Winbuntu – Windows 7 grafiskā virsbūve GNOMEi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Winbuntu – Windows 7 grafiskā virsbūve GNOMEi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152025
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_winlin_1.jpg[/imgl]Protams, jau iepriekš varu prognozēt, ka īstenie linuksisti šo iespēju noliegs ar putām uz lūpām. Bet Windows 7 grafiskā virsbūve GNOMEi labi var noderēt, ja būs vajadzība kādai bailīgai sekretārītei likt pāriet uz Linux. Pierastais Windows izskats var ievērojamā mērā samazināt šo “baiļu faktoru”.

    Virsbūve ar nosaukumu “WinBuntu” paredzēta instalēt uz Ubuntu 10.04. Tiek nomainīta ne tikai darbvirsma un ikonas, bet arī failu pārlūka logi, izvēlnes, dialoga logi u.c. grafiskie elementi. Pat Firefox pārlūks apgādāts ar IE ikonu.

    Kā tikt pie Winbuntu? Tas nav sarežģīti. Viss process ar bildēm aprakstīts Linuxtrends.com.

    [img]https://www.bildites.lv/images/p6pgdtfqhpr5u5rt9j0.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/zexvzpjo018edd2x5vz.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/v6o8t976chsay1i0pz.jpg[/img]

    #246000
    Nikkys
    Participant

    Mājās, uz viena no PC, kur ģimenes dāmas darbojas, varētu pamēģināt.

    Tāpat, visas programmas instalēju es, un jaunievedums (vismaz man) – piedabūju arī MS Office 2007 strādāt bez jebkādām problēmām uz Ubuntu.

    Sev gan nelikšu šo – esmu jau pieradis, ka nekur “nerēgojas” Microsoft logi.

    #246001
    Evers
    Participant

    Ē, nemaz neizskatās slikti. Visu cieņu izstrādātājam! 🙂

    #246002
    shady
    Participant

    Tā jau ir, “blondīnēm” šo var pielietot.

    #246003
    Wuu
    Participant
    #246004
    lilmoder
    Participant


    #246005
    daGrevis
    Participant

    Nu nepatīk man kas pa vidu… 🙁

    #246006
    Crow
    Participant

    Sakiet, ko gribat, bet dizainiski Windoze 7 ir cmukāks par citiem out-of-the-box variantiem.

    Tikai ne šajā pakaļdarinājuma izpildījumā, protams.

    Btw, man šķiet, ka Windozes UI elementi ir patentēts un/vai treidmārkots un/vai kopīrastots, tā kā šitie var arī norauties pa ādu no mazmīkstajiem. Vismaz vajadzētu.

    #246007
    shb-
    Participant

    Tas , ka fonti norenderēti pēc kkādām suņa metodēm un UI salipināts šķībi greizi vien nodod, ka atrodamies ārpus m$/apple rezidences.

    #246008
    Eudoxus
    Participant

    Nu šito īsti nekad neesmu sapratis. Kādai auditorijai īsti ir domātas šāds izstrādājums? Tiem, kas grib lietot win lieto win, pa lielam tie, kas grib lietot linux negrib lietot win un lūrēt uz MS logo visās malās.

    Vai šis funkcionāli arī ir identisks win7 vai te ir atdarināts tikai iepakojums?

    #246009
    daGrevis
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Nu šito īsti nekad neesmu sapratis. Kādai auditorijai īsti ir domātas šāds izstrādājums? Tiem, kas grib lietot win lieto win, pa lielam tie, kas grib lietot linux negrib lietot win un lūrēt uz MS logo visās malās.

    Vai šis funkcionāli arī ir identisks win7 vai te ir atdarināts tikai iepakojums?

    Izskats tikai, protams. 😛

    Pēc manām domām, auditorija ir cilvēki, kuriem kaut kādu iemeslu dēļ ir jāizmanto Linux (piemēram, licence). Bet Linux izskatās briesmīgi savādāks! Un lai nenobītos, Mēs uzliekam veco, labo W7 izskatu… Ja nemaldos, tad tas pats, ko tikko pateicu, ir rakstīts paša rakstā… xD

    #246010
    Mad182
    Participant

    Eudoxus +1

    Kāda suņa pēc būtu jābojā linuxu ar win vai osx noklusēto izskatu? To pašu Gnomi taču var pielāgot līdz nepazīšanai, kā vien pašam patīk.

    #246011
    Svens
    Participant

    Atkal jau lielākā daļa tik asi to uztver. Kāpēc to nevar uztvert mierīgi un tā, kā tas ir jāuztver: “Man patīk Windows izskats, man nepatīk Windows vīrusi. Man patīk kaut kāds Linux, man nepatīk tā izskats. Jā, zinu, var pielāgot kā vien sirds vēlas, un es vēlos tā kā Windows, jo, manuprāt, tas ir izdevies variants.” Un viss. Bez iekaršanas un uztveršanas to kā idiotismu un domātu blondīnēm.

    #246012
    Wuu
    Participant

    Svens wrote:

    kaut kāds Linux


    Kaut Kāds? (pauze) Kaut kāds? Tu tūlītās norausies! :devil:

    #246013
    Evers
    Participant

    Jāpiekrīt Svenam, Windows’ā izskats jau galīgi nav tas ko zākāt.

    #246014
    Eudoxus
    Participant

    @ daGreivs

    Lasīt māku un tāpēc zinu, ka tas ir rakstīts rakstā. Vien gribēju pateikt, ka man šī mērķauditorija nešķiet īpaši saprotama. Kad lietoju linux, tad man arī likās jocīgi, kāpēc ir tik daudz cilvēku, kas grib lai viņu distra izskatās pēc win vai Mac OSX. Tas būtu tāpat, kā (izmantošu piemēru par kuru, cerams, neviens neapvainosies), ka mercedes īpašnieki gribētu lai viņu dampis izskatās pēc BMW.

    #246015
    samurajs
    Participant

    Eudoxus: tai auditorijai jau nevajag Linux, bet bezmaksas Windows. Jo nopirkt licenci nevar, bet zagt negrib. Tad nu lieto bubuntu, bet iedomājas, ka tas ir Win 🙂

    #246016
    Mad182
    Participant

    Eudoxus wrote:

    …ka mercedes īpašnieki gribētu lai viņu dampis izskatās pēc BMW.


    [img]https://img208.imageshack.us/img208/1189/hondae230ap2.jpg[/img]

    IMHO rezultāts visai līdzvērtīgs mēģinājumiem vienu OS pārvērst par citu.

    #246017
    Jaunzems
    Participant

    Mad182, labs!!1 bet vispār izskatās nevis pēc Mercedes, bet gan pēc Kia Opirus, ar kuru stilojas kā ar mersi

    #246018
    usins
    Participant

    Emz, bet izvēlne (Start) kā izskatās?? Man jau liekas, ka slēpt linūzi zem logiem ir stulbi. Kāda jēga cilvēkam domāt ka viņš lieto Windows? Moš vēl pēc gada vajadzēs pārinstalēt un tad uzliks reālu windows… un nesapratīs, kapēc šis tas nestrādā…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā