«Avīžu displejos» investēs iespaidīgas summas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas «Avīžu displejos» investēs iespaidīgas summas

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151978
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_qualcomm_1.jpg[/imgl]ASV kompānija – mikroshēmu ražotājs Qualcomm caur savu meitasfirmu MEMS Technologies plāno investēt 2 miljardus USD rūpnīcas būvē, kam 2012. gadā jasāk ražot krāsainie displeji pēc Mirasol projekta. Attiecīgie ierīču prototipi jau ir izgatavoti un demonstrēti.

    Rūpnīca atradīsies Taivanā, Central Taiwan Science Park – tā ziņo DigiTimes.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_440_22191_1.jpg[/imgr]2011. gada beigās tiks uzstādītas iekārtas, bet 2012. gadā rūpnīcai jāsāk ražot krāsainie «avīžu displeji» ar izmēru 5,7″. Lai produkciju padarītu pievilcīgāku, vairākas kompānijas jau sākušas izstrādāt gatavus patērētāju risinājumus, kuru vidū būs ne tikai e-grāmatu lasītāji, bet arī daudzfunkcionālas multimediju ierīces. Plāno, ka e-grāmatu lasītāji būs intensīvi pieprasīta prece līdz 2013. gadam, kad “lasīkļus” sāks izspiest portatīvās interneta ierīces, kam daudz lielāka funkcionalitāte.

    Avots

    #245527
    Aldis
    Participant

    Jau taga man šķiet šitos var izspiest parasts iPod Touch, vai lētā Indiešu Android planšete [maksā ap 100$] kurai ir lielāka funkcionalitāte. Es saprotu ja tiešām avīzes pārietu šito ierīču standartā arī, piemēram updatotu tur ziņas u.t.t.. pa lētākam naudām, pie reizes saudzējot dabu, ietaupot papīru, bet takā nēesmu manīji ka avīzes tiek speciāli izdotas šiem mirasol-iem, man šķiet jēga ieguldīt tādu naudu nav. :]

    #245528
    izredzētais
    Participant

    arī es tam jēgu neredzu, bet gan jau tie zina labāk ko dara 🙂

    #245529
    Kon
    Participant

    Man gan e-lasītājs ierindots pērkamo lietu sarakstā.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā