēki, kuriem tie arī garšo.

elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes: 1028
Pievienojies: 31 Mar 2008, 22:54

Post no elvisburdajs » 05 Jūn 2010, 17:29

Mana nostāja ir samērā neitrāla, gluži par vēmekļiem visus PR nesaucu.. Tomēr var redzēt ka viņas ir diezgan pavirši tulkotas.. (Wuu variants par nelielu palabošanu nemaz nav tik peļams)
Labāk tiešām izveidot atsevišķu sadaļu tam visam..
TokRa, +1
shady, Manuprāt 1. punkts jāapvieno ar 3.

zivs
Reģistrēts lietotājs

Post no zivs » 05 Jūn 2010, 17:31

shady wrote:Mērķis ir ieviest vēl dažus jaunus segmentus un pavairot esošo klāstu.
Ieviesiet spēļu apskatus un WASD būs at your service ;)

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 05 Jūn 2010, 17:36

Shady, bet kā tu nesaproti, ka lielais vairums te ir ne dēļ tavas vai kāda vēlmes paplašināt savus suķmentus, bet lasīt sasodītās ziņas, pie tam oriģinālā formā ne "tukstots un viena pr speca izdirstā bullšitā" Š itās preses release hreņizspiež pašu veidotos rakstus kur arī ir viss notepad spēks. Punkts. Ja tev ar pirmo reizi nepielec, esmu gatavs tev šo izklāstīt pa 2 lapām.
Manis pēc šadijs ar visām savām relīzēm varētu izkūpēt gaisā.
Vēl joprojām uzskatu ka portals turas tikai un vienīgi uz unikāliem samuraja un citu žurnālistu rakstiem. A ar savām PR varat izslaucīt drsu. Tak besī aŠ—ā. Tā pat ar taviem testiem un apskatiem jopte, visi pēc viena ģimja un līdzības. Kkāds monotonisms.

Abi divi uz kakao un tml. lapelēm palūkot kādā stilā jābūt jēdzīgam domas izklāstam. A akmenī iekalt tekstu prot katrs idiots.

elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes: 1028
Pievienojies: 31 Mar 2008, 22:54

Post no elvisburdajs » 05 Jūn 2010, 17:40

TavaMaate wrote:Tak besī aŠ—ā. Tā pat ar taviem testiem un apskatiem jopte, visi pēc viena ģimja un līdzības. Kkāds monotonisms.
+1000

Wuu
E-žurnālists

Post no Wuu » 05 Jūn 2010, 17:48

zivs wrote:"augstas izšķirtspējas" un 3D, cik mans tupais prāts spēj secināt, gluži nav viens un tas pats
Nevajag tēlot, tu saprati domu gājienu.
zivs wrote:Ieviesiet spēļu apskatus un WASD būs at your service ;)
Kas tev traucē?
Pievienot IT ziņu / Rakstu https://notepad.lv/posting.php?mode=newtopic&f=54

Bet vispār, man jau likās ka wasd dvēsele ir notirgota zābakam :(
Image

shady
Moderators

Post no shady » 05 Jūn 2010, 18:11

Nenovirzīsimies no tēmas, ja kādam ir kas iesakāms par maniem testiem (kas nepatīk, ko vēlas sagaidīt), tad labprāt uzklausīšu konkrētus ieteikumus privāti. PM nosūtīt mākat.

zivs
Reģistrēts lietotājs

Post no zivs » 05 Jūn 2010, 18:20

Wuu wrote:Bet vispār, man jau likās ka wasd dvēsele ir notirgota zābakam :(
Zābakam ir notirgota tik ilgi, kamēr man tur ir pieeja rakstus likt - kā noņems pieejas, tā arī vairs neuzprasīšos un nelikšu. Par tur likšanu man arī neviens nemaksā, ja kas. :)

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 05 Jūn 2010, 18:27

Oficiālās PR nav tas trakākais, lasīt vai nelasīt ir katra paša brīva izvēle. Vismaz labi, ka nerakstat par zvēruļiem, sen jau izsprāgušiem :D
viegls rokenrols pa radio

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 05 Jūn 2010, 18:52

Kungi, jūs varat šūmēties, cik gribat, bet PR zināmās devās ir jābūt un būs.

PR kvalitāte ir cits jautājums. Ne vienu vien PR esmu papildinājis ar noderīgām specifikācijām, kas Notepad lasītājiem varētu noderēt. Vēl vairāk, pēdējā laikā esmu mazliet iesaistījies arī atsevišķu PR veidošanā, kas jau pats par sevi garantēs to augsto kvalitāti :D Image
Image

shady
Moderators

Post no shady » 05 Jūn 2010, 19:04

Un tāpat kā PR definējums kā tāds. Kā Jūs kungi domājat - no kā rodas daudzas ziņas? Lasot PR un to pārveidošana. BET! Ziņa nav vairs PR. Un notepadā būs gan ziņas, gan arī oficiālās PR + pārējais.

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 05 Jūn 2010, 19:07

Nav nekādu iebildumu man personīgi pret PR, ja vien tās nav Lattelecom :D
Дебилы, бл*ть...

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 05 Jūn 2010, 19:13

Apsolu McDonalds PR arī nelikt! :D
Image

linx
E-žurnālists
Atbildes: 624
Pievienojies: 27 Jūn 2008, 12:10
Atrodas: Latvija

Post no linx » 05 Jūn 2010, 19:23

samurajs wrote:Tāpēc nolaidīšos līdz šo kungu domāšanas līmenim un paskaidrošu bērndārza stilā, kam tas ir vajadzīgs
shady wrote:Tik tiešām rodas neizpratne arī man par šiem aprobežotajiem cilvēkiem.
Un šo te saka portāla admini...
shady wrote:Nenovirzīsimies no tēmas, ja kādam ir kas iesakāms par maniem testiem (kas nepatīk, ko vēlas sagaidīt), tad labprāt uzklausīšu konkrētus ieteikumus privāti. PM nosūtīt mākat.
Tātad, īss rezumē - Ja adminiem kas nepatīk, tad drīkst publiski tos saukt par aprobežotiem un idiotiem, bet, ja kādam kas nepatīk pret Jums, tad tagad tikai ar PM? Un kur parādoties līmenis?

shady
Moderators

Post no shady » 05 Jūn 2010, 19:35

nevienu nenosaucu par idiotu. Ja cilvēks uzskata, ka visiem ir jādara tikai pēc viņu uzskatiem un, ja kas nepatīk viņam, tad nepatīk arī visiem citiem - tā ir aprobežotība. Tas nav apvainojums, nav arī lamu vārds.

Es rakstu apskatus savā stilā, bet labprāt (un patiešām) uzklausītu citu ieteikumus, bet tas nav jādara publiski - vismaz ne zem tēmas, kura nav ar to saistīta.

Vēl kāda neskaidrība linx?

Un, ja cilvēks nespēj uzvesties kulturāli, lieto necenzētus vārdus, tad saņems par to sodu.

guitarman
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 170
Pievienojies: 15 Aug 2008, 02:04

Post no guitarman » 05 Jūn 2010, 19:44

Katru dienu ieeju notepad'ā un apskatos visu to svaigāko, jo vecākos rakstus jau labi pazīstu :) Es neesmu no aktīvo komentētāju sugas, tādēļ šajā portālā man ir tikai daži komentāri jo bieži vien vienkārši nav ko teikt..

Vēlos pateikt to, ka notepad.lv ir IT portāls kuru respektēju visvairāk, resp., šeit ir kvalitatīvi pasniegti raksti, kā arī ļoti patīkams forums (kas ir reti sastopama parādība gan LV gan vispasaules tīmeklī).

Notepad.lv personālam: Ļoti uzmanīgi ieklausieties jūsu portāla lietotāju viedoklim par šo tēmu un ja vēlaties pelnīt ar portālu naudu - ieguldiet tajā vairāk darba, jo pat šādas diskusijas starp portāla lietotājiem un administrāciju atbaida šī portāla lietotājus..

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1617
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Atrodas: Liepāja

Post no Loading » 05 Jūn 2010, 19:45

Vienmēr pastāv iespēja nelasīt ;)

linx
E-žurnālists

Post no linx » 05 Jūn 2010, 19:56

shady wrote:Vēl kāda neskaidrība linx?
Kā nu nē, protams, ka ir.. un vēl pie tam ne viena vien..
Grozi kā gribi, bet ja Tu kādu cilvēku nosauc par aprobežotu, tas viņam ir apvainojums un nestāsti, ka nav, tikpat labi es varētu grozīt vārdu "idiots", jo tā taču ir medicīniska diagnoze, tātad tas nav lamu vārds un necenzēts arī! Otrkārt, kad dažos topikos (un tādu nav maz) aiziet reāla cilvēku apsaukāšanās, kur tad tu esi? Š eit draudi man par vienu vārdu, bet tur, kur to ir daudz, nereti izlīdzies ar "Lock Topic" opciju vai ne? Man turpināt?

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 05 Jūn 2010, 20:11

Tātad, ieteikums aizvākt spamšitu no galvenās uz citu sadaļu tiek noraidīts?

dajaNa
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 103
Pievienojies: 19 Okt 2009, 19:23

Post no dajaNa » 05 Jūn 2010, 20:16

Ko nu darīt, ka Latvijas Republikas izglītības sistēma utt, ļauj Ä€RSTAM bez medicīniskās izglītības liks cilvēkam mūža diagnozi :D
www.milasabece.lv intīmo rakstu portāls par un ap mīlas lietām...

shady
Moderators

Post no shady » 05 Jūn 2010, 20:16

guitarman - Es vienmēr ieklausos ieteikumos (tā arī vēl neesmu sanēmis nevienu konkrētu ieteikumu uz Pm), bet neatbalstu PR likvidāciju portālā. Preses relīzes ir vajadzīgas, ja tās kādam nepatīk, tad lūdzu nelasiet tās, es tiešam nesaprotu - kur ir problēma???
Lasiet tos segmentus, kas interesē. Katrs cilvēks ir dažāds, arī intereses ir dažādas.
---
linx - Protams, mums kā vadītājiem ir jābūt paraugiem, tici man, es tūkstošiem reižu esmu norijis vārdus un nepateicis, jo to neatļauj mans statuss. Bet reiz arī man kā cilvēkam sanāk dusmas, tomēr es nelietoju necenzētus vārdus.
Vai, linx, pēc taviem uzskatiem ir normāli katrā PR iekomentēt ko neadekvātu? Vai tā ir cienīga rīcība? Iedomājies, ka tev dzivē cilvēks staigās no pakaļas un katru dienu 10x dienā atkārtos vienu un to pašu - es domāju, ka tev tas sāks apnikt un sāksi pieēnmt mērus. Nu, izteici savu viedokli, ok! Bet kādēļ tas ir jāatkārto katru dienu? Es kā portāla vadītājs tāpat kā samurajs ar uzskata, ka PR ir vajadzīgas, tās netiks atceltas.
Un, ja vēl savu nostāju cilvēki pauž diezgan zemā leksikā, tad to jau var uzskatīt par apzinātu/neapzinātu kaitniecības veidu.
Varbūt atvainojos par izteikto vārdu "aprobežotība", bet nespēju atrast vēl maigāku vārdu kā nsoaukt šo dīvaino parādību, kas valda konkrētos indivīdos.

Nesapratu gan tavu pārmetumu par draudiem un topiku lokošanu. Nevienu, kas nelieto necenzētus vārdus, bet izsakās kulturāli - netiek ne aizrādīts, ne sodīts. Topikus, protams, esmu lokojis, ja tur aiziet pa karstu, jo negribas dzēst. Tagad piekopju haidošanas metodi + rediģējot izņemt nekulturālos vārdus, protams, dzēšana/lokošana netiek atmesta kā variants.
Un atkal...tēma novirzās no konkrētā temata - tas nav labi. Nejau tāpēc, ka negribu, ka izsakies, labprāt dzirdētu tavu turpinājumu. Varbūt pārpratu tavu teikti, bet izklausās, ka tu izsaki apvainojumu, kad esmu rīkojies kā savtīgi.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 05 Jūn 2010, 20:26

linx: iedomājies, tu nopērc avīzi "Diena". Tur reklāmas papilnam, visāda sviesta tāpat. Vai tu komandē Dienas redakciju - es gribu tikai to un to, bet tas man nepatīk? Laikam pat galvā neienāk?
Notepad ziņas tu saņem par velti. Bet kāpēc šeit tu (un arī daži citi) gribi komandēt? Kritika ir kas cits, bet publicējamo materiālu izvēle ir un paliks tikai redakcijas ziņā.

Tevi konkrēti par idiotu neviens nenosauca, bet kā lai nosauc cilvēku, kuram skaidro, ka PR ir nepieciešami Notepad attīstībai (tā tiek atbalstīti sadarbības partneri no mūsu puses), bet viņš to spītīgi nesaprot?
Image

guitarman
Reģistrēts lietotājs

Post no guitarman » 05 Jūn 2010, 20:30

Tad vajag izdarīt tā lai var labi vizuāli atšķirt kurš ir raksts izglītošanas un infomēšanas nolūkā un kurš - reklāmas nolūkā. Tas arī motivēs mazāk likt preses relīzes.
Shady, tu saki ka katram cilvēkam ir dažādas intereses. Tieši tā arī ir, un ja cilvēks labāk varēs portālā atšķirt to kas viņam ir interesants un kas nē, tad vairāk viņam patiks šo portālu lietot.
Reti kuru interesēs raksts, kura saturs ir iesmērēt produktu. Kādēļ neverātu veidot preses relīzes atsevišķā sadaļā un pirmajā lapā likt tikai labākos rakstus? Ja preses relīze ietilpst šajā kategorijā, tad arī to. Varbūt tas varētu būt izlīgums starp administrāciju un portāla lietotājiem?

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 05 Jūn 2010, 20:30

Es Dienu nelasu. Tikai tāpēc, ka tur ir reklāma un šits. Es lasu Notepad. Tāpēc, ka te ir mazāk (Adblock- nevienas reklāmas) reklāmas un šita. Bet tiklīdz te sāk augt vēlme no adminu puses pievienot šitu, es un vēl daži ceļ trauksmi. Ja admini būs gudri, sapratīs, ka ir error (datuves, botes ceļš) un pārdomās savu darbību, ja ne, noslīks šitā.

Kvalitāte pāri kvantitātei. Always.

guitarman
Reģistrēts lietotājs

Post no guitarman » 05 Jūn 2010, 20:34

samurajs wrote:linx: iedomājies, tu nopērc avīzi "Diena". Tur reklāmas papilnam, visāda sviesta tāpat. Vai tu komandē Dienas redakciju - es gribu tikai to un to, bet tas man nepatīk? Laikam pat galvā neienāk?
Notepad ziņas tu saņem par velti. Bet kāpēc šeit tu (un arī daži citi) gribi komandēt? Kritika ir kas cits, bet publicējamo materiālu izvēle ir un paliks tikai redakcijas ziņā.

Tevi konkrēti par idiotu neviens nenosauca, bet kā lai nosauc cilvēku, kuram skaidro, ka PR ir nepieciešami Notepad attīstībai (tā tiek atbalstīti sadarbības partneri no mūsu puses), bet viņš to spītīgi nesaprot?
Par tavu "Dienas" piemēru: Jo vairāk avīzē sviesta jo mazāk to lasa.

Par to ka preses relīzes ir nepieciešamas: Manuprāt, pēc lapas lasītāju domām preses relīzēm šajā portālā jābūt neitrālākām un atpazīstamākām pēc to būtības nevis nav jābūt vispār.
Last edited by guitarman on 05 Jūn 2010, 23:09, edited 1 time in total.

guitarman
Reģistrēts lietotājs

Post no guitarman » 05 Jūn 2010, 20:35

TavaMaate wrote:Es Dienu nelasu. Tikai tāpēc, ka tur ir reklāma un šits. Es lasu Notepad. Tāpēc, ka te ir mazāk (Adblock- nevienas reklāmas) reklāmas un šita. Bet tiklīdz te sāk augt vēlme no adminu puses pievienot šitu, es un vēl daži ceļ trauksmi. Ja admini būs gudri, sapratīs, ka ir error (datuves, botes ceļš) un pārdomās savu darbību, ja ne, noslīks šitā.

Kvalitāte pāri kvantitātei. Always.
piekrītu.

shady
Moderators

Post no shady » 05 Jūn 2010, 20:37

guitarman wrote:Tad vajag izdarīt tā lai var labi vizuāli atšķirt kurš ir raksts izglītošanas un infomēšanas nolūkā un kurš - reklāmas nolūkā. Tas arī motivēs mazāk likt preses relīzes.
Shady, tu saki ka katram cilvēkam ir dažādas intereses. Tieši tā arī ir, un ja cilvēks labāk varēs portālā atšķirt to kas viņam ir interesants un kas nē, tad vairāk viņam patiks šo portālu lietot.
Reti kuru interesēs raksts, kura saturs ir iesmērēt produktu. Kādēļ neverātu veidot preses relīzes atsevišķā sadaļā un pirmajā lapā likt tikai labākos rakstus? Ja preses relīze ietilpst šajā kategorijā, tad arī to. Varbūt tas varētu būt izlīgums starp administrāciju un portāla lietotājiem?
Lūk, ļoti labs ieteikums.
ienāca ideja prātā, ka varētu katram rakstam pielikt klāt kādu emblēmu/zīmogu, kas norāda tā piederību: IT Ziņa | Tests | PR | Raksts
Kad foxis būs pieejams - izrunāšu šo lietu, lai iekļauj v3.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 05 Jūn 2010, 20:39

Shitā Notepad nenoslīks, jo te vienmēr būs jaunākās ziņas. Lasot Notepad, vienmēr varēs dabūt maksimāli plašu ieskatu par visu jaunāko IT pasaulē.
Arī PR tiek filtrēti, liekam tikai tos, kas varētu būt noderīgi.
Image

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 05 Jūn 2010, 20:39

Shady, tu man atgādini politiķi. Solījumi, solījumi. Vajag darīt tagad un šeit. Tulīt. Ne v3, ne v4 un ne v82o83492749873284723985. Tagad.

Samuraj, un mums ir uzdirst uz informācijas daudzumu, jaunumu un vēl sazin ko tur. Mūs interesē kvalitāte. Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte. Kaut raksts dienā par gadu vecu tēmu. Bet kvalitatīvs, saistošs un noderīgs raksts. A PR ir čista reklāma. nekas vairāk.

Wuu
E-žurnālists

Post no Wuu » 05 Jūn 2010, 20:41

Wuu wrote:Problēma nav preses relīzes, bet kā tās tiek pasniegtas! Notepad vienmēr ir bijis brīvs no buļļu kakām. Katrs var izteikt savu viedokli, katrs raksts tiek veidots ar paša lietotājā interesi par tēmu, vai viņam liekas ka raksts patiks citiem. PR tādas nav un nebūs, un atspoguļo tikai to, ko lielās firmas vēlas lai lasītājs domātu! Kāpēc nevar paņemti PR un izrevidēti no sūdiem? Pēc tam pasniegt tīrā veidā, kas pēc autora domām varētu interesēt satura lasītājam. Bet nē, labāk copy/paste ar nepatiesi *** informāciju!
Image
Image

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 05 Jūn 2010, 20:46

Nevar, vienkārši, PR pielikt priekšā rakstam "PR:"?? =)
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

linx
E-žurnālists

Post no linx » 05 Jūn 2010, 20:48

To samurajs & shady: es nerunāju par PR vajadzību/nevajadzību, nevajag ieciklēties uz vienu lietu, ja tajā pat laikā es uz to pat nenorādu, runa iet par administrācijas attieksmi pret dažādām lietām. Nevajag tādēļ man pelmeņu vai Dienas piemērus bāzt acīs, jo nejau par to iet runa. Bet nu labi, ja reiz ar rožainiem piemēriem sākām, tad es arī varu kādu piemest klāt - iedomājies, ka notepadā ienāk cilvēks pirmo reizi, palasa šo topiku un ko viņš redz? Pirmajos topikos no administrācijas puses izskan apvainojumi dažu lietotāju virzienā, kā Jums liekas, vai šis cilvēks vēl šeit iegriezīsies atkārtoti? Labi, viens vairāk vai mazāk, liela bēda par to nav, bet ja tie ir vairāki desmiti? Tad kāda vēl var būt runa par pozitīvi domājošo cilvēku portālu?
samurajs wrote:bet kā lai nosauc cilvēku, kuram skaidro, ka PR ir nepieciešami Notepad attīstībai (tā tiek atbalstīti sadarbības partneri no mūsu puses), bet viņš to spītīgi nesaprot?
Nekā nav jānosauc, turpini darīt to, ko dari...
TavaMaate wrote:Samuraj, un mums ir uzdirst uz informācijas daudzumu, jaunumu un vēl sazin ko tur. Mūs interesē kvalitāte. Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte. Kaut raksts dienā par gadu vecu tēmu. Bet kvalitatīvs, saistošs un noderīgs raksts. A PR ir čista reklāma. nekas vairāk.
+10000 Kvalitāte pāri visam :)

shady
Moderators

Post no shady » 05 Jūn 2010, 20:51

Es piekrītu, ka vajag kvalitatīvus rakstus - par to jau nemaz netiek diskutēts. vai tad kāds saka, ka PR aizstās rakstus?
PR ir tikai viens no ziņu veidiem.

Ne es, ne samurajs nevar to ieviest - foxis uztaisīs, tad būs. Tici man, v3 nav aiz kalniem.

guitarman
Reģistrēts lietotājs

Post no guitarman » 05 Jūn 2010, 20:53

Shady: jā atpazīstama emblēma pie raksta darbosies, un pagaidu variantā pēc PR visraksta iekavās var uzrakstīt "Preses relīze". Domāju ka PR izplatītāji neapvainosies un foxis neiebildīs.
TavaMaate wrote:Shady, tu man atgādini politiķi. Solījumi, solījumi. Vajag darīt tagad un šeit. Tulīt. Ne v3, ne v4 un ne v82o83492749873284723985. Tagad.
Momentā to izdarīt nevar, tur būs jāpaciešas jo šis portāls tik tiešām nav viesnīca kur mēs varam visu pasūtīt tagad un tūlīt, bet kad jūtamies nedaudz čakarēti, tad tomēr vajag iebilst.

tox3
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 265
Pievienojies: 25 Mar 2008, 13:37

Post no tox3 » 05 Jūn 2010, 21:01

Daudzas PR ir patiešām briesmīgi lasīt.

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 05 Jūn 2010, 21:02

daGrevis wrote:Nevar, vienkārši, PR pielikt priekšā rakstam "PR:"?? =)
Un buļļa kakām priekšā pielikt "Sensācija:" (kā zābakā mēdza darīt). Jau "pakaļā" ir pielikts (Avots: PR). Vēl? Izcelt ar <blink><b><font style="color: red"> varbūt? :D

Vispār hārdwāre apskatus varētu plašākus, garākus, vairāk, etc. etc. - hmm, ja šie PR dod iespēju portālam tikt pie spīdīgājām mantiņām, ko testēt... lai tak ir. I have an idea, though... varētu PR heiteri varbūt iepirkt jauno tehniku 0-day, tā teikt, un tad aizvest samurajam vai kādam citam rakstu autoram veikli notestēt. Š ams uzraksta reviewu un atdod pēc tam atpakaļ. Geht es richtigs Ihnen oder wie denn?
Дебилы, бл*ть...

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 05 Jūn 2010, 21:10

Vissmieklīgāk man liekas attaisnošanās ar V3. Tobiš, skaistākas nākotnes gaidās pašlaik varam arī dzīvot kakās, neko mainīt nevajag. Jo redz kaut kur aiz kalniem kaut kas notiek . Tabus salabot- 5 minūtes, sabīdīt laukumus normāli - 3 minūtes, salabot esošos kaitinošos bagus- pus stunda.

Un vēl aizbildinās ar V3 nākšanu. Sviests kkāds.

shady
Moderators

Post no shady » 05 Jūn 2010, 21:23

linx - Tev taisnība, bet domāju, ka neviens mums nevar pārmest necenzētu rīcību, jo vienmēr cenšamies uzklausīt un nelietojam necenzētu leksiku. Ja kāds noraujas no ķēdes, tad tas, protams, ir slikti. pats esmu editējis ne tikai parasto lietotāju komentārus.
Bet tas, ka uzklausām, nenozīmē, ka jādanco pēc citu stabules. Nav iespējams uztaisīt visu tā, lai visi ir apmierināti.
Īstenībā uz PM esmu saņēmis ieteikumus uz vienas rokas pirkstiem, kādēļ tauta baidās uzsist privātu ziņu? Komunikācijai ir liels spēks.

Nav man jāprasa atļauja nevienam, lai liktu klāt "PR:" virsrakstā - vairāk domāju par to kā tas izskatās googlē, jo ļoti daudzi cilvēki nesapratīs "PR" atšifrējumu. Un, ja tik ilgi ir tā darīts, tad mazliet vēl pagaidīt līdz v3 nebūs nekāds šķērslis.
Ceru uz sapratni.

Par to, kāpēc jāprasa foxim - viņš ir mūsu web koders, tāpēc par to izpildi atbild viņš. Mēs 3 esam vienlīdzigi, katram tik savi specifiskie pienākumi pie parastās administrēšanas, ja kādam tas nav skaidrs. Uz v3 tas tiks arī aprakstīts, lai cilvēkiem ir skaidrība - pie kā griezties, ja kas vajadzīgs.

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 05 Jūn 2010, 21:26

TavaMaate: Un viss sākas no gala, taka vecā labā zināmā dziesmā, tikai viens, es šo dziesmu nedziedu tik bieži, kā tu. Vairāk man nav ko piebilst, kas attiecās par PR, ar to strādā Shady, līdz ar to, tas ir viņa lauciņš. Protams, nevajag katru drazu publicēt, kā general ziņu, varbūt pat tiešām jauna sadaļa, kur PR vienkārši būs zem citas sadaļas, neizceltas, utt..., interesentiem, viens kliks un lasi, pārējiem, lasi visu kā līdz šim, bez PR, respektīvi, netiek uzspiests.

Izliecies
E-žurnālists
Atbildes: 107
Pievienojies: 02 Jan 2010, 23:38

Post no Izliecies » 05 Jūn 2010, 21:29

Varbūt PR ziņu fonus var viegli ietonēt, lai varētu atšķirt?

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 05 Jūn 2010, 21:32

Nav jau vajadzības, vienkārši pamet zem citas kategorijas, nevis index lapā, that is all, kas gribēs, varēs pačolēt PR. Taka mums tagad teiksim, IT ziņas, Raksti, nu būs arī PR, Testi, Programmēšana, utt.... protams, tas viss jaunajā versijā, negribu veco vairāk supportēt.

Slēgts

Return to “Foruma Jaunumi un Lietošana”