Un atkal piektdiena ir klāt…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Un atkal piektdiena ir klāt…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155571
    akms47
    Participant

    Apsveicu visus ar kārtējo piektdienu!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0zf1gAcrYMQ[/youtube]

    #279844
    romajo
    Participant

    Jāmet nost! Ja nu vienīgi kādreiz ar kādu aliņu var paniekoties.

    #279845
    Evers
    Participant

    Plānā pasēdējiens ar šnabīti (kokteilīts ar kolu) un uzkodām.

    #279846
    Aldis
    Participant

    Piektdiena bez alus nav piektdiena! 🙂

    #279847
    jonjs
    Participant

    Kaut ko stiprāku par alu dzeru ļoti reti. Pārāk daudz var iedzert to stipro un vairs nav tas vecums, kad var atļauties piedzīvojumus meklēt. Tas ir man pēc stiprā ļoti velk uz piedzīvojumiem 🙂

    #279848
    shady
    Participant

    Kārtošu māju!

    #279849
    Andron MacBeton
    Participant

    Piektdiena bez pohām ir nebijusi 4diena!

    #279850
    Kon
    Participant

    vakar viss iesākās ar home made nastojku un beidzās ar šņabi . .arī home made, šodien darbā nekāds .. un šovakar ir piektdienas vakars .. un rīt atkal uz darbu

    , kamēr jauns tikmēr var :>

    #279851
    shadowmen
    Participant

    Paldies par sveicieniem…Atkal piektdiena klāt un es esmu darbā…Nekāds aliņš ,nekāds šņabītis un arī ne vīns…Bet atgūšu zaudēto svētdien 😀

    #279852
    web33
    Participant

    +1

    #279853
    akms47
    Participant

    Es vienu nedēļas nogali izturēju bez grama (pēc 5 gadu iknedēļas lietošanas). Paņēmu vakardien atvērtajā jaunajā ToP veikalā akcijas (0.5 par 0.25) Cēsu 1/2 kastīti. Š odien testējot jauno SSD noderēs, pie reizes apmazgās, lai labi strādā.

    #279854
    Nelabojams
    Participant

    Vispābā jau esmu alus cienītājs… labu vīnu arī, bet to uz svētkiem. Taču šonedēļ ir jānobrūvē sen ievilcies ķimeņu ekstrakts un tad mājas ķimelīti… ņammm… būs jānodegustē arī tak!

    #279855
    dzhonsons
    Participant

    +daudz alus izmantotājiem 😀

    #279856
    shadowmen
    Participant

    Es vispār laikam vairāk uz stiprajiem:visītis,šad tad šnabis arī aiziet lejā 😀

    #279857
    akms47
    Participant

    Kā redzam ar lielu pārsvaru (a kā citādi), alus ir līderos (lai arī cik maz balsotāju). 😀

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DP_WA6vsZno[/youtube]

    #279858
    msh
    Participant

    Sūdīga aptauja, nav “kafija” vai “nekas”. Š ovakar gan pēc padarbošanās gar vienu lietu palika tik sūdīgs garastāvoklis, ka sagribējās aiziet uz veikalu nopirkt kādus cepumus vai vafelītes, kas man izpilda to pašu funkciju, ko alkoholiķiem šņabis, bet es pamanījos uzlabot garastāvokli nokrāsojot kolēģa fuksi melnā krāsā, un tā nu veikals izpalika 😀

    #279859
    akms47
    Participant

    Te nu jāsaka “paldies” Foxim, izrādās, ka vairāk kā 4 atbilžu variantus nevar ielikt.

    Es gribēju “piedāvāt”: kafiju, tēju, ūdeni vai vienkārši pateikt – “Tāpāt jau sūdīgi, liec mani mierā”. 😀 Bet izrādās 4. Nu ko darīt. Tad jau tas “No visa pa druskai”, lai arī būtu pārējie dzērieni. Sorry msh. 😉

    #279860
    akms47
    Participant

    Es uz nedēļu atmetu, nieres atsūtīja vēstuli: “paldies”. 😉 😉

    #279861
    shady
    Participant

    Kā tas ir “nevar vairāk par 4”?

    Papildināju aptauju ar taviem minētajiem “tēju, kafiju, ūdeni”.

    #279862
    Evers
    Participant

    Pasēdēts tika itkā baigi labi, taču nekāda gandarījuma, ne noskaņojuma tagad, nekā. FML 🙁 Laikam zīme, ka jāmet tam miers.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā