OKarte apvienojas ar Zelta Zivtiņu?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Ernijs_E
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 94
Pievienojies: 09 Mar 2008, 17:24
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga, Iecava

OKarte apvienojas ar Zelta Zivtiņu?

Post no Ernijs_E » 10 Feb 2010, 09:42

Image
Diezgan interesanti šķiet, ka O!Karte noniecina atklātā veidā citu operātoru, bet vēl dīvaināk, ka Zelta Zivtiņa neprotestē! Tad nu apsēdos un sāku prātot. Un izdomāju varbūt:
  • Zelta Zivtiņa pati pāriet uz LMT tīklu?
  • Zelta Zivtiņa piekrīt šādai anti reklāmai, jo tomēr tā IR reklāma + publicēta draugiem.lv?
  • O!Kartei vienalga par ētiku, kā arī likumiem, ka šādi noniecina?
Bet, ja Jums šķiet, kā drīkst darīt, tā, tad apdomājiet arī reklāmas pa TV. Sākot ar veļaspulvera reklāmām, kur standarta teksts ir izmantojot citus veļaspulverus un beidzot ar tiem pašiem operātoriem, kad nekad nesaka, Tele2 ir Mele2 nāciet pie mums BiFri un esi Frī. :)

Manuprāt, šī ir tēma, ap kuru varētu padiskutēt!

edit: reklāma dzēsta
Atvainojos, ka nav garumzimes! <p>Nenemiet launa!</p>

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42
Atrodas: Rīga

Post no TokRa » 10 Feb 2010, 09:45

Image
Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 10 Feb 2010, 10:12

nabadziņi, kā jūs tiekat zombēti... ar to es domāju vērīgos reklāmu vērotājus.
viegls rokenrols pa radio

TokRa
Mrs. Positivus

Post no TokRa » 10 Feb 2010, 10:15

TV neesamība mājās (es to par sevi) laikam ir uzskatāma par priekšrocību :)

Ernijs_E
Reģistrēts lietotājs

Post no Ernijs_E » 10 Feb 2010, 10:16

Neteiktu , ka pārāk vēroju, bet iekrita acīs! :P

TokRa
Mrs. Positivus

Post no TokRa » 10 Feb 2010, 10:29

OKarte rullz, jo vienīgā piedāva lietotāja reģistrāciju: SIM kartes nozaudēšanas gadījumā var atjaunot numuru ar visu avansu uzrādot pasi un nesatraucoties par papīrīšiem, PIN kodiem un citām simbolu virknēm.

Toms
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 440
Pievienojies: 10 Mar 2007, 16:41

Post no Toms » 10 Feb 2010, 10:49

Neviens ne ar ko neapvienojas. Imo, šis ir sava veida LMT/Okartes atbildes gājiens uz Tele2 reklāmu, kur viņi skaļi ziņoja, par labāko/plašāko/stabīlāko tīkla pārklājumu.

Pati reklāma - viena no pēdējā laika labākajām.
Uz mežu malku neņem līdzi.

Ernijs_E
Reģistrēts lietotājs

Post no Ernijs_E » 10 Feb 2010, 11:12

Runājot par tīkla pārklājumu, Zelta Zivtiņai aizvakar jeb pirmdien, vakara pusē pārklājums, nebija no tiem spēcīgākajiem.. Ieejot veikalā zonā bija salīdzināma ar 0, izejot pilna :D

Gustins
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 19 Mai 2007, 12:21
Atrodas: Leiston, Suffolk, UK

Post no Gustins » 10 Feb 2010, 11:29

Ernijs_E tajā reklāma nav nekādas apmelošanas/noniecināšanas, bet kārtējais mārketinga triks - šamējie pieņem, ka ZZ lietotāji nepasūta saucamos tarifus (Nulles, Brīvais, Mazais), jo ar pamattarifu tā arī sanāk kā bildē t.i. 0.27Ls/min uz citu tīklu zvanot..

Tas ir līdzīgi kā pašā sākumā Bite reklamēja savu pārklājumu - tipo pārklājums pieejams 96% Latvijas iedzīvotāju, kas ir loģiski, jo 96% uzturas lielpilsētās :)

marr
Vecākais lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 23 Mar 2007, 23:05

Post no marr » 10 Feb 2010, 11:34

Ernijs_E, ja Tu vēlies tik ļoti uzsvērt savu projektu, informējot par to pie katras izdevības, dari to parakstā neuzkrītoši - šeit netiks paciests nepārtraukts spams katrā jaunajā tēmā, ko Tu izveido sazin kādu motīvu vadīts.

Saturiski, piekrītu Gustins par reklāmas trikiem. Morāle: nevajag ticēt visam ko redzi/dzirdi.

Ernijs_E
Reģistrēts lietotājs

Post no Ernijs_E » 10 Feb 2010, 11:45

Gustins, bet vai reklāmā drīkst salīdzināt divas firmas? Manuprāt nē!!

marr, atvaino, bet normāla raksta, beigās uzliku, nekas nenotiks tagad tev :P

Toms
Reģistrēts lietotājs

Post no Toms » 10 Feb 2010, 11:47

Kas teica, ka nevar salīdzināt?

Gustins
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 19 Mai 2007, 12:21
Atrodas: Leiston, Suffolk, UK

Post no Gustins » 10 Feb 2010, 11:52

Tieši tā - kāpēc nedrīkstētu salīdzināt pie noteikuma, ka konkurenta dati netiek safabricēti? Tāpat Tele2 publiski salīdzināja tīkla kvalitātes datus ar LMT par 2008 gadu, kurā no ~8 pozīcijām LMT bija priekšā tikai 2 pozīcijās, vēl 2 ja nemaldos bija Bite priekšā un 4 piederēja Tele2 (savienojumu kļūdas, pārtrauktie zvani, tīkls u.t.t.)

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55

Post no Aldis » 10 Feb 2010, 13:06

Es kā BiFri lietotājs par šo smagi smeju! :D :D Gan Zelta Reņģē, gan Okarte, gan Amigo ir dārgāk zvanīt uz citiem operatoriem kā no BiFri! :D

Un Ernijs_E - tinies labāk ar labu no interneta, atradis par ko diskutēt - par firmu taisnīgumu!

Atgādināšu! https://notepad.lv/post73970.html#73935 :D
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 10 Feb 2010, 13:20

Nu, visam pamatā jau pirmais bija Tele2, kurš uzsvēra to, ka viņiem ir labāka kvalitāte nekā LMT, iekš savas reklāmas to skandināja, nu tad kāpēc LMT to nevarētu pieminēt, ka redz, kaut kas viņiem ir labāks nekā piem, ZZ. Itkā jau man liekas, ka atklāti konkurentus nolikt reklāmās tieši nevar, bet nu hvz.

Toms
Reģistrēts lietotājs

Post no Toms » 10 Feb 2010, 14:04

Neviens neko nenoliek reklāmā, vismaz tieši. Salīdzina sākumtarifus/cenas un tas ir viss.

Atceros, ka savulaik nepatikšanas sev sataisīja Bite, ar to, ka reklāmā solīja maksāt līgumsodu, ar attiecīgiem nosacījumiem, protams. Labojiet, ja kļūdos. Viņi jo projām šo piedāvā, tikai ne reklāmās.

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1779
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 10 Feb 2010, 14:47

TokRa, izraadaas mums ir daudz kaa kopiiga :> Cik sapratu, Tu lieto BiFri, un neskaties televizoru - tiesji mans ieradums, lai gan TV meedzu iesleegt, lai jams larksj, kad eju guleet - taa vieglaak aizmigt :>

Tosts par Bifri banneri! :>

Un Toms:
PTAC secinājis, ka no reklāmās izteiktajiem apgalvojumiem izriet, ka, pretēji reklāmā paustajam, operators faktiski nenosedz līguma sodu, atbrīvojot no līgumsoda saistībām ar iepriekšējo mobilo sakaru operatoru, bet gan piedāvā patērētājiem, saglabājot numuru un pārnākot pie «BITE Latvija», pirmos 12 mēnešus saņemt atlaidi ikmēneša rēķina summai, kopsummā ne vairāk kā 50 latu apmērā.

marr
Vecākais lietotājs

Post no marr » 10 Feb 2010, 14:56

Tieši tāpat kā, piemēram, LMT piedāvā "mazcenas" telefonus pa apmēram 120 Ls (vnk aizvietojot maksāšanu uzreiz pret maksāšanu 2u gadu garumā).
Vēl jautrāk ir tas, ka tagad šī "mazcenas" summa jau ir izaugusi līdz 200 Ls (Nokia e52 55 + 24* 6 Ls = 199 Ls), kamēr šo pašu modeli bez jebkādām saistībām var dabūt pa 165 Ls (xnet'ā, ja pameklētu citur, tad noteikti vēl lētāk), kam pieejot kritiski, pat ja pieskaita naudas vērtības divu gadu krišanās tempu, tik un tā sanāk vairāk kā 20 Ls ietaupījums. Pat ja pieņem, ka LMT nav jāmaksā 6 Ls, bet gan 5 Ls mēnesī, tad tik un tā sanāk lētāk ņemt uzreiz :D

elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes: 1028
Pievienojies: 31 Mar 2008, 22:54

Post no elvisburdajs » 10 Feb 2010, 15:04

Nu ja uzrādītais konkurentu tarifs ir pareizs, tad jau nekas traks.. TokRa, Cepums par bildi! :D
marr, Princips tāds pats kā nomaksai, vai aizdevumam. Viss jāatmaksā ar procentiem.. Tikai plusā nāk piesaiste operatoram uz cik tur mēnešiem.. :D

marr
Vecākais lietotājs

Post no marr » 10 Feb 2010, 15:36

elvisburdajs, Tu runā tā, it kā domātu, ka es nesaprotu kas ir kas:P
Tieši tur jau tā lieta, visa "mazcenas" telefonu padarīšana ir klaja patērētāju maldināšana, jo tas ir nevis "kā nomaksa", bet gan tā "ir nomaksa". Diemžēl mūsu dārgais PTAC to par tādu neatzīst, acīmredzot ne jau vārdu būtība ir svarīga, bet gan atrunas par to, kas šim lētumam nāk līdzi. Vēl jo vairāk, viņi piedāvā ne tikai mazcenas, bet arī nomaksas telefonus, skatīt http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/atlaiz ... ma/nomaksa - ja kāds pacenstos atrast atšķirības piedāvājumos, tad vienīgais, ko varētu atrast ir nestandartizēts piedāvājums, jo var izvēlēties gan summu (5 Ls/mēn, protams kā min), gan arī atmaksas termiņu. Ilūzija par situācijas kontroli. Ha.

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 10 Feb 2010, 16:12

marr wrote:Tieši tāpat kā, piemēram, LMT piedāvā "mazcenas" telefonus pa apmēram 120 Ls (vnk aizvietojot maksāšanu uzreiz pret maksāšanu 2u gadu garumā).
Vēl jautrāk ir tas, ka tagad šī "mazcenas" summa jau ir izaugusi līdz 200 Ls (Nokia e52 55 + 24* 6 Ls = 199 Ls), kamēr šo pašu modeli bez jebkādām saistībām var dabūt pa 165 Ls (xnet'ā, ja pameklētu citur, tad noteikti vēl lētāk), kam pieejot kritiski, pat ja pieskaita naudas vērtības divu gadu krišanās tempu, tik un tā sanāk vairāk kā 20 Ls ietaupījums. Pat ja pieņem, ka LMT nav jāmaksā 6 Ls, bet gan 5 Ls mēnesī, tad tik un tā sanāk lētāk ņemt uzreiz :D
Nejauc interneta veikalu ar parastu veikalu. Protams, ka i-veikalos cenas ir krietni zemākas. Kāpēc, domāju tas nav jāsaka priekšā.
+ ir modeļi, tajā pašā LMT, kurus ņemot uz "malocenku" patiešām dabūn lētāk.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 10 Feb 2010, 16:21

Es gan negribētu, ka ZZ apvienotos ar Okarti. Tad labāk, lai LMT ar Biti, jo tiem abiem vismaz aparatūra jēdzīga. Cik reižu bijis, ka Tele2 tīklā balss raustās, "peld kosmosā"... protams, šie grib kā lētāk, bet būvēt jaunas bāzes stacijas ir dārgi.

A mazcenas mobilie - slēpta kredīta forma vien ir.
Image

APOC
Reģistrēts lietotājs

Post no APOC » 10 Feb 2010, 16:31

samurajs wrote:A mazcenas mobilie - slēpta kredīta forma vien ir.
Ja papēta to mehānismu, tad patiešām telefonu dabūn lētāk, tikai tu VĒL esi piesiets pie operatora uz 2 vai cik tur tiem gadiem, maksājot abonēšanas/pieslēguma/pakalpojuma maksu :D

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 10 Feb 2010, 16:35

APOC wrote: Ja papēta to mehānismu, tad patiešām telefonu dabūn lētāk, tikai tu VĒL esi piesiets pie operatora uz 2 vai cik tur tiem gadiem, maksājot abonēšanas/pieslēguma/pakalpojuma maksu :D
Neko tu nedabū lētāk. Ja nu vienīgi dažos gadījumos. Paskaiti visu rūpīgi, arī maksu par numura noteicēju, kas priekšapmaksā ir defaultā, un visas citas nianses.
Image

APOC
Reģistrēts lietotājs

Post no APOC » 10 Feb 2010, 16:57

samurajs wrote:Neko tu nedabū lētāk. Ja nu vienīgi dažos gadījumos. Paskaiti visu rūpīgi, arī maksu par numura noteicēju, kas priekšapmaksā ir defaultā, un visas citas nianses.
Ja patīk daudz ļerkstēt, tad nāksies pārmaksāt, tas tiesa.

Papētot to shēmojumu ar tiem "rijīgākajiem" pieslēguma veidiem, tad tiešām nākas smagi pārmaksāt pat par pliku trubu, JA telefonu pērk i-veikalā. "Parastā" veikalā, nē.

Tās Nokia E52 LMT veikala cena laikam kaut kādi 240Ls bija.

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 10 Feb 2010, 19:39

Pe vella visas teles un bites, nē lai paliek, lai uztur konkurenci, jo man ar okarti ir ļoti labi un lēti, 99% cilvēkiem, kuriem sanāk zvanīt, ir LMT, ar atlaižu līmeni man sanāk kautkādi pāris santīmi minūtē. :)

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55

Post no Aldis » 10 Feb 2010, 23:27

Mans pa BiFri! =] i vsjo! Pārējie rēķin kā grib dārgāk! :D
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 10 Feb 2010, 23:43

Vai tad priekšapmaksas kartes pamatā nav domātas tam, lai maziem bērniem varētu iedot telefonu, bet nebūtu jāuztraucas par pārsteigumiem telefona rēķinā? Nekad neesmu varējis saprast, kā pieaudzis cilvēks var pieļaut tādu nejaucību, ka saruna pārtrūkst pusvārdā, beidzoties kredītam... Ja vēl tas gadās manam potenciālajam darba devējam, tad uzreiz čau, tas nav nopietni biznesā.
Man vislētāk sanāk LMT atlaides kā ilggadīgam un uzticamam klientam :)

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30

Post no dzhonsons » 11 Feb 2010, 08:09

Pieaudzis cilvēks nepieļautu, ka kredīts beidzas svarīga zvana laikā. ;) ne visiem tie pieslēgumi vajadzīgi.

Snorx
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 358
Pievienojies: 24 Nov 2008, 22:25

Post no Snorx » 11 Feb 2010, 08:56

Nu pirmkārt- gudrākie vai nu piekāpjas, vai klusē. lietoju ZZ jo man ir praktiski tikai ienākošie zvani- attiecīgi lietoju/izmantoju bonusus, bet trūkst pārklājuma

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1779
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 11 Feb 2010, 09:50

prieksjapmaksas kartes, prieksj jums muldonjaam izskaidrosju ir domaatas cilveekiem, bez garanteetiem patstaaviigiem ikmeenesja ienaakumiem. piesleegumi, lai paliek "biznesam", jeb gudrai mutes virinaasjanai. :>

manaa gadiijumaa BiFri izmanto, puse no tiem, ko paziistu - es varu runaat zils, un man ne santiimu nenoriis, kameer juusu ahuunie piesleegumi, norij naudu. un zvani uz citiem tiikliem vispaar nesagaadaa probleemas. ja man ieprieksjeejais reekjins ar piesleegumu, pa meenesi bija 15 ls, tad tagad izdevumi ir samazinaati uz 1-2 ls pa 3 meenesjiem, kaa arii nav nekaadu saistiibu. beerniem vispaar mobilos nevajag, vinju vecumaa tie veel ir kaitiigi gan veseliibas zinjaa, gan arii moraalaa - gribeesies izgaazt naudu uz visaadiem "176" numuriem, u.t.t.

Blakius
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 91
Pievienojies: 13 Jan 2010, 03:15

Post no Blakius » 11 Feb 2010, 10:19

ZZ lietoju kādus piecus gadus, pārsvarā no viena derīguma termiņa beigām, līdz nākošajam. Parādoties meteorītam radās vēlme piedalīties visai tai pasākumā un pārgāju uz Bites pieslēgumu. Pirmais rēķins zem lata, sīkums, bet patīkami :lala:
Uzmanās, esmu dabūjis akmeni

Toms
Reģistrēts lietotājs

Post no Toms » 11 Feb 2010, 11:05

Man šķiet, ka apgalvot "prieksjapmaksas kartes, prieksj jums muldonjaam izskaidrosju ir domaatas cilveekiem, bez garanteetiem patstaaviigiem ikmeenesja ienaakumiem. piesleegumi, lai paliek "biznesam", jeb gudrai mutes virinaasjanai. :>" nebūtu korekti. Es zinu vairākus cilvēkus, kas ikdienā lieto priekšatmaksas kartes, jo viniem tā ir idevīgāk, turklāt normāli strādājošo cilvēki. Darba jautājumos nevienam neintresē, vai Tu lieto pieslēgumu vai priekšatmaksas karti. Ja tevi var sazvanīt/tu vari pazvanīt, tad viss ir ok.

marr
Vecākais lietotājs

Post no marr » 11 Feb 2010, 11:14

APOC wrote: Nejauc interneta veikalu ar parastu veikalu. Protams, ka i-veikalos cenas ir krietni zemākas. Kāpēc, domāju tas nav jāsaka priekšā.
+ ir modeļi, tajā pašā LMT, kurus ņemot uz "malocenku" patiešām dabūn lētāk.
APOC, kāda man starpība, kur attiecīgais telefons tiek pārdots? Vai es vainīgs, ka LMT savos dīleru veikalos cenas uzskrūvē pa 50%, lai radītu ilūziju, ka mazcenas telefoni ir izdevīgāki? Salīdzinājums ir jāveic ar objektīvu cenu, par kuru ir reāli iegūstama attiecīgā prece.
+ tā lai nav tukša muldēšana, vai vari parādīt kādu piemēru, kur LMT mazcenas mobilā cena + izmaksas tā lietošanas laikā (kuras nebūtu, ja šis telefons netiek ņemts) ir zemākas nekā pilna telefona maksa uzreiz. Īpašu uzsvaru gribētu likt uz pieslēgumu veidiem, kas nav dārgie, jeb iespējami zemāka līmeņa pieslēgumu īpašniekiem.
APOC wrote:
samurajs wrote:Neko tu nedabū lētāk. Ja nu vienīgi dažos gadījumos. Paskaiti visu rūpīgi, arī maksu par numura noteicēju, kas priekšapmaksā ir defaultā, un visas citas nianses.
Ja patīk daudz ļerkstēt, tad nāksies pārmaksāt, tas tiesa.

Papētot to shēmojumu ar tiem "rijīgākajiem" pieslēguma veidiem, tad tiešām nākas smagi pārmaksāt pat par pliku trubu, JA telefonu pērk i-veikalā. "Parastā" veikalā, nē.

Tās Nokia E52 LMT veikala cena laikam kaut kādi 240Ls bija.
Es teiktu, ka ir gluži otrādi - tiem trekno pieslēgumu īpašniekiem mazcenas telefoni drīzāk ir izdevīgi nekā liesajiem, jo ja cilvēks ģenerē konstanti pietiekami lielu naudas plūsmu uzņēmumam, tad viņam būs jāpiemaksā mazāk par šo "papildus vēlmi" pēc jauna telefona. Tarifi nemainās, maksājums pieaug "tikai" par šo papildus maksu, kas trekno pieslēgumu īpašniekiem ir mazāka.

APOC
Reģistrēts lietotājs

Post no APOC » 11 Feb 2010, 14:13

marr wrote:+ tā lai nav tukša muldēšana, vai vari parādīt kādu piemēru, kur LMT mazcenas mobilā cena + izmaksas tā lietošanas laikā (kuras nebūtu, ja šis telefons netiek ņemts) ir zemākas nekā pilna telefona maksa uzreiz. Īpašu uzsvaru gribētu likt uz pieslēgumu veidiem, kas nav dārgie, jeb iespējami zemāka līmeņa pieslēgumu īpašniekiem.
Es taču rakstīju, ka galā (kopējā summa par visu pakalpojumu, kas ietver sevī truba+pieslēgums) viss sanāk dārgāks, jo esi piesiets pie LMT uz diviem gadiem.
Bet, ja paskatās tīri telefona izmaksas, ja vien neizvēlies krutākos tarifus u.t.t, tad:

Piemēram:
Nokia 2730 classic - Ls 9 (pirkuma maksa)
Un izvēlēsimies pieslēguma plānu - Vienādais 4 (Sākot jau ar Vienādais 20 visi numura noteicēji jau ir iekļauti. Varbūt jau arī kādā zemākā pieslēguma plānā, nezinu.) - 2.00Ls
9+24x2=57.00Ls (telefona cena) + ikmēneša maksājums par pieslēgumu 2 x gadu garumā. Protams, gan jau kaut kur var izvilkt šo telefonu arī lētāk kā pa 57.00Ls.
Ir telefoni, kurus paņemt nesanāk lētāk, ja daudz runā, bet lūk šajā un iespējams, ka arī citos gadījumos "pliks" telefons maksā lētāk, un ja tev vēl ir svarīgs LMT pieslēgums, tad tu viņu ņemsi. Ja nē, pirksti i-veikalā un bāzīsi iekšā ko gribi un bez jebkādām saistībām.

Vai es atbildēju uz tavu jautājumu?
marr wrote:APOC, kāda man starpība, kur attiecīgais telefons tiek pārdots? Vai es vainīgs, ka LMT savos dīleru veikalos cenas uzskrūvē pa 50%, lai radītu ilūziju, ka mazcenas telefoni ir izdevīgāki? Salīdzinājums ir jāveic ar objektīvu cenu, par kuru ir reāli iegūstama attiecīgā prece.
Telefons veikalā VIENMĒR būs dārgāks nekā i-veikalā un tas neattiecas tikai uz LMT veikaliem, jo ir papildus izmaksas - komunālie, telpas īre, darbinieku algas, u.t.t. Tev, kā interneta lietotājam, tas ir pie **dritvai kociņ**, bet tiem kam viņa nav vai nezin par tā iespējām, vai gluži vienkārši baidās to darīt, kādu ir ne mazums, nekas cits neatliek kā pārmaksāt par telefonu iegādājoties to veikalā.

tox3
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 265
Pievienojies: 25 Mar 2008, 13:37

Post no tox3 » 11 Feb 2010, 15:33

Man ir neliela nesaprašana, kas notiek pēc piesaistes beigām. Kādā veidā var telefonam iemānīt citas sim kartes. :warn:
Kādā veidā tieši viņi piesaista? Un kāpēc gadās, ka piesaistes laikā darbojas arī citos tīklos.
Un kāpēc man savu telefonu nepisaistīt operatoram, ja es tāpat viņa pakalpojumus lietoju.
Un Okartei ir nežēlīgi dārgs mobilais internets, tikko biju slimnīcā un ar pāris MB kredītam atā.

marr
Vecākais lietotājs

Post no marr » 11 Feb 2010, 15:42

APOC, Tu vienā no saviem postiem rakstīji sekojošo:
APOC wrote: + ir modeļi, tajā pašā LMT, kurus ņemot uz "malocenku" patiešām dabūn lētāk.
es prasīju kaut vienu piemēru, kur tas būtu patiesība. Tādu neesmu redzējis, so nē, uz savu šo jautājumu atbildi neguvu, jo arī Tavs piemērs par Nokia 2370 nestrādā. Arī ar Tevis piedāvāto loģiku, LMT piedāvājums ir dārgāks.

Es nevienā vietā neprasīju, kāpēc LMT veikalos telefoni ir dārgāki kā internetā. Es kā cilvēks ar augstāko izglītību ekonomikā to zinu pats. Es prasīju, kāpēc man kā patērētājam būtu jāsimpatizē kāda konkrēta uzņēmuma precei (šajā gadījumā LMT pilnas cenas telefonam), ja es tieši to pašu preci varu noprikt citur par zemāku cenu, pie tam bez piesaistes šim operatoram uz diviem gadiem? Un fakts ka ar vai bez šīs piesaistes es visdrīzāk tik un tā paliktu pie LMT šeit vispār ir mazsvarīgs.

Ja Tu palasītu manus pirmos divus komentārus, tad ievērotu, ka tie bija vērsti pret "mazcenas telefoniem" kā tādiem, jo tas ir maldinošs nosaukums.

edit: tox3 - piesaiste notiek veidā, ka citu kompāniju sim kartes netiek atpazītas - telefons ir bloķēts uz tām. Citos tīklos telefons, protams, strādā, jo ārzemēs citus tīklus izmantot vari, vien joprojām ar savu telefonu un sim karti.
Pēc līguma termiņa beigām, Tu vari aiziet uz attiecīgās kompānijas apkalpošanas (servisa) centru un prasīt, lai Tev telefonu atbloķē. Tad kad tas ir izdarīts, tad citu kompāniju sim kartes vari izmantot arī savā telefonā.

APOC
Reģistrēts lietotājs

Post no APOC » 11 Feb 2010, 15:48

tox3 wrote:Man ir neliela nesaprašana, kas notiek pēc piesaistes beigām. Kādā veidā var telefonam iemānīt citas sim kartes. :warn:
Kādā veidā tieši viņi piesaista? Un kāpēc gadās, ka piesaistes laikā darbojas arī citos tīklos.
LMT mazcenas gadījumā tu esi piesiets tikai ar papīru - līgumu. Bāzt iekšā vari ko vien vēlies, bet tas būtu ļoti muļķīgi. Maksāt ikmēneša pieslēguma maksu un pirkt vēl atsevišķi ZZ, Okartes vai citas lietas.

tox3
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 265
Pievienojies: 25 Mar 2008, 13:37

Post no tox3 » 11 Feb 2010, 15:58

Nu apmēram skaidrs. :)

APOC
Reģistrēts lietotājs

Post no APOC » 11 Feb 2010, 16:07

marr wrote:APOC, Tu vienā no saviem postiem rakstīji sekojošo:
APOC wrote: + ir modeļi, tajā pašā LMT, kurus ņemot uz "malocenku" patiešām dabūn lētāk.
es prasīju kaut vienu piemēru, kur tas būtu patiesība. Tādu neesmu redzējis, so nē, uz savu šo jautājumu atbildi neguvu, jo arī Tavs piemērs par Nokia 2370 nestrādā. Arī ar Tevis piedāvāto loģiku, LMT piedāvājums ir dārgāks.

Es nevienā vietā neprasīju, kāpēc LMT veikalos telefoni ir dārgāki kā internetā. Es kā cilvēks ar augstāko izglītību ekonomikā to zinu pats. Es prasīju, kāpēc man kā patērētājam būtu jāsimpatizē kāda konkrēta uzņēmuma precei (šajā gadījumā LMT pilnas cenas telefonam), ja es tieši to pašu preci varu noprikt citur par zemāku cenu, pie tam bez piesaistes šim operatoram uz diviem gadiem? Un fakts ka ar vai bez šīs piesaistes es visdrīzāk tik un tā paliktu pie LMT šeit vispār ir mazsvarīgs.

Ja Tu palasītu manus pirmos divus komentārus, tad ievērotu, ka tie bija vērsti pret "mazcenas telefoniem" kā tādiem, jo tas ir maldinošs nosaukums.
Bet mīļo cilvēk ar ekonomisko izglītību, tu taču vari darīt tā kā tu vēlies. Jā, pilnībā piekrītu, tas ir baigi neforši, ka veikala cenas ir tādas, bet i-veikala cenas ir šādas. Ja mēs dzīvotu utopijā, tad visi telefoni būtu i-veikalu cenās. Tikai tavs risinājums NESTRÄ€DÄ€ visiem. Un veikals daudzu cilvēku gadījumā ir alternatīvā izvēle, jeb alternatīva vai kā to jēdzienu sauca. Kas katram vadoties pēc savām iespējām un resursiem ir cita. Daudz kas ir aizmirsies no pamatskolas laikiem, piedodiet.

Piemēru es tev nosaucu, bet acīmredzot ne tu mani, ne es tevi saprotu. Pie tā varbūt arī paliksim un pieliksim savstarpējai diskusijai punktu.

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 11 Feb 2010, 16:43

Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 11 Feb 2010, 18:11

tox3, nu jau kādu laiku vismaz LMT mazcenniekus vairs nepiesaista, liec kāda operatora karti gribi.
Un kurš tur murkšķēja par pārmaksāšanu - jau labu laiku pērku trubas par 5 latiem un nekas man nav jāpiemaksā, jo operatoru mainīt netaisos, tāpēc arī piesiets nejūtos.

linx
E-žurnālists
Atbildes: 624
Pievienojies: 27 Jūn 2008, 12:10
Atrodas: Latvija

Post no linx » 11 Feb 2010, 20:21

Heh.. zelta zivtiņa savā mājaslapā ielikusi atbildes rakstu Okartes reklāmai - skatīt šeit! ... un operatoru karš turpinās :D

TokRa
Mrs. Positivus

Post no TokRa » 12 Feb 2010, 07:23

Jautri :)

elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes: 1028
Pievienojies: 31 Mar 2008, 22:54

Post no elvisburdajs » 12 Feb 2010, 09:14

Rīt vairs okartes nebūs, dzeltenais vīriņš uzmetīs viņu kantorim meteorītu.. :D

TokRa
Mrs. Positivus

Post no TokRa » 12 Feb 2010, 11:53

elvisburdajs
Meteorīts iekritīs Okartes caurumā un neviens pat nepamanīs :)

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 12 Feb 2010, 14:00

Man liekas, ka tā bija Zelta Zivtiņas pasūtīta kampaņa. Jau no paša sākuma

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 12 Feb 2010, 15:00

Jaunzems wrote:Man liekas, ka tā bija Zelta Zivtiņas pasūtīta kampaņa. Jau no paša sākuma
Aha, ZZ sev pats "uzbrauktu"... :D ,bet ideja laba! :seeker:
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 12 Feb 2010, 15:04

daGrevis wrote:
Jaunzems wrote:Man liekas, ka tā bija Zelta Zivtiņas pasūtīta kampaņa. Jau no paša sākuma
Aha, ZZ sev pats "uzbrauktu"... :D ,bet ideja laba! :seeker:
nu... vispirms notēlo, ka LMT uzbrauc melei2, bet tad ZZ saka, ka LMT melo un tomēr patiesi ZZ ir lētāks par O!Karti

aoma
Vecākais lietotājs

Post no aoma » 12 Feb 2010, 16:43

Pats galvenais reklāmas biznesā - lai tu būtu pamanāms. Labā vai sliktā nozīmē, tas jau ir otršķirīgs jēdziens :)

Pievienot atbildi

Return to “Operātori un Sakari”