Triatel Internets - lietotāja acīm

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Triatel Internets - lietotāja acīm

Post no foxsk8 » 05 Mar 2013, 22:03

Tēma Triatel lietotājiem.

Jau ilgāku laiku meklēju sev stabilu interneta pieslēgumu lauku reģionā. Lietoju kādu gadu, divus vietējo interneta provaideri, kas pa rojonu sniedza intereta pakalpojumus. Jau no paša sākuma neko labu nevarēju vēlēties, 2-3 mbit ātrums par 20 Ls mēnesī likās monopolstāvoklis, bet nu ko darīsi, daram vajadzīgs.

Tad kādu jauku dienu ieraudzīju Triatel TV reklāmu. Nodomāju, ko tad īsti viņi piedāvās šobrīd, jo līdz šim lasītās atsauksmes diezko labu par šo visu neliecināja.

Sāku lēnām domāt un pieteicos uz bezmaksas testa izmeiģinājumu. Tā kā inetu vajadzēja arī radiem, kas dzīvo blakus mājā, domāju paņemt sākumā viņiem.

Testa laikā uzrādītie rezultāti mani ļoti apmierināja, vidēji ar parastām antenām, standartā, diži īsti neko neregulējot, nemeklējot ideālo signālu, dabuju jau savus 6 mbit ātrumu. Pēc divu dienu lietošanas, apstiprināju arī lietošanu turpmāk.

Pēc nedeļas izdomāju atteikties arī no iepriekšējā sniedzēja un paņēmu vēl vienu Triatel pieslēgumu, arī uz testu.

Š eit sākās jautrības. Nevarēju ne tuvu dabot tādu ātrumu kā blakus mājā, domāju ok, savādāka lokācija, daudz sienu priekšā, utt... paņemu arī āra antenu, drošībai, bet tas pats, signāls ir, ātrums rutera settingos pie tīkla informācijas viss kā vajag, tā pat, ja ne labāk kā pirmā vietā. Beigās radās aizdomas, ka vienkārši rūteris, aparātiņš ir brāķis un tika veikts tests, vienā vietā novietojot abas kastes. Tā arī bija, un samainīju rūteri pret citu, bet kā ir citiem, kam ir tikai viena šāda kaste un domā ka pa tiešām inets nevelk, jāņem antenta un jāregulē? :)

Kopumā ar jauno pieslēgumu esmu apmierināts, noregulēju tuvu labam signālam un hops 8 - 10 mbit rokā, pat neliekot āra antenu laukā. Tā kā tika ņeemts lielais plāns, kas kopumā izmaksā 20 Ls mēnesī, iepriekš arī 20 Ls mēnesī, tad tīri nekādos zudomos neesmu iekritis, esmu ieguvis 3 reizes ātrāku internetu un beidzot tiešām kā reklāmā, man vairs nav jācieš :D

No triatel puses, sagaidiju visu to labāko, dīleris pie manis brauca vismaz 3 reizes, divas reizes vest kasti, 3 reizi apmainīt, nevienu reizi neko par piegādi, atvešanu, utt.. nemaksāju. Pēc pāris dienām laipni zvanija no Triatel palīdzības dienesta un teica, droši kādi jautājumi, zvaniet, rakstiet, atbildēsim. Liekas ka viņi ir kaut ko mācījušies, investējuši sistēmas modernizācijā, utt... šobrīd konkurenti mobilie interneti, utt... īsti šādu kapacitāti vēl nevar pavilkt vismaz ne manā reģionā.

Tad nu šiet varēs padiskutēt par šo visu lietu.

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 05 Mar 2013, 22:06

Ä€trums: Image

andris āboliņš

Post no andris āboliņš » 06 Mar 2013, 08:48

Hahaha. ISP: Lattelecom. ??????????

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 06 Mar 2013, 10:27

Iespējams, viņi šo inetu pārņem, un dod tālāk, tas īsti nav zināms.

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 06 Mar 2013, 10:31

Vai tad uz akciju netrāpīji?
Man ar jauki sanāca - lietotājs esu gan jau gadus trīs, bet sadomāju pamēģināt to rev.b modēmu un sarunāju šādu lietu: atteicos no esošā līguma un pieteicos pa jaunam, līdz ar to abonēšanas maksa ir nevis 18.90, bet 15.90, meitene ar jauku balsi trubas otrā galā sekundi padomāja un šādam variantam piekrita :)
Man gan ar to zonu nav tik spoži, bez āra antenas signāls ir knaps un lai pieliktu veco antenu, nepieciešama pāreja, kuru pasūtiju, jo uz vietas nebija, tad arī varēšu novērtēt ātrumu pa īstam, lai gan arī tagad ar istabas puļķiem tas ir krietni lielāks kā vecajam modemam ar visu antenu.
Patiešām izskatās, ka šie ir savu attieksmi pret klientiem mainījuši, cik nācies zvanīt, attieksme vienmēr laipna un palīdzība operatīva. Kādreiz jau par šiem runāja visādi, tāpēc, kad ņēmu šo pakalpojumu, līgumu studēju kādu stundu :D , bet nu nekas, līdz šim bijis ok, par tādu cenu bezlimita pieslēgums dziļos laukos ir praktiski bez variantiem, mobilos esmu izmēģinājis visus, galīgi garām, kaut arī LMT un Tele2 ātrums ir it kā krietni lielāks.
viegls rokenrols pa radio

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 06 Mar 2013, 10:34

Tavi smiekli skan samērā muļķīgi, Lattelecoms dod trubu ne tikai Triatelim vien, bet arī daudziem citiem.

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 06 Mar 2013, 10:40

Nu jā, uz akciju paņemu, rēķini 4.9 par modēmu un 15 ar kapeikām par inetu, rupji rēķinot tie ir 20 Ls mēnesī. Pēc diviem gadiem sanāks bez kastes to visu lietot.

Ar to zonu ir tā kā ir:

Š eit optimālie rādītāji.

Combined DRC 11673.6 kbps

Carrier 1: Network RSSI : -78 dBm
Carrier 2: Network RSSI : -76 dBm
Carrier 3: Network RSSI : -78 dBm

Attiecīgais speedtest rezultāts:

Image

Torrentos stabili 900 KB, 1 MB.

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 06 Mar 2013, 10:41

Ak jā, šorīt šie man piezvanīja, apjautājās, kā darbojas jaunais modems un piedāvāja atpirkt veco par 25Ls. Nu jauki.

P.S. Kāpēc var labot iepriekšējo komentu, bet nevar pēdējo?

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 06 Mar 2013, 10:44

Ä€, nu jā, es pirku uzreiz. Ä€trums Tev patiešām normāls, man ne tuvu nav tik labs tas signāls, bet 2-3 mbit turās.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 06 Mar 2013, 12:00

Informācija priecē, jo visu laiku šis skaitījās nepopulārs provaiders! Cerams, ka būs kļuvuši civilizēti. Ja gadījumā pēc gada-diviem sadomā celt cenas, tad vajag iesaistīt "klientu atkopšanas dienestu". Cik zināms - vismaz LTC piedāvās jebkuras atlaides, lai tik klients neietu prom :) Un arī citiem esot šādi dienesti.
Image

Nettwerk
E-žurnālists
Atbildes: 452
Pievienojies: 12 Nov 2009, 17:44

Post no Nettwerk » 06 Mar 2013, 15:41

Kāds ātrums ir Jumpravas apvidū, kāds ja lieto tajā apvidū, padalās lūgums ar ātrumiem.
Lenovo Thinkpad W520 4284-4LG | SL510 2847-6LG | Lenovo Thinkpad T400 2768-EE2
CPU: Intel i7-2760QM | Intel Core 2 Duo (T9600) | Intel Core 2 Duo (P8600)
HDD: 256Gb SSD Primarais un sekundarais 500GB | 120Gb Intel SSD (330 Series) | 160Gb
RAM: 32Gb | 8Gb | 8Gb

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 06 Mar 2013, 16:21

Ä€trums ir atkarīgs no lokācijas, un var katram būt atšķirīgs, kaut vai atrodoties vienā vietā, viens būs noregulējis labu signālu, citam atkal nebūs tik labs.

Labāk piesakies bezmaksas testam un pats varēsi visu notestēt, izmērīt tieši savā vietā. Tas ir visprātīgākais.

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 06 Mar 2013, 16:42

Ä€trums var mainīties, pat pabīdot modēmu kādu metru uz citu pusi vai tuvāk logam. Ideāli būtu, kā jau visam, virziendarbības antena ar tiešo redzamību, man tādas nav, (redzamības), un, kad pavasarī saplaukst lapas, signāls pavājinās, arī no laikapstākļiem atkarājas, lai gan 450 MHzos tas nav tik izteikti, kā teiksim, satelītam.

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 06 Mar 2013, 16:57

Pirms kāda laika Triatel mani bija uzaicinājuši uz prezentāciju par sava tīkla modernizāciju un pastāstīja par savu ieceri -pieteikt konkurenci tieši lauku rajoniem. Tā kā nebrīnos, ka viss notiek.
Last edited by shady on 06 Mar 2013, 16:57, edited 1 time in total.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1036
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 06 Mar 2013, 16:57

Kāda ir vajadzīgā āra antena (cik saprotu, kaukāds "šķīvis" tas varētu būt)? Kur tādu var dabūt un cik apmēram maksā? Gribu laukos uzlikt, bet ir lielas aizdomas, ka ar pliku modēmu/iekšējo antenu baigi bremzēsies ja vispār vilks... šķiet, antena būs kaukur augšā jāceļ... uz testiem vismaz labprāt aizņemtos tādu.
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 06 Mar 2013, 17:06

Visparastakaa jaggy tipa , 450 MHz, pie vinjiem ap 22 lati, it kaa jau var mekleet citur (Eesti taisa leetaak), bet tad svarigi, kaads sjtekers galaa.

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 06 Mar 2013, 17:07

Dīleris atveda antenu, par 20 Ls, 23 Ls. To vari dabot pa tiešo no viņiem vai jebkurā sadzīves veikalā, tehnikas, pajautā, vajag tādām un tādam ārējo antenu.

Man ar iekšējo antenu, visur mūri apkārt, nekādas redzamības, tumšākā kaktā uzrādīja 6Mbit ar parastām antenām. Man āra antena vienkārši stāv kambarī pie loga, nekur pat nav stumdīta, modēms tur pat.

linx
E-žurnālists
Atbildes: 624
Pievienojies: 27 Jūn 2008, 12:10
Atrodas: Latvija

Post no linx » 07 Mar 2013, 02:13

Fox - Tu pliku meiteni jau esi redzējis? :D

Iz pieredzes (jau sesto gadu TRIATEL'is) - nevienu reizi visu šo periodu, kopš esmu klients, viņi man nav mainījuši tarifa plānu un maksu, vienīgā reize, kad pats pārslēdzu tarifu plānu uz citu, toreiz, kad vēl bija tarifu plāns "Eksperts" (man liekas, ka tā viņš saucās), vēl divus gadus viņu lietoju pat tad, kad tādu vairs nepiedāvāja.

Lai nu kas, bet šī lieta viņiem diezgan labi atstrādāta - lai kādi būtu aktuālie tarifu plāni, neesmu pieredzējis, ka viņi man to nomainītu. Un ir vēl kāda lieta, ja biji klients ilgāku laiku, tad varēja piezvanīt TRIATEL'am un, ja mācēt runāt, varēja dabūt tarifu plānu, kurš vispār nebija piedāvājumā, man konkrēti iedeva divreiz lielāku datu apjomu plus vēl šādus tādus bonusus, neizmainot cenu, tagad, kad vairs nav ierobežojumu, tas varētu nebūt aktuāli, lai gan maybe par cenu var pakaulēties..

Īsais kopsavilkums - laukos un reģionos šis ir labs risinājums.

Kurbads
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 29
Pievienojies: 25 Jūl 2010, 14:56

Post no Kurbads » 07 Mar 2013, 08:02

Es nesprotu. Kas jums skaitās labas internets? Maksāt 20ls pa to ātrumu nekad nebūtu ar mieru. Maksāju 10 ls un lūk mans speedtests - Image
Esmu es un ir pārējie...

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1036
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 07 Mar 2013, 09:10

Es reti palieku rupjš, tāpēc ceru, ka šoreiz nedabūšu banu.
D***i un d***t, ne visi dzīvo Rīgā, kur var sēdēt pie optikas. Tādu morālo k***u dēļ mums ir valsts d***ā.
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

Kurbads
Reģistrēts lietotājs

Post no Kurbads » 07 Mar 2013, 09:57

Pa velti tu paliec rupjš, nedzīvoju Rīgā ne citā Latvijas liepilsētā. Un man nav optika. Un nesaprotu tavu loģiku, ja neesmu muļķis un neņemu katru interneta pakalpojumu bet gan izvēlos pakalpojumu kur cena atbilst kvalitātei tad tavuprāt tāpēc valsts ir d..sā? Maldies, d...sā tā ir tāpēc ka ir pilns ar antiņiem kuri nezin savas tiesības un ir viegli apjājami. Tā kā savu žulti pietaupi pārtikas pārstrādei...
Esmu es un ir pārējie...

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 07 Mar 2013, 14:19

Tu tomēr esi muļķis. Ja dzīvo kāda lielāka pagasta vai mazpilsētas centrā un vari izvēleties, tas nenozīmē, ka tā ir visiem lauciniekiem - vēl ir arī viensētas - atseviškas privātmājas, līdz kurām kabeli neviens nekad nevilks un arī telefona zona ir tā kā ir, ar dievu uz pusēm.

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 07 Mar 2013, 14:21

Tavs internets strādās tikai vienā vietā un viss, ko tu vadu vilksi līdzi uz citu pilsētu, lauku reģionu, ko darīsi kad tev elektrība pazūdīs, utt...? Tu esi reāli tik un tā piesiets vienai lokācijai ar baigo nenormālo trubu. Š eit runājam par lauku reģioniem. Davai, lai tavs projvads tad atnāk un man arī ievelk šādu trubu, tad tu varētu nīdēt par to, ka citi izmanto šādus risinājumus, jo vienkārši alternatīvas nav un netiek piedāvātas, kad to tu vienreiz sapratīsi?

Kurbads
Reģistrēts lietotājs

Post no Kurbads » 07 Mar 2013, 15:37

Neko nesaku par laukiem vai mazpilsētām. Runa iet ka visi šie provaideri ieskaitot manu provaideri īrē kanālu no Lattelekom un piedāvā pakalpojumu tālāk. Sistēma tāda ka praktiski mans provaiders un Triatel izmanto kanāla īrēšanu no Lattelekom, man ir tāds ātrums bet Triatel spēj piedāvāt tādu. Tātad starpību ātrumā rada 2 faktori:
1. Pašas firmas politika ar ātruma piegriešanu klientiem (abi tak īrē)
2.Tehnoloģijas atšķirībā. Lieto katrs savus tehnoloģiskos risinājumus pakalpojuma piegādei.
P.S. Signāls līdz kaimiņmājai nāk pa gaisu (viens te izteicās pa kabeļiem). Kaimiņmājas bēniņos stāv rūteris un no tā līdz mums nāk kabeļi.
Esmu es un ir pārējie...

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 07 Mar 2013, 15:56

It neko neesi sapratis, par CDMA caurlaides spēju nemaz nerunājot. Un nevar visās mājās ievilkt netu "arī pa gaisu". Izņemot mobilos provus, pie kuriem pieder arī Triatel.
Atnāci, nomētāji baigo veci, krāns palika ka zilajam valim, vari tagad mierīgi gulēt.

Kurbads
Reģistrēts lietotājs

Post no Kurbads » 07 Mar 2013, 16:45

Tieši tā, atnācu nomētāju neko nespratu un aizgāju. Paskatījos krāns zils nav. Palieciet spaidīt pūtītes savā ikdienas apspriežu forumā. Skatos ka jūs te ne pa matu neesat labāki par Datuves spečiem. Savu lapu pat nevarat normāli uztaisīt lai nevelkas kā sēņu zupa bet spriežat par CDMA caurlaidībām. Nožēlojami. Dzīvojiet veseli un staipiet krānus tālāk!
Esmu es un ir pārējie...

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 07 Mar 2013, 16:47

Iztiksim arī bez tevis. Mums te tādu lietotāju ar savu negatīvo žulti pietiek.

Kas attiecās uz lapu, normāli lietotāji seko līdzi un par procesu ir informēti, ka drīz būs jaunā versija. Par ko tu šeit cepies, īsti nav nav saprotams un īsti nemaz nevēlos to izprast. :)

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 07 Mar 2013, 17:20

Tas āksts pat nezin, kādā krāsā zilajam valim ir metamais :D
Pēc šī jefiņa piemēra var saprast, kāpēc daudzi domā, ka laukos tauta ir pilnīgi degradējusies. Skumji, bet fakts.

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 19 Mar 2013, 07:23

Dabūju to antenas pāreju, ātrums uzreiz uzlabojās: Image
Tiesa gan, man tā antena pāris metrus no zemes, kad uzsliešu jaunu mastu, cerēsim, būs vēl ātrāks.

Mozus
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 103
Pievienojies: 10 Feb 2011, 21:11
Atrodas: Latvia

Post no Mozus » 19 Mar 2013, 22:54

Piekrītu fox un aoma sacītajam, lauku teritorijās šis variants ir viss optimālākais, protams var mēģināt("var") citus mobilos operatorus, bet triatel ir ne reizi vien izpalīdzējis man visdziļākajā purvā, tiesa nēesmu vēl notestējis jauno piedāvājumu, bet doma ir.

Gribēju vēl tikai pajautāt, var iemest kāds pingtest resultu tieksim LV un 500~ M tālāk? :) Būtu ļoti pateicīgs

Paldies
Fall inside it

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 20 Mar 2013, 09:15

Lūdzu. Leiši un Smoļenska. Foxim gan varētu būt krietni labāks rezultāts :)

Image

Image

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 20 Mar 2013, 09:58

Image
Image

aoma: Tev gadienā nav rūtera defekts? Cik tev iekš rootera konfiga tie DB rādās, stāv?

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 20 Mar 2013, 10:01

Man antena vispār nav pat ārā izlikta, vienkārši kambarī uz priekšloga uzkabināta un viss, tur pat arī atrodās modēms, šis te rūteris.

ÄŒeko to signāla stiprumu. Iekš rootera konfigiem. Pieļauju, ka tik švaki nevajadzētu būt un kā gadienā nav tā kā man,bija defektīvs rūteris, kas nedod pilnu ātrumu laukā.

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 20 Mar 2013, 10:37

Iekšpusē izskatās šādi: Image
Tu mam liec palikt domīgam, galvenais, ka nav ar ko salīdzināt, bet vispār atrodos baigā bedrē, arī vecais modems knapi trešdaļu iespējamā varēja izspiest. Mobilajiem ar man zona baigi mainās.
Būs jāuuzvana, ko šie saka, varbūt var atsūtīt meistaru, lai pārbauda, lai gan, kad stellēju veco, meistars bija, vairākas stundas nocīnījās un neko labāku nevarēja uzdabūt, laikam mellajā caurumā atrodos :D

edit: Pazvanīju, palūdza nosūtīt bildi ar connect statusu uz epastu, izanalizēšot un došot atbildi. Nu ko, ta jau redzēs, vai ir lemts arī ko labāku sagaidīt :)

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 20 Mar 2013, 12:57

Nu man ir šādi:

Image

Vecais modems rādija tā pat, bet nedeva laukā to ātrumu.

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 20 Mar 2013, 13:18

Man arī vecajam signāls lēkāja sākot pat no 307 līdz (ļoti reti gan) 1800, mja, kopējais skaitlis Tavam ir lielāks vairāk nekā 3x.
No tuvākā torņa atrodos ~8km, bet priekšā ir ar mežu apaudzis uzkalns, kuru gan, par laimi ir iesākuši zāģēt.
Vēl būs jāmēģina pagriezt citā virzienā, jo esot praktiski visiem apkārtējiem torņiem modernizācija pabeigta.
Man tai ziņā ir stulbi - it kā dažādu operatoru torņu riņķī daudz, bet tiešā redzamībā tikai viens, un tas pats bites :D

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 20 Mar 2013, 14:58

Man pirmais stāvs, priekšā betona balkons, un mežš, no tuvākā torņa, nez kādi 20 - 30 KM attālumā atrodos.

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 20 Mar 2013, 15:11

Tas pa ceļu, vai pa gaisu? :)
Hmm, es nezinu, ko domāt, bet kā jau teicu, māja ielejā un apkaime baigi pauguraina. Pat FM rādžiņš bez āra antenas lāga neskan, kad senči pirms apmēram 100 gadiem šito māju būvēja, nevienam ne prātā nenāca, ka ar uztveršanu būs tik sūdīgi :D
Paliks siltāks, paņemšu lapsi un apstaigāšu apkārtni tāpat, ar parastajām antenām, redzēs, ko tad teiks.

putns
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 4
Pievienojies: 27 Mar 2013, 18:38

Post no putns » 27 Mar 2013, 18:50

Sveiks regulējot arējo antenu japievērš uzmanība kkam citam izņemot: Network RSSI : -xx dBm ?

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 27 Mar 2013, 22:16

Liepāja
Image
Bet nu jā, laukos bēdīgi. Bet nu šī gada laikā LMT sāks attīstīt 4G tīklu tā pamatīgāk. Savienos savā starpā lielākās pilsētas...
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 28 Mar 2013, 09:41

Īsti nav skaidra krāna staipīšana topikā, kur tiek apspriests pilnīgi cita veida pieslēgums, viens jimpampiņš dažus postus augstāk jau nodemonstrēja pietiekošu trulumu.

Mareks Andersons

Post no Mareks Andersons » 28 Mar 2013, 15:08

man uzstādijumos rāda, ka signāls ir ļoti labs un DRC ir 10404.4 kbps. Līdz tornim kādi 1-2 km, bet pēdējo divu nedēļu laikā maksimālais ātrums ko esmu sasniedzis lejuplādēi ir 80 kb/s. Pazvanīju Triatel, bet šie īsti neko nedara lietas labā. Skaisti :D testēju uz trim datoriem gan pa wireless, gan vadu nekādas izmaiņas. visu ko Triatel pa telefonu pastāstija ir, lai pārbaudu pingu caur cmd un aizsūtu viņiem uzstādijumus, atbildes nekādas. Nav kāds ar ko līdzīgu saskāries?

putns
Reģistrēts lietotājs

Post no putns » 28 Mar 2013, 17:31

Tā paša situacija kas Marekam.

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 28 Mar 2013, 18:16

Pieprasi citu modemu. Bet pirms tam viss ir gājis ar norādīto ātrumu? Kā jau minēju pašā sākumā, man uzreiz bija šāda problēma, apmainiju saucamo modemu, rūteri un viss strādā pareizi. Zvani, saki, lai meistars brauc ar citu modemu un testē.

putns
Reģistrēts lietotājs

Post no putns » 28 Mar 2013, 18:35

Tas sakās pirms pāris dienām, un atrums samazinajies tikai torrentiem.Izmantojot internetu un speedtest.net atrums nav mainijies.Pēc savas mazas "izmeklēšanas" nonācu pie secinājuma ka porti ir aizvērti.

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 28 Mar 2013, 21:08

Š ie 2 pēdējie interesenti tak ir "kačātāji". Tādus vispār nevajadzētu laist pie interneta. Un Triatels nevienus portus speciāli ciet nav griezis, ja neprot rūterī atvērt, tur neviens nav vainīgs, bet kā jau teicu, labi vien ir, ka nejēdz, vismaz normāliem ļaudīm neaizsit visu trafiku.

putns
Reģistrēts lietotājs

Post no putns » 28 Mar 2013, 21:24

es protams varētu sākt mētāties ar apvainojumiem bet tas neko nedos. un kādēļ pēkšņi kkas būtu rūteri jākonfigurē ja pirms tam viss ir gājis un vel kurā brīdi es esmu teicis ka triatel kko ir slēdzis ciet? Un kādeļ ir jāapvaino ?Vieglāk palika? Un uz tava pc qtorrent vai dc++ nav pareiz?

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 29 Mar 2013, 07:15

Jūties baigi apvainots? Nevajag citus maldināt ar apgalvojumiem, ka ātrums pēkšņi ir pazudis, ja reiz speedtest un citur nets iet, bet lēns ir tikai torents - tas ir atkarīgs arī no devējiem, ne tikai no Tava prova.
Un nē, neesmu nekāds paraugcilvēks, saprātīgos daudzumos P2P lietoju, cenšos vilkt pa nakti un parasti tieši uzlieku ātruma ierobežojumu, ja vajag pa dienu, tāpat nebļaustos forumos, ja pēkšņi kaut ko nevar novilkt dažu minūšu laikā. Starp citu, nesen izmēģināju torrent-tv, rāda bez problēmām. Secinājumus izdari pats, pareizāk, iztīri savu kompi no zarazām, ja reiz neiet tikai pēdējās dienās.
Pa defaulto lieki porti nemēdz būt vaļā, tie ir jāattaisa pašam.

Mareks Andersons

Post no Mareks Andersons » 29 Mar 2013, 10:07

pirms divām nedēļām viss gāja diezgan apmierinoši, ja vajadzēja kādu filmu vai dziesmu lejuplādēt, tad tas notika salīdzinoši ātri, respektīvi vismaz 300 kb/s bija, dažreiz 1mb/s. Bet tagad, 50 kb/s, un jā speedtestā vai konfigurācijās vissir tieši tas pats, kas bija pirms ātruma samazināšanās.

Mareks Andersons

Post no Mareks Andersons » 29 Mar 2013, 11:11

atradu iespējamo problēmu, nez kapēc porti ir ciet, viņi pēkšņi var ņemt un aizvērt?

Pievienot atbildi

Return to “Operātori un Sakari”