PulseAudio uz Ubuntu Linux

Sākumlapa Forumi Software Debian Linux atbalsts PulseAudio uz Ubuntu Linux

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147672
    samurajs
    Participant

    Vai kādam skaņas serviss PulseAudio uz debianveidīgajiem Linux strādā? Sākumā bija, bet kopš Ubuntu 8.04 kernelis apgreidojās uz 2.6.24-19 un tālākām versijām – tā ir čušššš… Arī uz 8.10 esot problēmas.

    Nācās pāriet uz ALSA.

    Kā jums?

    #186504
    grisha
    Participant

    Neesmu taadu testeejis, bet viennoziimiigi turos pie ALSAS, nav man arii Bubuntu, sorry, necieshu kaa sugu, vismaz man, tikai nervus bendee. Izmantoju Slaku vai Susi.

    NU pulse audio ir, ESOUND aizstaajeejs. Taa kaa es lopinju aapat deelj eksperimentiem esmu nobendeejis, tad uzinstaleeshu un aptiishos, kas un kaa… .

    Kur Tu vinju izmanto?

    P.S. openSuse11.0 ar bija izgaashanaas, diemzheel nebiju tik liiku OS no Novell redzeejis. Veel paaris dienas jaapagaida un buus 11.1, ceru ka buus labaaka situaacija.

    #186505
    samurajs
    Participant

    Visur Pulseaudio reklamē kā ALSA aizstājēju, nākotnes LINUX skaņas sistēmu ar 5.1 skaņu. Man ta īpaši nevajag, bet tāda nostādne, ka visam jāstrādā kā paredzēts! 😀

    Par bubuntu tu veltīgi… sākot ar 8.04 tas patiešām ir labs. Domā ka Canonical bezgalīgi sūdā miljonus $ investēs?

    Nekas nelago, tik kādreiz ar lāmeru taisītiem apdeitiem probzas…

    Esmu mēģinājis šlakveidīgos – nu nepatika. Palikšu pie debianveidīgajiem. Nav mana vaina ka Debian Lenny iesprūdis uz ilgu laiku 😛

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā