Android: Nobloķēt tikai kādu atvērtu izvēlni (bērna aizsardzība)

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Android: Nobloķēt tikai kādu atvērtu izvēlni (bērna aizsardzība)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155405
    Foxsk8
    Participant

    Sveiki tautieši. Tad nu man radās vajadzība priekš ekrāna bloķēšanas vai sadaļas bloķēšanas. Respektīvi, ja es atrodos mūzikas sadaļā, tad nobloķējot šo sadaļu, es nekur citur nevaru aiziet, kā tikai atrasties mūzikas sadaļā un klausīties mūziku, respektīvi neko citu izdarīt nevaru.

    Kam tas nepieciešams: Pavisam vienkārši, man mazā meita (2 gadi), iecienījusi ņemt manu telefonu un klausīties mūziku, bet nu kā jau vēl mazam bērnam, ir paradums iet arī citās sadaļās, tad sanāk ieslēgt lidojuma režimu, lai vismaz nezvana uz numuriem kaut kādiem. Kāds varētu būt risinājums, lai varu iedod sīcim telefonu un viņa varētu tikai un vienīgi klausīties mūziku.

    Playerīši un citi velni neder, mazais saprot, kas ir kruts telefons un kas mēsls. Pat māk paņemt telefonu, attočot (atbloķēt) vaļā, uzlikt mūziku, un pārscrolēt dziesmas 🙂

    #278727
    daGrevis
    Participant

    Pateikt bērnam, ka neko citu aiztikt nedrīkst.

    Ja neklausa vai nesaprot – nedot telefonu.

    #278728
    Foxsk8
    Participant

    Kad tev būs bērni, pamēģini viņiem pateikt, ko var un ko nevar, redzēs ko tev atbildēs vai izdarīs, tas nav tik vienkārši, tad būs bļaušana pa visu māju, līdz kamēr neiedos telefonu.

    #278729
    daGrevis
    Participant

    Nesaku, ka tas ir viegli! Pašam ir mazs brālis (divi gadi).

    #278730
    Stormbird
    Participant

    Sūdīgi audzināti ja tā neklausa 🙂 Mūsdienu audzināsanas metodes ir galīgi čau…

    #278731
    Evers
    Participant

    Nesaprotu kāpēc vispār bērnam būtu jādod kautkas tik individuāls kā mobilais telefons. Atvaino, bet tā ir nepareiza audzināšana, dot telefonu, lai bērnam būtu mute ciet, lai viņš būtu ar kautko nodarbināts, lai pašam nav ar viņu jākrāmējās, nebūtu jādomā, ko ar viņu iesākt. 😀

    #278732
    daGrevis
    Participant

    Tur jau tā doma. Kamēr vēl mazs – tikmēr vēl jācenšās darīt to, ko vēl var darīt. Lai pabļauj!

    Kad bērns būs sasniedzis vecumu, kad raksturu izmainīt vairs nav viegli… lūk tad, patiešām, būs ‘čau’! 🙂

    #278733
    Foxsk8
    Participant

    Cmon, bērns jau grib klausīties mūziku un mūzikas pavadijumā dejo, tas ir kaut kas slikts, tieši otrādi, bērns grib dejot, so būs lielāka varēs iet dejošanas pulciņa un jau redzam ka tas viņai patīk. Neuzskatu, ka tā ir slikta audzināšana.

    Otrs, tehnoloģijas mūsu pasaulē ienāk tik daudz un dažādas, ka ir labi, ka bērns jau no mazām dienām saprot, kas ir telefons, ko ar to var izdarīt un kam tas ir domāts, tieši tā pat ir arī ar datoru, es esmu IT cilvēks, kas tur slikts ka savam bērnu arī pieradinu pamazām pie tehnikas, tās pašas mazās spēlītes, uttt…. Atceros kā es pats augu, nekas labāks par žiļeton nebija, nerunājot vispār par telefoniem, datoriem un visu pārējo.

    #278734
    samurajs
    Participant

    Fox, no tevis tēvs kā no manis balerīna 😀 Pirmais audzināšanas bauslis ir: bērnam jāieborē ko viņš drīkst un ko nē. Tad viņam pateiksi “nedrīkst” un viņš nemaz neuztrauksies, jo vnk nedrīkst. Bet ja izlutināsi līdz bezsamaņai, tad drīz paprasīs: papu, es gribu iebāzt pirkstus elektrības rozetē!!! Un paprovē tikai neļaut! 😀

    Bērnam vajag mūziku, tas skaidrs, bet daudz gudrāk iedot 3 Ls vērtu ķīniešu radio – to lai plēš ja grib.

    #278735
    Foxsk8
    Participant

    Nejiet jau runa par to, ka es gribu viņai neļaut ņemt telefonu, kāpēc to nedrīkstētu ņemt? 🙂 Ir protams lietas, kas jau ir pateiktas ko drīkst ko nedrīkst, bet visu aizliegt jau arī nevar, tā ir izklaide, nevis kaut kāda untuma izpausme. Š eit jau tu saki, ka es visu atļauju, visu var, utt… tā nemaz nav, iet runa tikai par šo vienu konkurēto gadījumu, kā bernam dod iespēju klausīties mūziku telefonā.

    Hmz, radio, tas neder, padomā pats kādu tuflu ziņās stāsta pa radio, dziesmas varbūt skan ne tādas kādas patiktu, utt… tas tāds vispārināts jēdziens.

    Labi, šeit prasīju vai ir kāds rīks, programma, kā šādu šteli dabot, bet Jūs man “auklītes” uzmetāties 🙂

    #278736
    samurajs
    Participant

    Kad ar tavu lepno Samsung Galaxy II sāks dzīt sienā naglas, tad tu visu sapratīsi 😀

    Es pat nedomāju, ka šādas programmas vispār ir: tālrunis ir individuālas lietošanas priekšmets, tāpēc būtu absurds tādas kodēt. Zinu vienīgi Marketā ir progas ar kurām var parolēt un paslēpt nevēlamas bildes vai video, piem. kur tu ar mammeli izpildi pozu 69 😀

    #278737
    daGrevis
    Participant

    90%, ka tāda programma ir. Tikai jāpameklē.

    Ja pat nav – foxi, uzraksti! Tu taču programmētājs skaities (Android aplikācijas būs Java). 😀

    #278738
    Foxsk8
    Participant

    Nu kas tad tāds viņam nokaitēs? Nu nokritīs pie zemes, who cares, tik pat labi es pats viņu var nejauši nomest pie zemes un pēc tam naglot naglas.

    Samuraja telfons droši vien “atrodās” mājas seifā, ietīts 50 ādas maciņos un piekļuve tikai ar acs skenēšanu. 🙂

    Samuraj, visi cilvēki nav vienādi, suga viena, bet katrs tomēr ir atšķirīgs un savādāks.

    Es prasu vienkāršu softu, Ir, Nav, un vsjo, bet Jūs man te kaut ko gribat ieborēt. 😀

    Droš būs jāuzjautā kādos specializētos droidu forumos.

    Reāli jau es to telefonu arī viņai nedodu visu laiku, kā viņai iegribās, bet kad iedodu, gribu lai tur funkcionētu tikai mūzikas sadaļa, that is all.

    #278739
    Evers
    Participant

    Man liekas, ka tas pats Creative Zen Stone būtu ideāls variants. Vai Plus modelis ar ekrānu. Ebay var jaunu pa 14 Ls 2GB Plus modeli ar visu piegādi dabūt.

    Ja meita, tad vēl foršā sarkanā vai rozā krāsā var uzdāvināt, aizmugurē skaļrunītis, ja dejojot austiņas nelieto. Viss kā nākās, turklāt telefons drošībā 🙂

    #278740
    shady
    Participant

    Foxi, vai pēc gada no tevis nebūs tēma, kā šo to nobloķēt, lai meita tavā vietā nesāk pārkodēt notepadu? 😀

    #278741
    msh
    Participant

    Cilvēki nav vienādi, bet izlutinātu bērnu ir pilna pasaule un viņi gan ir +/- vienādi, atšķiras tikai kaprīzes. Ja jau reiz tās trubas neiedošanas gadījumā ir tracis, tad viss skaidrs, uz kurieni vēji pūš. Kāds nav pacenties iemācīt ka tēta krutais samsūds ir privilēģija, nevis tiesības. Kas būs tālāk?

    Pilnīgi piekrītu tiem tekstiem par audzināšanu. Bērniem vajag ieaudzināt cieņu pret tehniku. Ja vēl nesaprot, ko drīkst darīt un ko nedrīkst, tātad pārāk ātri tiek tā truba dota. Manā bērnībā pārāk daudz tehnikas gan nebija. Viena no nedaudzajām tehnikas vienībām bija man blakus stāvošais mana vectētiņa CATYPH 202C-2 lentnieks. Viņu spaidīt un bakstīt kad es biju pavisam sīks man noteikti neļāva, jo tādā vecumā, kad es sāku kaut ko atcerēties, es viņu neaiztiku. Atceros, kaut kādu astoņu gadu vecumā es viņu slēgājot lenti ierāvu, tad nu vectētiņam to neteicu, jo būtu noteikti dabūjis labu rājienu, pagaidīju līdz kādu reizi atbrauca mutere un paprasīju viņai lai uzliek kādu lenti, tad nu viņa varēja ķibināt vaļā… 😀 Nu neko, tā nu tas maģis vēl šobaltdien ir dzīvs un labā stāvoklī, lai arī manā valdīšanā viņš nonāca no kādu 13 gadu vecuma. Nekad neesmu jutis kaut kādu debīlu vēlmi kaut ko šķaidīt, sadauzīt, iznīcināt tāpat vien.

    Atgriežoties pie tēmas – ja jau varēji atļauties nopirkt dārgu samsūdu, tad varēsi arī priekš meitas nopirkt lietotu pirmo paaudžu ipod touch. Iztiks tava meita gan bez viens komats cik tur gigahercu divkodolu procesora, gan bez androīda, gan citiem krāmiem, jo bērnus jau interesē telefoniem nevajadzīgā sitienjūtīgā ekrāna fīča, kas tai īpoda parodijai ir, un vēl piedevām ar viņu pat piezvanīt nevar.

    #278742
    daGrevis
    Participant

    Nobaidīju kolēģos sākot skaļi smieties pa visu ofisu! 😀

    #278743
    bluebird
    Participant

    1. saruna aizgajusi jau ne par teemu 🙂

    2. es esmu foxsk8 pusee pret tiem, kas maca ka 2 gadigam beram ir jaiemaca ko nevar un saka ka berni izlaisti muzdienas utt 🙂 Kad buus pasiem tad zinas cik gudri irst 🙂 Berns tada vecumaa vel tikai attistas. Netur priekshmetus tik labi rokaas un koordinacija vel nav attistijusies. Piemeram telefonu tur ar abiem pirktiem uz ekrana. Paiet laiks kamer saprot vispar ka ja abi pirkstinji uz ekrana, tad nekas pratigs nenotiks utt.

    Un es savam deelam arii dodu savu droiidu. Un neesmu no tiem, kas nelaiz pie datora vai pie telefona tapeec ka “maziem berniem jaspelejas ar istam rotaljljietaam”. Es uzskatu ka tas liedz vienu no iespejams iemacities jaunas lietas utt. Thnologijas ir seit un vinjsh ignoret ir muljkjiigi! 🙂

    P.S. AVG antivirus pro dod iespeju blokjet logus.

    #278744
    bluebird
    Participant

    “Ja vēl nesaprot, ko drīkst darīt un ko nedrīkst, tātad pārāk ātri tiek tā truba dota” lietas iemacas darbojoties ar taam nevis skatoties uz taam.

    #278745
    akms47
    Participant

    Agrāk tas ātri ārstējās: mazākos – lika stūrī, lielam – pa d.. tpu pēcpusi, bet tagad jau visur baigās bērnu tiesības un terminus izdomā, “hiperaktīvī” bērni. X..ņa, dažreiz jāatceras vectēvu metodes, citādi no “brīvības” (tulkot – anarhijas) izaugs lieli un tad vispār uz galvu d.. tpu t.i. ķēzīs. 😛

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā