Iespējama sakarība ar RAM. ?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Iespējama sakarība ar RAM. ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155790
    Anonīms
    Neaktīvs

    [align=left]Sveiki, Foruma lasītāji.

    Man ir ļoti svarīgs jautājums attiecībā uz manu PC.

    Man jau ilgus gadus viņš ir vienkārši kāries ( tā kad kautko daru bet pēkšņi vienk arpstājas un vairs process nekāds nenotiek, nevaru neko izdarīt tikai bilde redzema kur nu paliku iekšā. ) Tātad mans jautājums ir par to vai tur ir sakarība ar RAM, jo man ir ļoti lielas aizdomas uz to.. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situāci ? varat palīdzēt ?

    #281284
    WordPad
    Participant

    Nu paņem notestē ar memtest https://www.memtest.org/#downiso

    ja tev kāds ubuntu disks, tad tur arī sākumā var izvēlēties memtestu.

    #281285
    shady
    Participant

    Iemesli var būt daudz un dažādi, neviens tev to tagad nepateikts.

    Ja ir vēlmes pašam ņemties, tad jārok cauri, ja ne, tad jānes uz servisu.

    Sākt vari ar kādu linux live cd vai systēmas pārinstalēšanu. Tikpat labi tev ir kas sačakarēts programmiski.

    Palaid Memtest u.c. programmas, lai patestētu dzelžus.

    Novelc hirens disku: https://www.hiren.info/pages/bootcd un sāc testēt ram un visu pārējo.

    Iespējams nāksies arī atvienot / aizstāt dzelžus, lai ar izslēgšanas paņēmienu atrastu vainīgo.

    #281286
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sistēmu esmu pārinstalēji jau ļoti daudz reižu. šī problēma man jau ir sen bet tgd tik sāku tā kārtīgi ķerties pie taisīšanas. Bēt nu es mēģināšu patestē 🙂 Paldies par pašlaik esošo info (:

    #281287
    Anonīms
    Neaktīvs

    ā aizmirsu piebilst : mans dators tagad strādā bez videokartes jo tiklīdz to ielieku man viņš vainu uzkaras ļoti ātri vai arī vispār neslēdzas nemaz iekšā. dažreiz pat biosam parādas sākums un tālāk neiet.. pēdējā laikā arī ļoti lēni dara kautkādu lietu : Detecting IDE drives sākumā .. vai kā viņu tur sauc.. Vienu vārdu sakot jau uzkaras pirms sāk startēties OS.

    #281288
    samurajs
    Participant

    Man praksē tāda frīzošana reiz bija dēļ barokļa, kuram izejā pārāk mazi un svārstīgi spriegumi. Jo varāk noslogoja PC, jo biežāk frīzoja. Pārbaudi BIOS’ā spriegumus vai paseko līdz ar kādu programmu (Everest utml.) . Kļūda nedrīkst pārsniegt 5% (nu lab, praksē līdz 10). Kā Shady minēja – iemesli var būt visdažādākie.

    #281289
    Anonīms
    Neaktīvs

    Samuraj, varbūt vari kautkā izpalīdzēt caur teamviewer apskatīties kas tur īsti ir parādīts tajā everestā jo īpaši pats nesajēdzu 😀 Protams ja tev ir laika 😀 Ja izdomā tad mans skype : dj.schrash Protams atkarīgs caur kurieni vararam kautkādu ziņu viens otram nodot 😀

    #281290
    Aldis
    Participant

    Kā ar t° procesoram?

    Ja RAMu kontaktos šķiet vaina, izņem moduļus laukā, notīri ar dzēšgumiju kontaktus, pēc tam notīri ar mīkstu lupatiņu pārpalikumus, liec atpakaļ.

    #281291
    Nelabojams
    Participant

    Vispābā videokartes efekts izskatās pēc barokļa nepietiekamības, kā jau te Samurajs atzīmēja.

    #281292
    Anonīms
    Neaktīvs

    vidēji procesoram ap 17 – 24 grāadi

    #281293
    Anonīms
    Neaktīvs

    kontaktos vainas nav. Notīriju un liku arī videokarti iekšā bet tas pats. bet varu piebilst ka mātesplate ļoti uzkarsusi . apmēram 30 un + grādi

    #281294
    BSOD
    Participant

    Beigts baroklis. Š amais vairs nespēj nodrošināt vajadzīgo spriegumu.

    #281295
    Anonīms
    Neaktīvs

    Varbūt ir kādas pilnas versijas programmas ar kuru to varētu noteikt . Vari kādu ieteikt?

    #281296
    shady
    Participant

    Kā jau teicu – iemesli var būt 101.. Man arī reiz senos laikus bija tieši tāds pats defekts – darba laikā vienmēr sasalst un nekādas darbības vairāk nevar veikt. Š āda uzkāršanās nekad nebija paredzama – varēja nostrādāt pat stundām ilgi, citreiz tikai 10min. Vainoju visu…sākot ar procesoru, māteni, videokarti utt. Bet pēc ilgas lādēšanās atradu vainu – peles vads bija taisīja īso, kā rezultātā nokārās viss dators… Smieklīgi, bet fakts!

    Sāc vien vienot visu nost – atslēdz pilnībā cdrom, fdd (ja tāds ir), papildus hdd, pat printerus utml. Izrauj ārā iespraužamās kartes (ja tādas ir – piemēram skaņas kartes, tīkla karte, TV karte, utt). Ja tev ir 2 atmiņas moduļi, tad pamēģini darbu tikai ar vienu, tad samaini.

    Un tad, kad visu būsi izmēģinājis, sapratīsi, kas ir palicis ar šo izslēgšanas paņēmienu. Tad atliks izdomāt, kā atrast vainu beidzamajās detaļās.

    #281297
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tikko izraustīju visu no CDRom – pat mātesplates baterijai 😀 … Rezultātā nekādu atšķirību.

    #281298
    BSOD
    Participant

    Jau tika minētas. Vai nu AIDA 64 (bijušais Everest) vai jāiet BIOSā skatīties spriegumi.

    #281299
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pagaidām , Ļoti lielu tenq varu teikt visiem manas tēmas lasītājiem 🙂 Nomainiju tikko barokli un šķiet ka iet .. Pagaidām instalēju videokartes draiveri vēlāk vēl uzrakstīšu ja viss būs kārtībā (:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā