Ko tu vari pateikt par Baltcom.

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Ko tu vari pateikt par Baltcom.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150855
    Genādijs
    Participant

    Tātad.

    Raspizģaju kantoris izzi mani ir novedis līdz baltkvēlei pateicoties servisam kura faktiski nav. Vienīgais ko šie indivīdi var ieteikt pie gadījuma ar sūdīgu pingu ir modema restarts. Kad šiem teļu galvām saku ka problēmas ir jūsu (lasīt dauņu) tīklā un nevienā acē nav rodamas manā dzīvoklī šie tik turpina savu – restartējiet modēmu. Ibio kad nu reiz ir pēc vairāku mēnešu lūgšanās ieradies dolbanutijs montieris tad defekts tiek “novērsts” manā dzīvoklī nomainot vadu galus un rozeti – par ko nepakautrējās piestādīt arī rēķinu. Nemitīgi meli attiecībā uz problēmām visā tīklā jau ir normāla štelle. Tā teikt kad nevar godīgi pateikt ka mēs esam lohi un mums nekas normāli neiet tā saka ka globāla problēma un drošvien japāņi vainīgi.

    Tas tā ievadam izgāzu žulti 🙂

    Tagad par baltcom. Diemžēl tas man šobrīd ir vienīgais alternatīvais risinājums jo vajag arī tv. Tad nu gribētos dzirdēt kā ir ar šī kantora servisu ja kāds saskāries?

    #231315
    RicoPico
    Participant

    Bļin, sākumā izlasīju Balticom. Domāju sākt jau slavas dziesmu, bet tad izlasiju vēlriez. Baltkoms man bija daudzus gadus atpakaļ, kad tas vēl lepni sevi sauca par kabeļinternetu. Drošvien tagad viss jau ir mainijies. 🙂

    #231316
    Eric
    Participant

    Balticom ir tiešām pārsteidzoši labs. 🙂

    #231317
    hivs
    Participant

    Un Balticom arī piedāvā tv pietam cena ir ļoti laba.

    #231318
    Toms
    Participant

    Balticom TV tas pats LTC TV vien ir. 🙂

    Ok, never mind.

    #231319
    RicoPico
    Participant

    Manuprāt, runa te kā reiz NAV par BaltBaltcom[/url]. 😀

    #231320
    Genādijs
    Participant

    Jā runa ir par baltkom jo ja nekļūdos tad baltkoms ir pārpicis baltikom. Un par baltikom neko sliktu teikt nevaru vismaz kvalitātes ziņā.

    #231321
    aoma
    Participant

    ja reiz citu alternatīvu nav, tad arī spriest te maza jēga, pamēģini, un tad redzēsi.

    #231322
    Genādijs
    Participant

    Cita alternatīva ir ņemt latelekom tv un iztikt kādu laiku bez interneta.

    #231323
    faq
    Participant

    Ja nebūs balticom ethernet tīkla (baltcom pārpirktās balticom daļas), tad sēdēsi uz tāpaša izzi stila interneta. Baltcomam kabeļinternets ir visā tīklā pilnīgā pakaļā. BTW, pazvani izzikam un labāk uzjautā vai nav pieejams docsis3 vai ethernets tavā krajā.

    #231324
    Genādijs
    Participant

    Fak es principiāli vairs netaisos neko kārtot ar izzi. Tas lohotronu kantoris var iet dēt. Baltkom arī ņemšu tikai pie nosacījuma ja ir ethernets, naher tos modemus. Pareiz jau saki.

    #231325
    jonjs
    Participant

    Stāstīšu savu vēsturi. Pirmais mans provaiders bija VIS-IT. Tas tad, vismaz manā mikrorajonā, bija ārpus konkurences, ja salīdzina cenu ātrumu u.t.t. BALT “I” KOMS tad galīgi sū …. āja.

    Tad manu VIS-IT klusītiņām pārpirka BALTKOMS (Baltkoms bez “ī”) un nosaukums nomainījās nu vienu laiku bija problēmas, lai neteiktu, ka pus gadu, kamēr viņi to VIS-IT tīklu nepabeidza pakārtot savam.

    Tomēr tagad, piebildīšu, esmu pilnība pārslēdzis līgumu ar BALTKOM un kopā ar TV tas ir izdevīgi un uzskatu, ka arī lēti.

    Pakalpojuma kvalitāte arī ir līmenī.

    #231326
    jonjs
    Participant

    Genādijs wrote:

    Fak es principiāli vairs netaisos neko kārtot ar izzi. Tas lohotronu kantoris var iet dēt. Baltkom arī ņemšu tikai pie nosacījuma ja ir ethernets, naher tos modemus. Pareiz jau saki.


    Man ir bez modema internets Baltkomā.

    Priekš TV ir atsevišķs kabelis.

    #231327
    faq
    Participant

    Nu, ir. Piemēram, visiem mežciema, pļavnieku, dzirciema-vīlipa, sporta manēžas rajona, juglas, doles, purvciema, teikas, valdlauču, vecās un jaunās ziepes, ģertrūdes gala, brīvības ~110 izzi jūzeriem arī ir gan cat5 gan rg6 atsevišķi. Kā jau teicu. Kamēr neizspiedīsi no baltkoma tekstu, ka šamie tev pieslēgs ezernetu, tikām tas neko nenozīmē, ka tur un tur vienam ir abi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā