Atbloķēt Samsung X620

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Atbloķēt Samsung X620

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150679
    shadowmen
    Participant

    Izmeklējos visur un visur piedāvā tikai par naudu…ir kādi varianti kā šito brīnumu atbloķēt???

    aa tagad ir LMT,bet vajag visus tiklus,precizak BITI…

    #229193
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #229194
    rihardsss
    Participant

    Mopsis wrote:

    Ja tev ir saglabājušies papīri, tad doties ar tiem uz LMT kantori, par velti atbloķēs.

    Kādā sakarā, lai LMT piekristu atbloķēt telefonu? Ja viņu pārdeva strādājošu tikai LMT tīklā, tad tomēr vajadzētu saprast, ka viņiem nav nekādas vēlmes, lai tai telefonu liktu citu operatoru kartes.

    Nedomāju, ka tu atradīsi kādu labdari, kas par velti tev atbloķēs.

    #229195
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #229196
    shadowmen
    Participant

    Mopsis wrote:

    Ja tev ir saglabājušies papīri, tad doties ar tiem uz LMT kantori, par velti atbloķēs. Vēl vari paskatīties šeit.

    paskatijus jau tur…izmeginaju,nekas no ta visa nestrada vai ari par to ir jamaksa….

    Un es tiesham izskatos pec tavam domam pec tada idiota,ka nemaku google ieraxtit unlock…

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā